3:4
2:6
- : -

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Koberovy 6:11
19. Filip Pletka, 32. Marek Reithar, 39. Jindřich Smejkal, 39. Jindřich Smejkal, 44. Filip Pletka, 51. Jindřich Smejkal - 15. Lukáš Hlava, 27. Dominik Reczai, 29. Jakub Janoušek, 30. Jan Novotný, 37. Dominik Reczai, 45. Dominik Reczai, 46. Lukáš Hlava, 48. Jakub Janoušek, 57. Dominik Reczai, 60. Dominik Reczai, 60. Jan Novotný; rozhodčí: Daniel Ondráček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 9:5; využití: 3:5; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 24 - Jakub Mauer 19; po třetinách: 1:1, 3:4, 2:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Skvělý výkon, zahozené 3 body nedisciplinovaností.
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Kováře: V dobře rozehraném utkání dokázal soupeř využit všechny naše chyby a slabiny, především zbytečná vyloučení, která ve druhé třetině vrátily domácí do zápasu. Naštěstí se i nám podařilo využít přesilové hry, díky kterým si odvážíme cenné tři body. Děkujeme za utkání a naší fanynce za podporu."
59:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Jakub Janoušek (6:11).
59:27
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
59:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (6:10).
58:26
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
58:19
56:24
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Mauer (6:9).
56:12
Timeout FBC Pitbulls Kolín
50:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Filip Pletka (6:8).
49:25
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
49:06
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:09
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Dominik Reczai (5:8).
45:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Tadeáš Hradil (5:7).
44:34
43:40
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Tomáš Kukal (5:5).
43:31
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:28
38:08
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Tomáš Kukal (3:5).
37:29
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:02
Vyloučen hráč Tadeáš Hradil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
36:40
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Janoušek (2:5).
35:18
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
33:42
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
31:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Vítězslav Malínský (2:4).
29:10
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (1:4).
28:28
26:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai z trestného střílení (1:2).
26:58
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
26:58
20:00
20:00
18:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Kryštof Podskalský (1:1).
14:44
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Adam Buriánek (0:1).
14:44
Hostující celek se ujímá vedení. Po standartce blízko před bránou je skore 0:1..
12:35
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
07:21
Vyloučen hráč Jonáš Zakouřil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
00:01
Vítáme Vás u dnešního zápasu. Doufáme, že tento soupeř nechá v chlumecké hala všechny 3 body, jelikož kolínský celek by už akutně potřeboval body..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Marek Šikola, Michal Reczai, Jakub Janoušek, Dominik Reczai, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Tomáš Kukal, David Vokál, Jindřich Smejkal, Petr Cícha, Martin Soukup