3:1
3:5
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Česká Lípa B 9:8
11. Michal Macků, 14. Jiří Krouský, 15. Martin Převrátil, 25. Tomáš Malý, 30. Petr Pánek, 33. Tomáš Malý, 48. Jan Ulman, 56. Petr Machač, 57. Tomáš Malý - 7. Jan Petříček, 9. Jan Dudek, 32. Petr Procházka, 41. Tomáš Hudík, 45. Tomáš Hudík, 47. David Böhme, 53. Tomáš Hudík, 59. David Böhme; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 4:5; využití: 3:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 26 - Jakub Kněžour 22; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:5;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 11, Česká Lípa 13.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu: Náš mladý tým dokázal, že je schopen dotáhnout i větší brankový rozdíl proti zkušenějšímu soupeři. Děkujeme za fair-play utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Oproti předchozím zápasům jsme do obrany nezahráli tak dobře, ztratili relativně klidné vedení a zbytečně si zkomplikovali závěr zápasu. Nakonec nám zápas vyhrály naše produktivní přesilovky, které nám tak trochu vykompenzovaly naši opětovnou smůlu v zakončení. Sedm nebo osm nastřelených tyček je už opravdu hodně. Díky soupeři za dobrý zápas.
60:00
59:39
Hosté opět v šesti.
58:39
Timeout Florbalová akademie MB
58:39
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Böhme, asistoval Jakub Knespl (9:8).
58:08
Timeout FBC Česká Lípa B
58:08
Česká Lípa hraje v šesti.
57:07
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Petr Pánek (9:7).
55:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač, asistoval Petr Pánek (8:7).
54:42
Vyloučen hráč Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:16
Kněžour zatím zlikvidoval všechny pokusy domácích o vstřelení gólu.
53:19
Vyloučen hráč David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:19
Uvidíme hru pět na tři. Domácí mají velkou šanci získat zpět vedení.
53:02
Vyloučen hráč Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
52:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval Petr Procházka (7:7).
49:47
Kopuletý si připisuje další parádní zákrok.
48:47
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
47:47
Střela Langa jen těsně míjí levý horní roh.
47:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Vojtěch Starý (7:6).
47:14
Povedená střela Ulmana vrací Boleslavi vedení.
46:15
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Böhme, asistoval Jan Dudek (6:6).
44:02
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval David Böhme (6:5).
43:36
A další tyčka...
42:37
Florbalová akademie vs. horní tyč = 0:4.
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 10, Česká Lípa 8.
40:00
39:17
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
39:17
V závěru druhé třetiny uvidíme druhou přesilovku v podání hostů.
35:48
Domácí střídají ve chvíli, kdy hosté zahajují protiútok. Naštěstí se ale Česká Lípa k nějakému vážnějšímu ohrožení boleslavské brány nedostala.
32:47
Česká Lípa kombinuje u své brány, nakonec se ale k míčku dostává Lang, následuje přihrávka na Tůmu a hostující gólman střelu se štěstím vyráží.
32:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Petr Machač (6:3).
31:14
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Tomáš Hudík (5:3).
29:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek, asistoval Michal Stehlík (5:2).
28:27
Malý to zkusil střelou na bližší tyč, gólman byl pozorný.
27:19
Zblokovaná střela Tůmy končí mimo hřiště.
26:45
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:59
Mazal střílí vysoko nad boleslavskou bránu.
24:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Aleš Tůma (4:2).
23:58
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:51
Kněžour teď neměl balónek vůbec pod kontrolou, ale domácí se k dorážce nedostali.
22:09
Boleslav ubránila oslabení a hra se přesunula před bránu hostů.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 10, Česká Lípa 13.
20:00
19:32
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
17:29
Tůma trefuje horní tyč.
16:58
Střela Malého a za hostujícím gólmanem zvoní tyč.
14:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Převrátil, asistoval Aleš Tůma (3:2).
14:57
Po parádní trefě Převrátila se Florbalová akademie ujímá vedení.
14:37
Ulmanova dělovka a Kněžour vyráží.
13:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Petr Machač (2:2).
13:11
Kombinace Langa a Tůmy a nic z toho.
11:06
Machač na Ulmana a střela vysoko nad bránu hostů.
10:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Petr Machač (1:2).
09:51
Tůma přihrál Langovi, ale ten trefuje pouze hostujícího gólmana.
09:19
Hosté nepolevují v tlaku a i nadále ostřelují boleslavskou bránu.
08:53
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Dudek, asistoval Jan Petříček (0:2).
07:35
Hanzalík prokličkoval celé hřiště a pro velký úspěch přidal ještě jedno čestné kolečko.
06:59
Knespl přestřeluje boleslavskou bránu.
06:17
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Petříček bez asistence (0:1).
04:22
Macků blokuje nebezpečnou střelu Bureše.
02:42
Rozehrávka pro tým hostů.
01:12
Dlouhý výhoz Kopuletého na Malého, ale ten se bohužel k zakončení nedostal.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Jiří Pochop.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Jakub Kněžour; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, Jakub Knespl
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Tadeáš Lang, Tomáš Malý, Martin Převrátil, Petr Machač, Michal Stehlík