5:2
1:1
0:0

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FbŠ Bohemians B 8:7pn
4. Jakub Malecha, 22. Jakub Malecha, 26. Hynek Štencl, 34. Šimon Perek, 34. Michal Semotán, 37. Petr Bláha, 49. Martin Hrmo, N Jakub Malecha - 2. Jakub Mulač, 8. Ondřej Plecháč, 13. Martin Janoušek, 17. Ondřej Plecháč, 33. Jan Harák, 33. Tomáš Vostřel, 58. Petr Hromádko; rozhodčí: Dominik Harman - Adam Hofhansl; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Vališ 23 - Stanislav Martínek 22; po třetinách: 1:4, 5:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
84:59
Komentář trenéra domácích: Po první třetině bylo málem hotovo. Od druhé třetiny jsme dominovali. Bohužel ve zbývající části zápasu, kdy jsme jasně lepší, nás brzdí nízká sebedůvěra. V závěru se u nás projevuje strach o výsledek. Když se k tomu přidá nesrozumitelné dění na hřišti, tak nás to málem stálo celý zápas. Uvidíme, jak se tyto vydřené body na nás projeví do budoucna.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Martin Janoušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč Pavel Formánek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč Jakub Malecha a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč Stanislav Karas a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Jakub Mulač a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí:" Jasně vyhraný zápas jsme si prohráli sami, těšíme se na odvetu."
65:00
60:00
60:00
59:25
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
59:25
Vyloučen hráč Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
58:37
Vyloučen hráč Libor Nápravník družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Tomáš Vostřel (7:7).
48:18
Timeout FbŠ Bohemians B
48:17
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Libor Nápravník (7:6).
40:00
40:00
36:40
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Stanislav Karas (6:6).
34:10
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
33:28
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Michal Semotán, asistoval David Podařil (5:6).
33:22
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Martin Hrmo (4:6).
32:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Jakub Mulač (3:6).
32:45
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Petr Červenka (3:5).
29:11
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
25:01
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Hynek Štencl, asistoval David Podařil (3:4).
21:50
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha bez asistence (2:4).
20:00
20:00
16:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč bez asistence (1:4).
13:15
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:14
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek bez asistence (1:3).
07:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Kryštof Blažej (1:2).
03:42
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Lukáš Tancer (1:1).
01:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Michal Křenek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Harman a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jakub Mulač, Tomáš Vostřel, Michal Křenek, Petr Červenka, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Stanislav Karas, Radek Vobr, Pavel Formánek, Michal Semotán, Tomáš Troják