1:1
3:5
- : -

OLYMP FLORBAL - 1. FbK Tábor 4:7
22. Erik Němčík, 47. Tomáš Slavík, 53. Jakub Jareš, 60. Ivan Petr - 18. Lukáš Janura, 37. Lukáš Holub, 41. Jan Loskot, 49. Andrej Janda, 50. Ondřej Kasika, 51. Ondřej Kasika, 60. Andrej Janda; rozhodčí: Václav Killar - Milan Baloun; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Hejtík 46 - Dušan Václavík 54; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů L.Mucka: Opravdu skvělý zápas. Děkujeme soupeři za utkání. Tři body jsou naše.
59:59
Komentář trenéra domácích J.Kriseho: Jsme impotentní v koncovce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Aleš Kutner (4:7).
59:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr bez asistence (4:6).
52:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Jareš, asistoval Jan Denemark (3:6).
50:58
Timeout OLYMP FLORBAL
50:58
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Ondřej Kasika bez asistence (2:6).
49:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Ondřej Kasika, asistoval Lukáš Janura (2:5).
48:26
46:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Jan Denemark (2:3).
43:47
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:33
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Tomáš Odložilík (1:3).
40:00
40:00
36:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub, asistoval Daniel Babilon (1:2).
32:30
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
30:00
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
21:47
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval Tomáš Slavík (1:1).
20:00
20:00
17:27
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Tomáš Odložilík (0:1).
14:56
Vyloučen hráč Michal Švec družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra na zemi.
12:52
Vyloučen hráč Jan Denemark družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
05:18
Vyloučen hráč Tomáš Odložilík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Daniel Babilon, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jan Loskot, Ondřej Kasika
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: David Nesnídal, Marek Vomočil, Dan Moravec, Dalibor Thoma, Jan Denemark