2:4
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - 1. FBK Eagles Orlová 10:8
7. Jiří Štěpánek, 9. Michal Kundrata, 12. Michal Kundrata, 13. Jiří Štěpánek, 16. Michal Kundrata, 20. Pavel Balusek, 27. Michal Baroň, 37. Pavel Balusek, 42. Martin Kelíšek, 56. Pavel Balusek - 4. Lukáš Louda, 19. Lukáš Milerský, 23. Tomáš Kříž, 30. Filip Konkolský, 46. Tomáš Kříž, 46. Lukáš Milerský, 50. Lukáš Louda, 51. Tomáš Bečka; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Martin Vičánek 27 - Ondřej Holman 30; po třetinách: 6:2, 2:2, 2:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: Zlín 16 x Orlová 18
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy (1. část): Dnes jsme hráli, tak ze 40% kádrem a z toho ještě někteří hráli zranění nebo nemocní. Takže hráčům patří poklona, že jsou bojovníci a chtějí pro Orlovou to nejlepší ne jak někteří. Dnešní zápas prvních pár střídání super a následně velké zatmění, to co děláme za chyby to je na zabití na nic jiného, bohužel se musíme zlepšit.
60:00
Komentář trenéra hostů (2. část): První třetina ovlivnila celé utkání. Ve třetí třetině jsme hráli bojovně a o hodně lépe, ale bohužel nás zradila naše zakončení, kdy jsme spálili nechutně moc šancí. Děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes kluci zahráli výborně. První dvě třetiny se nám hodně podařily. Byla tam dobrá úspěšnost střelby, ve 3. třetině jsme bohužel úspěšnost snížili a dostali se zbytečně pod tlak. Pro náš tým jsou to velmi důležité 3 body. Děkujeme divákům za atmosféru a soupeři přejeme hodně štěstí a šťastnou cestu domů
60:00
59:30
Janeček odmítl vystřelit do prázdné brány a radši odvezl míč do rohu a zdržel to
59:10
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
57:45
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
55:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Michal Kundrata (10:8).
55:42
Balusek navyšuje náskok o 2 branky, po krásném úniku Kundraty, který jmenovanému střelci naservíroval šanci skórovat do prázdné brány
53:20
Baroň promáchl a zazdil šanci skórovat do prázdné brány
52:10
Zdráhal před bránou dost zaváhal, naštěstí Vičánek celou nebezpečnou akci hasí
50:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka bez asistence (9:8).
50:41
Skákavý míček se nakonec dostal za brankovou čáru a hosté snižují a jsou gól od srovnání
50:10
Je to drama!
49:29
Timeout Zlín Lions
49:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Lukáš Milerský (9:7).
49:29
Hosté srovnávají na rozdíl 2 branek a domácí si berou oddychový čas.
46:20
Hosté mnohem aktivnější
46:17
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
46:17
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
45:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Tomáš Milerský (9:6).
45:18
Už je to jenom o 3 branky
45:09
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Filip Konkolský (9:5).
45:09
Hosté tento zápas rozhodně nevzdali, a snižují na rozdíl 4 branek
41:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Jaroslav Lovecký (9:4).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: Zlín - 8 Orlová 7
36:54
36:54
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
33:14
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
29:36
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Konkolský bez asistence (7:4).
26:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň bez asistence (7:3).
22:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Martin Tököly (6:3).
22:10
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:47
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Během přestávky mají diváci zajímavou podívanou na zapálené utkání mladších žáků a přípravky.
20:00
19:59
Střely na branku v 1. třetině: Zlín - 16 Orlová - 10
19:57
19:43
Vondřejc teď dostal škaredě do oka a hned se jeho svěřenci ptají jestli je v pořádku.
18:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Martin Tököly (5:2).
18:59
Orlová snižuje náskok Zlína a už je to jen o 3 góly.
18:43
Teč Baroně míří až do stropu.
17:01
Vořechovský si teď z Holmana udělal kozu a přeskakuje ho jako na základní škole. Od nás má za 1.
16:05
Žáček si teď málem dal vlastňáka, ale Vičánek dává pozor a míček chytá.
15:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Lukáš Ondroušek (5:1).
12:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Michal Baroň (4:1).
12:01
Zlín využívá přesillovku střelou z půlky od Štěpánka.
11:30
Vyloučen hráč Filip Kryštof družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
11:30
A přesilovku si dnes zahraje i Zlín.
11:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jiří Štěpánek (3:1).
11:00
Nepříjemná situace pro Holmana, který dostává gajdy a Zlín tak vede už o 2 góly.
08:50
08:50
Po kombinování Kundraty a Ondrouška Kundrata střílí a dostává Zlín do vedení.
06:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek bez asistence (1:1).
06:00
Štěpánek dobře přečetl přihrávku Závody a rychlou střelou srovnává skóre na 1:1.
05:13
Zlín v plném počtu a druhé oslabení už ustál.
03:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Denis Smilovský (0:1).
03:17
Zlín ve třech pouze 4 vteřiny a Orlová využívá.
03:13
Vyloučen hráč Pavel Balusek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
03:13
Jsme za polovinou 1. přesilovky a už je vyloučený další hráč Zlína.
02:01
Vyloučen hráč Jakub Zdráhal družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
02:01
A je tu první přesilovka dnešního zápasu, kterou má Orlová.
01:21
První střela Orlové končí v outu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Ondřej Holman; hráči v poli: Lukáš Louda, Robin Hudec, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Martin Tököly
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Jan Vondřejc, Jiří Štěpánek, Pavel Balusek, Michal Baroň, Michal Kundrata