7:4
3:1
- : -

FBC Slavia Praha - ASK Lovosice - LFP 13:8
5. Petr Bína, 6. Petr Bína, 17. Ondřej Otáhal, 21. Ondřej Otáhal, 24. Ondřej Otáhal, 27. Jakub Puciow, 31. Petr Paloušek, 33. Vojtěch Šafář, 35. Petr Bína, 40. Petr Paloušek, 51. Martin Fojtík, 53. Vojtěch Šafář, 60. Martin Fojtík - 11. Ondřej Hozák, 15. Ondřej Hozák, 18. Ondřej Futera, 22. Pavel Vodenka, 23. Jakub Dvořák, 25. Michal Holub, 38. Ondřej Futera, 52. Ondřej Pšenička; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Patrik Trejbal; vyloučení: 4:3; využití: 3:3; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Kabelka 24 - Jakub Rudiš 21; po třetinách: 3:3, 7:4, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů:děkuji divákům, rozhodčím , soupeři a hlavně svému týmu za předvedenou hru. Ty body přijdou.
59:59
Komentář trenéra domácích: Směrem do obrany jsme strašně děraví, obzvláště když začneme šílet a létat po celém hřišti jak splašení. Zbytečné fauly na obou stranách a nakonec zasloužené vítězství. Díky soupeři za utkání a přejeme štastnou cestu domů!
59:59
Střely domácí 10 : 8 Střely hosté
59:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Petr Bína (13:8).
52:20
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Petr Paloušek (12:8).
51:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Pšenička bez asistence (11:8).
50:31
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jakub Puciow (11:7).
39:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Vojtěch Šafář (10:7).
39:03
Laho střílí tahem ale trefuje masku golmana
38:12
Vyloučen hráč Jan Kotán družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
37:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Tomáš Rudolf (9:7).
35:44
Vyloučen hráč Matouš Doubek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
34:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Bína, asistoval Matouš Doubek (9:6).
34:36
Bína vystřelil šibenici
33:00
s Bílkem to vypadá nadějne možná si ješte zahraje
32:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (8:6).
31:54
Vyloučen hráč Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
31:00
Fojtík trefuje tyčku
30:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Ondřej Otáhal (7:6).
29:02
Vyloučen hráč Ondřej Perníček družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání.
27:05
Bílek to zkusil golfem z půlky ale gól z toho nebyl
26:34
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Martin Fojtík (6:6).
26:20
Lovosice si vykombinovali Slavii ale Gol s toho nebyl
25:04
What a shot by Holub
24:56
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Michal Holub, asistoval Jan Kocourek (5:6).
23:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Petr Paloušek (5:5).
22:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák z trestného střílení (4:5).
21:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka, asistoval Ondřej Perníček (4:4).
20:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (4:3).
20:00
20:00
19:59
Střely domácí 10 : 10 Střely hosté
17:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Lukáš Rudiš (3:3).
16:50
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
16:45
14:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Hozák, asistoval Pavel Vodenka (2:2).
10:10
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Hozák, asistoval Ondřej Pšenička (2:1).
09:28
Vyloučen hráč Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:28
Vyloučen hráč Pavel Vodenka družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
05:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Bína, asistoval Jakub Puciow (2:0).
04:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Vojtěch Helis, Jaromír Mareš, Ondřej Kavalír, Jakub Dvořák, Ondřej Pšenička
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Jakub Kamberský, Matouš Doubek, Petr Bína, Jakub Puciow