1:1
- : -
FbC Písek

FBC ROKYCANY - FbC Písek 4:8
13. Vojtěch Vlach, 27. Lukáš Bendek, 35. Jakub Král, 43. Martin Štván - 15. Pavel Šebelle, 28. Pavel Šebelle, 30. Pavel Šebelle, 34. Pavel Šebelle, 36. Michael Kolínský, 37. Pavel Šebelle, 38. Daniel Špírek, 55. Daniel Špírek; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Staněk 5 - Vlastimil Dvořák 15; po třetinách: 1:1, 2:6, 1:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí (Michal Hanzlík): Dnes z naší strany kvalitní výkon. První třetinu jsme se trápili střelecky, ale postupně nám to tam začalo padat. Pavel Šebelle troufl Lukáše Cendelína v gólovém příspěvku. Děkuji za soupeři za utkání.
59:59
Vyjádření trenéra domácích (Jan Barna): Aktivní utkání s kvalitním soupeřem. Rozhodla druhá třetina, ve které jsme dostali čtyři rychlé góly. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
55:27
Svejkovský našel křižnou nahrávkou Bendka, ten si ale na Dvořákovi vylámal zuby!
54:50
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Michael Kučera (4:8).
54:50
Spírek fantasticky uklidil míček do sítě a Písek opět odskakuje!
54:35
Jeden ze zapisovatelů si právě zahrál na házenkáře, no bohužel svým nepovedeným hodem zbrdil rozehrávku Rokycan.
52:53
Stan skluzem jako z Premier League zastavil brejk hostů a drží Rokycany ve hře!
44:41
Zvoní nám tady tyč! Úplně volný Vlach pátou branku Rokycan nepřídá.
43:12
Rokycany zvyšují tempo! Dvořák několikrát podržel svůj tým!
42:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Svejkovský (4:7).
42:40
Svejkovský si vytáhl míček a našel volného Štvána, Rokycany opět ve hře!
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 6:10 pro Písek!
40:00
39:59
Čtyřmi góly v rozmezí čtyř minut určili hráči hostujícího mužstva ráz zápasu, ačkoliv zejména první část druhé třetiny naznačovala spíše opačný gard. Domácí budou muset přidat zejména ve finální části, aby průběh zápasu ještě zdramatizovali.
37:49
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (3:7).
36:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Jakub Mikeš (3:6).
36:40
Šebelle zapisuje pátou branku! Krásná akce Písku!
36:12
V hale nám všem zatrnulo! Fiala byl smolně zasáhnut do citlivých míst! Snad bude vše v pořádku!
35:27
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (3:5).
34:45
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Král, asistoval Martin Soukup (3:4).
34:45
Král ale rychle odpovídá! 3:4!
33:53
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michal Cigánek (2:4).
33:53
Tahle souhra je jak z jiné planety! Šebelle + Cigánek = 2:4!
29:32
29:32
Šebelle zapisuje hattrick! Písek otáčí zápas, velká škoda pro Rokycanské!
27:57
27:57
Nedáš, dostaneš! Tažený bekhend do šibenice, máme tu zase vyrovnaný stav!
27:21
Svejkovský utíkal sám na bránu, Dvořák ale krásně chytá.
26:17
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Boháč (2:1).
26:17
Bendek s klidem doráží Boháčovu ránu do prázdné brány, Rokycanští opět ve vedení!
23:08
Bendek krásně vybojoval míček a poté poslal tři hráče na párek, rokycanští tak přesilovku hostů zvládnou v klidu.
21:06
Vyloučen hráč Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
20:20
Druhá třetina nám začala svižně, rokycanští borci se hned dostali do solidní šance, bohužel přestřelili branku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 8:14 pro Písek.
20:00
19:59
Je zde konec první části dnešního utkání. Stav je vyrovnaný jak na celkové skóre, tak i na šance. Obě mužstva podávají solidní výkon plný nasazení. Uvidíme, co přinese další část klání.
15:21
Kdyby se Rokycanům zranil brankář, máme jasného nástupce. Boháč si právě připsal blok jako z pohádky.
14:47
Biskup se ocitl sám před prázdnou bránou, ale jeho střela by nestačila ani na rugbyouvou branku!
14:12
14:12
Sebelle napravil své zaváhání a po krásné akci Písku je vyrovnáno!
12:04
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Denis Vitouš (1:0).
12:04
Vitouš našel z rohu Vlacha, který nekompromisně vymetl všechny pavučiny v levém horním rohu!
10:25
Staněk drží! Krasná akce Písku ale končí výborným zákrokem!
07:39
Tutovka Písku! Šebelle ale promáchl!
05:38
Hra je zpočátku vyrovnaná, náznaky šancí na obou stranách!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Štván, Jakub Košař, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala