2:3
3:5
- : -

Florbal Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 7:11
15. Jan Koštoval, 18. Martin Pechatý, 29. Tomáš Soukup, 33. Martin Schneider, 42. David Gebhardt, 46. Ondřej Brabec, 53. Martin Schneider - 1. Lukáš Pardubský, 4. Ondřej Kopp, 9. Jan Čermák, 28. Jiří Prokop, 31. Josef Náther, 36. Petr Chládek, 41. Erik Štěrba, 47. Erik Štěrba, 52. Petr Ungermann, 56. Jiří Prokop, 57. Petr Ungermann; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 36 - Jan Štěpánek 39; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:5;
60:00
střely v poslední třetině 17:18 pro Kadaň
60:00
komentar trenera hosti E.Sterby: Ofenzivní utkaní z obou stran. Do zadu to oba tymy pojali vylozene v pantatovskem tempu. Nas hodne podrzel golman a skvelej scaf v presilovkach (zaridil 2 goly). A scafovo mamce prejeme vse nej k narozkam :) Dekujeme souperi za utkani, hral tvrde, ale opravdu ciste a ve fair play, klouboucek za nektere veci. Diky skvelym domacim fanouskum.
60:00
komentář trenéra Florbal Teplice, Martina Severy: Celý zápas jsme tahali za kratší konec. Soupeř byl o malinko lepší celý zápas a s přehledem si hlídal náskok který si utvořil v prvních 15 minutách první části. Děkujem Kadani za fair utkání a fanouškům za skvělou kulisu.
60:00
59:59
Tak konec. Dnes vyhrál asi lepší tým. Blahopřejeme Katům z Kadaně.
58:00
Ještě dvě minuty. Už to nevypadá pro Teplice, že by dnes brali body
56:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Ungermann, asistoval Ondřej Kopp (7:11).
55:53
Přesně o čem jsem před chvílí psal. Z přečíslení hosté opět odskakují. Už to pro domácí bude těžké
55:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Marcel Kalfiřt (7:10).
55:00
Teplice teď hrají více na polovině hostí, ale ti hrozí z brejků
52:28
Gól zařídili tepličtí junioři. Betka odebral míček, po mantinalu na Koštovala a ten před branku na Schneidera.
52:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Jan Koštoval (7:9).
51:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Ungermann, asistoval Robert Sándor (6:9).
51:01
Tři na jednoho beka. Ungermann ještě klička na Hlavsu a je to o tři
50:10
A byla šance. Sedlmaier a Koštoval šli na jednoho beka. Střela, golman Štěpánek kryje
48:40
Domácí hrají v oslabení, šance na gól
48:39
Vyloučen hráč Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra rukou.
46:39
A Kadaň znovu gólově odskakuje, po Severovo chybě
46:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Jakub Solar (6:8).
46:00
Teplice nastoupili do poslední třetiny se třemi útoky.
45:15
Druhý gól v oslabení !!! Neuveřitelné!!! Brabec odebral míček a utíkal sám na Štěpánka a k jeho levé tyči mu nedal šanci.
45:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec bez asistence (6:7).
44:00
V krupské sportovní hale se tísní fantastických 62 diváků
43:44
Vyloučen hráč Jan Koštoval družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:30
Šance pro domácí ještě žije
41:29
Golman Teplic si připisuje bod za asistenci, kdy dlouhým výhozem uvolnil Gebhardta
41:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Václav Hlavsa (5:7).
40:28
A hned v prvních vteřinách utíkají hosté již o tři góly
40:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Petr Chládek (4:7).
40:00
40:00
Na střely 13:15 pro Kadaň
40:00
Druhý gólman Teplic se vrátil z vyšetření, a mělo by to být v pořádku. Tak sláva.
40:00
39:59
V této části byl zápas vyrovnaný, nahoru, dolů. Šance na obou stranách. Na vítěze tohoto duelu bych si nevsadil
35:19
Vždycky když se schyluje k vyrovnání, hosté zchladí Teplice gólem
35:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Erik Štěrba (4:6).
