3:2
4:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - Hippos Žďár n/S. 9:6
1. Jiří Unzeitig, 8. Michael Sháněl, 21. Milan Koubek, 24. Martin Kadavý, 28. Jiří Unzeitig, 43. Jiří Unzeitig, 59. Milan Koubek, 60. Martin Kadavý, 60. Milan Koubek - 2. Ondřej Zerák, 23. Filip Dvořák, 36. Petr Tlustoš, 41. Vojtěch Haman, 46. Vít Petříček, 56. Vojtěch Haman; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4 + Vojtěch Pavlák 5 + Ladislav Rozlivka OS:2 + Ondřej Dvořák 5; využití: 1:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 28 - Lukáš Kratochvíl 45; po třetinách: 2:1, 3:2, 4:3;
60:00
Střely: VM 18 - 12 ŽnS
60:00
Komentář trenéra hostů - Dobré utkání, před výbornou kulisou, za kterou děkujeme. To je jedno z pozitiv, druhým posila Ondřej Zerák. Negativem nástup do utkání a nedůraz v osobních soubojích. Za stavu šest šest jsem věřil, bohužel jsme lacině inkasovali a pak trefili břevno a to rozhodlo. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích - Z naší strany, další z řady dobře odmakaných utkání. Možná jsme si zápas zbytečně zkomplikovali, ale nadruhou stranu za to, jak naši hráči dokázali zareagovat na nepříznivou situaci na konci zápasu, jim patří obrovská pochvala. Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří jsou prostě úžasní a před takovou kulisou je radost hrát. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Jiří Unzeitig (9:6).
59:59
Tři velmi důležité góly v poslední minutě znamenají výhru domácích a velká pochvala patří dvojici Koubek, Unzeitig
59:44
Hosté pokračují ve hře bez brankáře
59:35
Timeout Hippos Žďár n/S.
59:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval David Šimáček (8:6).
58:56
58:56
A hala v euforii, Milan Koubek střílí góóól v oslabení a Vysoké Mýto se ujímá vedení ve čtyřech
57:44
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:44
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
57:44
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
55:53
Timeout FTC Vysoké Mýto
55:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (6:6).
54:48
Hippos aktivně napadá a uvědomuje si, že prohrává pouze o gól
52:32
Zanedlouho vyprší domácí trest a na hřišti se víceméně čeká na tento okamžik
51:57
Vyloučen hráč Petr Tlustoš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra rukou.
50:41
50:03
A tribuny jsou pořádně slyšet, poté co Láďa Rozlivka ČISTĚ! uzemnil dva hráče Žďáru najednou
49:10
Hra se od první části výrazně změnila, hráči se nebojí jít do souboje za cenu faulu
48:02
Teď se trochu zvýšil adrenalin u brány hostujícího týmu
46:43
Ve třetí části se hra opět srovnala, i z pohledu střel
45:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Ondřej Zerák (6:5).
42:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Martin Kadavý (6:4).
41:58
Vyloučen hráč Ondřej Zerák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
41:28
Konečně se probudil sektor domácích, složený kompletně z hráčů FTC napříč všemy kategoriemi - do svého projevu zapojili i bubny
40:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (5:4).
40:00
40:00
39:59
Střely: VM 19 - 11 ŽnS
39:43
Ve vysokomýtské hale je opět skvělá fanouškovská opora domácího celku, úžasných 143 diváků
35:52
Velmi efektní a efektivní trestné střílení v podání kapitána hostí, při útočném výpadu byl přiseknutý v brankové příležitosti a tak nebylo zbytí
35:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš z trestného střílení (5:3).
35:22
Hra ve čtyřech nesvědčí ani jednomu z týmů, hra je nezajímavá
33:22
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minut za hrubost.
33:22
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 5 minut za hrubost.
31:45
Zatímco domácí ubránili přesilovku, je vhodné zdůraznit, že ani jedna ze střel, kterou hosté vypálili směrem na Hynka nešla na bránu
29:41
V přesilové hře získal hostující tým neopakovatelnou příležitost do prázdné, přičemž střela zacílila vysoko nad, ale pořádně vysoko
29:13
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:59
To co dnes předvádí Kratochvíl je opravdu z jiného světa
27:27
Po nepřesvědčivém gólu domácích, kdy brankář nechytal, se hosté mírně zhoršili, což je velká škoda, snad se opět zvednou především po střelecké stránce
27:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (5:2).
