1:1
3:1
- : -

FBC ZŠ Uničov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 7:5
6. Lukáš Chuděj, 7. Jakub Charvát, 15. Zdeněk Marčon, 32. Zdeněk Marčon, 48. Michal Dohnal, 58. Jakub Zámečník, 60. Jakub Charvát - 9. Josef Březina, 14. Lukáš Rajgl, 16. Filip Matějka, 30. Filip Matějka, 55. Tomáš Habrnál; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:1 + Josef Březina 5; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Doušek 17 - Tomáš Petr 30; po třetinách: 3:3, 1:1, 3:1;
60:00
59:59
Střely: Domácí - 13 Hosté - 7
59:59
Komentář trenéra hostů: Konečně jsme předvedli týmový výkon, na kterém můžeme stavět. Za předvedený výkon jsme si alespoň bod zasloužili. Děkujeme soupeřům za hru a divákům za výbornou atmosféru.
59:59
Komentář trenéra domácích: Byla to fuška opět. Některé hráče svazuje domácí skvělá atmosféra jinak si to nedokážu vysvětlit , že nezvládáme pozici favoritů. 3 body jsou dnes zlatý. Po první polovině 20 bodů nečekal asi nikdo. Soupeři respekt hráli velice dobře.
59:52
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Jakub Zámečník (7:5).
59:09
Matějka si poradil z obranou i brankářem domácích, ale nevyužil své šance a minul bránu.
57:08
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
57:08
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Zdeněk Marčon (6:5).
56:40
Využije Uničov výhodu do konce utkání při hře 5 na 4?
56:32
Vyloučen hráč Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 5 minut za hrubost.
56:05
Charvát trefuje spojnici brány.
55:44
Matějka trefuje boční síť.
54:56
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Josef Březina (5:5).
53:29
Pichler svou mohutnou postavou zastavil krvežíznivého Matějka jdoucího si pro svůj hattrick.
52:43
Klimecký ohrozil,
50:48
Dohnal nevyužívá své šance do odkryté brány.
49:07
Fuhrman mohl navýšit skóre.
47:48
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Zdeněk Marčon (5:4).
46:01
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
45:09
Zedník byl tvrdě zatažen k zemi.
43:37
Mladíci z Uničova mohli odskočit o jednu branku, ale koncovka jim několikrát nevyšla.
39:30
Krásná kombinace v podání Frýdku končí na hrudi brankáře.
38:05
Navrátil odvrátil hrozící nebezpečí v prostoru branky.
36:12
Hraje se nahoru dolů.
34:48
Dohnal trefuje boční síť odkryté brány.
33:15
Zdá se, že se Uničov vzpamatoval a vyrovnává se soupeři, který zatím působil lepším dojmem v této části.
31:43
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Jakub Zámečník (4:4).
31:43
Zámečník nachází Marčona přes celou šířku hřiště, který se trefuje do odkryté brány.
30:56
Macho pálí tvrdou střelu, ta ale končí v bloku.
29:07
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Václav Štěrba (3:4).
29:07
Matějka se trefuje střelou ze vzduchu.
28:00
Charvát poprvé ohrozil bránu hostů ve 2. třetině.
26:19
Doušek na poslední chvílí vyráží překvapivou střelu.
24:42
Šance na obou stranách.
21:50
Mirgovi sjíždí míček z čepele a nevyužívá šance.
19:27
Vyloučen hráč Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování.
18:20
Matějka pálí, trefuje pouze helmu gólmana.
16:55
Hosté ohrožují bránu z každého protiútoku, který se mu nabízí.
15:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Jaromír Dobeš (3:3).
14:52
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Adam Čundrle (3:2).
14:52
Marčon se krásnou střelou nad nožku trefuje.
13:34
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Rajgl, asistoval Tomáš Petr (2:2).
12:40
Odražená střela trefuje tyč domácích.
11:44
Čundrle to zkouší z půlky.
08:53
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Josef Březina, asistoval Filip Matějka (2:1).
08:53
První střela na straně Frýdku a hned končí v síti.
07:18
Uničov drtí soupeře na útočné polovině, Frýdek tatím bez větších šancí.
06:13
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Jiří Valigura (2:0).
05:56
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj, asistoval Jakub Charvát (1:0).
05:05
Valigura si bez problému poradil s obráncem, ale gólmana neprostřelil.
03:30
Uničov tlačí míček do brány, avšak zatím neúspěšně.
01:50
Marčon si připisuje první střelu na bránu v tomto zápase.
00:40
Valigura v dobré pozice přestřeluje bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jaromír Dobeš, Radim Klimecký, Filip Smiga, Václav Štěrba, Tomáš Blažek
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Martin Mirga, Michal Dohnal, Zdeněk Marčon, Adam Čundrle, Jakub Zámečník