4:1
7:3
- : -

Pacovští Honzíci - FBK Piráti Sokol Chrudim 13:4
13. Tomáš Dohnal, 16. Adam Škoda, 26. Adam Škoda, 32. Tomáš Krátoška, 36. Tomáš Dohnal, 36. Jan Dušek, 44. Milan Buřič, 47. Milan Buřič, 48. Jan Dušek, 50. Petr Diviš, 53. Milan Buřič, 54. Jan Dušek, 59. Matěj Doubek - 27. Ondřej Beran, 58. Petr Kučera, 58. Lukáš Pavuk, 60. Jan Maier; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2 + Daniel Bořetický OS; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Adam Kršek 24 - Roman Vítek 17, Dominik Kaštánek 3; po třetinách: 2:0, 4:1, 7:3;
60:00
59:59
vyjádření trenéra hostí: pořád dokola. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
vyjádření trenéra domácích: V dnešním zápase jsme se vyvarovali vlažnému vstupu do utkání a dokázali jsme se dostat do vedení, které jsme drželi po celý zápas, což vedlo k výhře. Děkujeme soupeři za utkání.
59:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Maier, asistoval Tomáš Jelínek (13:4).
58:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Adam Kršek (13:3).
57:57
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Daniel Brtnický (12:3).
57:23
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Roman Kadleček (12:2).
54:21
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
54:21
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim - osobní trest.
53:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Dušek, asistoval Matěj Doubek (12:1).
52:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (11:1).
52:48
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kaštánek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
49:43
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Matěj Doubek (10:1).
48:43
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
47:47
46:35
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič bez asistence (8:1).
43:01
40:00
40:00
35:50
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
35:50
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Dušek, asistoval Petr Diviš (6:1).
35:50
35:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Adam Škoda (5:1).
31:03
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Jan Dušek (4:1).
26:31
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Ondřej Beran, asistoval Daniel Brtnický (3:1).
25:07
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Petr Diviš (3:0).
20:00
20:00
19:29
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
15:33
12:12
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Matěj Doubek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Roman Vítek; hráči v poli: Daniel Bořetický, Jakub Kofroň, Petr Kučera, Lukáš Pavuk, Roman Kadleček
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Adam Kršek; hráči v poli: Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Milan Paták, Tomáš Voldřich, Tomáš Dohnal