25:33
Neskutečné, Kratochvíl opět skvěle zakročil a přichází tak otázka, proč propustil čtyři góly, protože jeho výkon je dnes grandiozní
23:29
A v akci znovu hostující brankář Lukáš Kratochvíl, který zachránil svůj tým, při střele do prázdné brány a nejen že výborně zasáhl, ale získal míč do vlastního držení, čímž si vysloužil potlesk zaplněné vysokomýtské tribuny
23:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý bez asistence (4:2).
23:04
Brankář se svýjel v malém brankovišti v bolestech, ovšem rozhodčí hru nezastavil a pro Vysoké Mýto tak bylo více než snadné vstřelit gól
22:05
Domácímu celku dvoubrankové vedení příliš dlouho nevydrželo a Žďár si připsal zasloužený druhý gól
22:04
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák bez asistence (3:2).
21:41
Hra se zatím kopíruje první část a to co se týče gólů minimálně
20:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (3:1).
17:40
Žďár po levém křídle prakticky bez problémů otočil hru na soupeřuvu polovinu a i zde se ukázal brankář skvělým zákrokem
16:52
Po střele domoácího Víta Jakubce, brankář Lukáš Kratochvíl přesně zasáhl nohou v oblasti horní tyče brankové konstrukce
15:43
Faul na domácího kapitána, po kterém přišla nepřesná nahrávka domácího týmu, který však míček rychle získal zpět
14:23
Vysoké Mýto kombinačně přenáší hru do útoku a vytvořili další střelu, se kterou si brankář poradil, ale obránci hotů by měli takové příležitosti hlídat
13:02
U míče opět operují hosté a přichází faul domácích a další upozornění
12:18
Skvělá spolupráce Adama Kobra a zakončujícího Milana Koubka, který ukázal své kvality, při nelehké střele v úrovni kolen
10:57
Vysoká v podání domácích necelé dva metry od brankoviště, hosté se dožadují vyloučení, ale vybojovali cenný volný úder, který ovšem nevyužili
10:20
Hosté dostali obranu domácích do potíží, ale ta se z toho rychle dostala a přenesla hru do útoku
09:35
Od doby, co domácí tým získal zpět vedení na svou stranu je Hippos stále aktivnější, ale vymyzela přesnost střel, z úvodu utkání
08:56
Zbytečné dohrání od Ládi Rozlivky, pouze narušuje zatím velmi elegantní provedení florbalu
08:14
Neuznaný gól domácích, díky střele z vysoké hole
07:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Martin Kadavý (2:1).
07:30
Volný úder pro domácí, ale skvěle brankář domácích
06:32
Drobné přestupky, které bylo vidět hned od prvních vteřit postupně vyšuměly, ale obrana na straně domácích i hostí se nebojí hrát tělo na tělo
06:01
Na útočné polovině Žďár a domácí zaujímají obranný blok
04:21
Zatím vidíme velmi vyrovnanou hru na obě strany, hostující Žďár je možná o maličko více střelecky aktivnější, a to i na úkor držení míčku, které má naopak příznivější tým Vysokého Mýta
01:56
Velmi platný se zdá býti Vojta Pavlák z řad domácího celku, který předvedl už třetí sprint a bude zajímavé ho sledovat, zda nepodcenil letní přípravu a bude schopný podobné výběhy předvádět i ve zbytku zápasu
01:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Vojtěch Haman (1:1).
01:19
V první minutě jsme byli svědky několika malých přestupků a hra se kouskuje
00:26
Vysoké Mýto si připravilo velkou chuťovku na začátek zápasu a hostující Žďár nad Sázavou to v žádném případě nebude mít jednoduché
00:14
00:01
Úvodní buly získali hráči domácích a přechází do útoku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš, Richard Kafka
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Adam Kobr, Jiří Unzeitig, Milan Koubek