32:47
A podruhé, mladíček Schneider proběhl celé hřiště, obešel hráče zavěsil po levé ruce golmana k tyči. Nádhera
32:46
Poprvé kde se vzal, tu se vzal sám Gebhardt před štěpánkem, zakvedlal míček a jen do golmana.
32:45
A to už byla druhá vyložená šance Teplic ve vlastním oslabení
32:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider bez asistence (4:5).
31:37
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:36
Kadaň bude hrát přesilovku, Štěrba z Kadaně si naběhl na stojícího Pechatého a ten jde na dvě minuty
30:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Josef Náther, asistoval Jiří Hladík (3:5).
30:00
Při rozehrávce Kadaně se domácí vytahují ve čtyřech hráčích až na půlku. Hostím to činí nemalé obtíže
28:14
A hned z protiútoku Soukup snižuje po geniální přihrávce Fialy
28:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Lukáš Fiala (3:4).
27:40
Golové šance jsou na obou stranách, no a jeden závar před Hlavsou se ujal.
27:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Lukáš Pardubský (2:4).
27:00
A další šance Teplic, Soukup po nahrávce od Gerharda z první přestřeluje
26:05
Gerhard úprk na golmana Štěpánka, šel do kličky, ale beci Kadaně se rychle vrátili a s golmanem Gerharda odzbrojili
24:00
Hra je zatím vyrovnaná. Teplice si vzali ponaučení z první třetiny a do této již nenastoupili tak vlažně
20:01
Od stolku časoměřičů přejeme našemu golmanovi Danovi Weissovi brzké uzdravení a snad to bude vše OK. Danda se nám zranil při rozcvičování, kdy ho náš hráč Martin Severa, trefil míčkem do oka.
20:00
20:00
Na střely po první třetině 16:14 pro Teplice
20:00
19:59
Od prvního vsřeleného gólu se domácí tým zvedl a ke konci třetiny byl možná i trochu lepším týmem.
17:44
Severa rozehrál standartku z rohu na Pechatého a ten trefuje. Tento signál nám vyšel už několikrát.
17:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (2:3).
17:10
Domácí se od vstřelené branky částečně zvedli.
16:30
Koštoval před brankou, nahrávku od Fialy, namířil nad branku.
14:40
Ke konci přesilovky Pechatý střílí z dálky a trefuje před brankou Koštovala a od toho do sítě. Koště byl dobře postavenej
14:39
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Martin Pechatý (1:3).
14:00
Standartka Teplic, Střela Soukupa, míč skáče po brankové čáře, ale golman ho stačil zachytit
12:57
Vyloučen hráč Josef Náther družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
12:50
Znovu budou hrát Teplice přesilovku
11:50
Přesilovka nic, moc. Hosté po větší část drželi míček na svých florbalkách
09:50
Domácí Gebhardt se skvěle proháčkoval do šance a byl faulován. Šance v přesilovce, uvidíme
09:49
Vyloučen hráč Roman Šatánek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
08:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Erik Štěrba (0:3).
08:00
Domácí se konečně trochu osmělují a také konečně střelami zaměstnávají hostujícího brankaře
06:10
Hosté jsou aktivnější a hodně zaměstnávají obranu i golmana Teplic. Na střely je to 1:7
04:50
Kadaň hodně nepříjemně napadá ve dvou hráčích, rozehrávku Teplic.
03:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Robert Sándor (0:2).
00:34
A z prvního protiútoku hostí je tady úvodní gól v síti domácího golmana Vény Hlavsy
00:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Marcel Kalfiřt (0:1).
00:01
A začínáme, úvodní vhazování vyhrává domácí Martin Pechatý
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Dominik Šebek, Roman Šatánek, Marcel Kalfiřt, Jiří Prokop, Lukáš Pardubský
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Martin Severa, Jan Koštoval, Martin Schneider
00:00
Vítejte u online přenosu z krupské sportovní haly, kde se dnes utkají týmy sousedící v tabulce divize A. Hosté Kati Kadaň se v posledních zápasech výkonostně zvedli a jdou tabulkou nahoru. Čelo tabulky je hodně vyrovnané, s vyjímkou vedoucích Vinohrad. Takže v případě vítězství domácích Florbal Teplice se posunou až na druhé místo, v opačném případě klesnou na 6. místo.