2:1
3:4
0:0

Florbal Ústí B - DDM SANEXCZ Děčín IV 6:7pn
1. Matěj Žaloudek, 35. Hynek Nikolič, 36. Vladimír Štorek, 44. Leoš Nergl, 46. Vít Škvára, 48. Leoš Nergl - 18. Jan Fidler, 32. Jan Fidler, 46. Petr Bořuta, 48. Jan Fidler, 49. Petr Bořuta, 56. Šimon Pilek, N Petr Bořuta; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 5:1; využití: 0:4; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Hrstka 26 - Jiří Přeučil 28; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Tomáš Huslička a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč Matěj Žaloudek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Petr Bořuta a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč Leoš Nergl , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení 5:4.
65:00
Komentář kapitána hostí: Dnes jsme odehráli dobré utkání, ale zase jsme nedávali šance. Ústí mělo dost šancí a proto jsme rádi za dva body. Díky za utkání a děkujeme za podporu fanouškům.
65:00
Komentář vedoucího domácích p. Grosse:"V týdnu jsme všechno změnili - odvolali jsme trenéra, kterého jsme neměli, změnili tréninky, které jsme neměli a najednou to šlo. Dneska to byl zodpovědný výkon v osekané sestavě, role 6,3, grow je zpět, jen vyměnit ty gunny. Děkujeme všem."
65:00
64:20
Žaloudek netrefil! To snad není ani možný.
63:30
Prázdná brána pro Štorka, bohužel. Jak táta na tribuně řekl: Já věděl, že to nedá! :D
62:51
Taktika Děčína kdy má Poloprutský dres Nerudy....tuto lest jsme naštěstí odhalili!
61:57
To jsou nervy! Zatím hraje spíše Děčín.
60:45
Adam N. rozehrává svou předností. Svíce do rohu.
59:10
Přežili jsme time out. Trenéři A týmu, jistě vědí o čem píšu.
58:52
Timeout Florbal Ústí B
58:00
Málem vlastní gól hostů. Škoda, i takové góly bereme!
57:11
Nikolič sám na brankáře, ale nedal!
56:30
Ten rozhodčí má oči všude! Viděl faul na domácího brankáře. Chválíme!
55:04
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Petr Bořuta (6:6).
55:04
A začínáme od začátku! Další zranění. Domácí Nergl se doslechl o sympatické zdravotnici a hraje zranění třísel.
54:33
Adam Nikolič se sám zfauloval, ale rozhodčí mu na to skočili.
54:33
Nechal po sobě mastný flíček, ale domácí gólman Hlava vše uklidil a vysloužil si aplaus tribun.
53:20
Bořič zbořil malého Štorka. O kterého se ale stará sympatická zdravotnice. Takže to jistě zvládne.
52:43
Pokyn trenéra Grosseho "Mluv na sebe"....a ticho. Domácí by měli poslouchat svého trenéra!
52:08
Žaloudek málem 2min za sekání...teď už útočí Adam Nikolič. Ten je při chuti.
50:06
Čekal někdo něco jiného? Přesilovka Děčína = gól. Chválíme předzápasový trénink!
48:59
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Martin Žáček (6:5).
48:45
Přepis slov z trestné lavice by nejspíš byly samé hvězdičky.
48:39
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
48:20
Skvělý zákrok hostujícího golmana.
47:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Vladimír Štorek (6:4).
47:55
Tak nezabraly....
47:25
První gó Děčína ve hře 5 na 5. Pokyny hostujícího trenéra zřejmě zabraly!
47:19
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Petr Fišer (5:4).
47:05
Další tyčka domácích. Škoda. Nepřesná mířidla jako já včera večer v Call of Duty.
46:13
Adam Nikolič, brání jako v kleci na MMA. S ním do křížku nikdo nechce. To je správný bek!
45:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vít Škvára, asistoval Hynek Nikolič (5:3).
45:26
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Zdeněk Vážný (4:3).
45:26
Děčín + přesilovka = gól. Takováto rovnice dnes platí vždy.
44:59
Rodina Nikoličů se nezapře. Opět sekání.
44:50
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
43:46
Ústí navyšuje! Jindra krásnou nahrávkou ze standardní situace našel Nergla. Takhle Jindra sbírá body už od ml.žáků. Zatímco Nergl vystřelil poprvé z první....od mladších žáků.
43:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Jindřich Grosse (4:2).
43:30
Za Děčín nastoupil bývalý ústecký hráč Tomáš Huslička! Vidíme i Aleše Poloprutského ve špatných barvách!
42:20
Leoš jako poslední, Adam na hrotu. Mourinho na domácí střídačce se činí.
40:00
40:00
Střely za 2. třetinu 7:6
40:00
Přestávkový program obstarává rodina Hrstků. Alespoň víme, kam nám mizejí míčky na Slunetě.
40:00
38:50
Hra 4 na 4 byla poměrně nuda. Teď je to zajímavější.
36:45
Adam Nikolič klasicky za sekání, to by nebyl Adam. Nicméně se pak nechal unést Žáček a dohrál souboj u mantinelu. Máme tu hru 4 na 4.
36:34
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
36:34
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
36:00
Hrstka senzačně, nicméně se bude vylučovat. Ten Peky si nedá pokoj.
35:40
Štory na hrad!
35:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Leoš Nergl (3:2).
34:17
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vladimír Štorek (2:2).
34:17
Přečíslení 2 na 1 ukázkově zužitkovali domácí. Láďa Štorek má na tribuně rodinnou podporu a maká jako nikdy.
31:57
Leoš N. jako poslední bek....trenérovi vstávají vlasy hrůzou. Nemyslím Jindru.
31:05
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (1:2).
31:05
Druhá využitá přesilovka hostů.
30:43
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:40
Domácí Štorek je nervózní a nedává již několikátou tutovku.
27:30
Neuvěřitelný Hrstka!
26:45
Bohužel vidím i zmar fyzických sil u hráčů domácích.
25:55
Hrstka snad dneska nejde prostřelit, to není možné. Vidím zmar ve tvářích hostů.
25:30
Leoš Nergl na vrcholu, uvidíme jak je na tom s fyzickým fondem.
24:43
Hrstka alá Dominik Hašek, drží naděje domácích!
24:00
Jelikož je domácích málo, praktikují taktiku KOBRA. Dlouho stojí a pak jednou uštknou. Nyní měl gólovku Grosse.
23:00
Adam Nikolič, dostal do obličeje, ale rozhodčí dělají, že nevidí nejspíš.
20:52
Signál dvojici Nergl-Grosse vůbec nevyšel. Asi špatný předzápasový trénink.
20:00
20:00
Střely v 1.části 6:7
20:00
Uvidíme jestli Děčín stáhne hru na 2 formace. Domácí tento problém nemají. Vypadá to, že budou dohrávat v 8 hráčích.
20:00
19:33
Špatný trénink u rodiny Štorků. Netrefil prázdnou bránu. Taťka na tribuně pěkně nadává.
19:00
Tyč zvoní za zády děčínských.
17:40
Děčín, nutno podotknout, zaslouženě vyrovnává.
17:28
17:06
Dostihový Koník je nejspíše zraněný.
16:59
Vyloučen hráč Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
Sledujeme taktický zápas. Šance jsou, ale chybí štěstíčko.
10:30
Hráč hostů číslo 6 má rozvázanou tkaničku.
09:50
Skvělý Hrstka teď zachránil.
07:45
Domácí Koník ztratil míček ve speedzoně. Hlavně, že to svým svěřencům zakazuje.
06:00
Děčín, ale tlačí. Domácí odolávají.
05:02
Leoš Nergl v bloku! To jsem ještě snad neviděl! Domácí hodně chtějí vyhrát!
03:12
Děčín hraje od 2 při rozehře, uvidíme jak na to zareagují domácí.
01:35
Skvělý start domácích! Pan ramínko Leoš krásně našel Matěje Ž. a Ústí vede 1:0!
00:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Leoš Nergl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Petr Fišer, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Jan Fidler, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Vít Škvára, Matěj Žaloudek, Jakub Koník, Leoš Nergl
00:00
Divizní derbíčko je tady. Dámy a pánové! Aréna se plní!
00:00
Právě jsem procházel kolem kabiny domácích a je cítit veliké odhodlání, domácí fanoušky nezklamat!