3:1
0:1
SK Jihlava

FBC Mohelnice - SK Jihlava 6:7p
14. Tomáš Šalda, 16. Matěj Bizek, 25. Martin Nitsche, 49. Lukáš Zach, 51. Filip Sedmera, 57. Filip Sedmera - 23. Michal Beránek, 30. Tomáš Paul, 33. Tomáš Kasper, 37. Jan Beránek, 38. Tomáš Paul, 54. Jan Beránek, 61. Jan Beránek; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 26 - Štěpán Vyskočil 24; po třetinách: 2:0, 1:5, 3:1, 0:1;
60:31
65:00
Komentář trenéra hostů Komendy: Po slabší první třetině jsem se výborně dokázali dostat do hry a otočit skóre ve svůj prospěch. V závěru zápasu děláme pořád hodně individuálních chyby, které nám brání v klidu dohrát zápas. Díky všem hráčům za nasazení. Děkujeme soupeři
65:00
Komentář k utkání týmu FBC Mohelnice: Kvůli široké marodce jsme dnes museli na utkání povolat posily ze zámoří. V první třetině jsme hráli dobře, druhou třetinu jsme předvedli klasický výpadek. Třetí třetina už se opět dala, ale i tak to nestačilo. Bod dobrý, zítra budeme lepší. Děkujeme fanouškům, byli fantastičtí. Děkujeme i soupeři.
60:32
Někdy to přijít muselo. Mohelnice schytává svou první porážku. Beránek si vzal míček a z mantinelu krásnou dělovkou míří přímo to šibenice.
60:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (6:7).
60:00
60:00
59:59
Střely na bránu po 3. třetině: FBC Mohelnice: 17 SK Jihlava: 13
59:51
Šalda těsně míjí šibenici, už se všichni tady na Mlýnské radovali.
59:01
Paul okamžitě zkouší z mantinelu, bohužel mimo.
57:00
A je to tu. Mohelnická naděje Filip Sedmera dorovnává na 6:6.
56:59
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Martin Nitsche (6:6).
56:55
První zápas těchto týmů vyhrála Mohelnice v proudloužení. Dorovná Mohelnice a zopakuje svůj minulý výsledek?
56:54
Timeout FBC Mohelnice
56:51
Pudil z rozehry trefuje prvního hráče.
56:03
Haltmarova rychlá pravačka chytá Beránkův únik.
55:20
Kasper ze zoufalství musel míček odpálit do outu.
54:46
Šaldovu chybu v rozehrávce naštěstí Haltmar zachraňuje.
54:00
Na pravém křídle se Beránek ocitl úplně sám.
53:59
53:18
Vyloučen hráč Michal Bílek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
52:49
Úspěšný blok Sedmery. Mohelnice na chvíli v breaku.
51:52
Bizek se dostal do útoku, avšak byl takticky faulován.
51:38
Mohelnice hraje ve čtyrech v nejméně vhodný moment.
51:07
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
50:29
50:15
Zachova střela, Kolář bude mít berušku na celý život.
49:56
Beránek akci 3 na 1 neproměňuje a míček končí za mantinelem.
48:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Tomáš Pudil (4:5).
48:10
Štoll rychle ze standartky střílí, avšak nad.
47:44
Heller sám před bránou, kde letí míček a z voleje naneštěstí pro něj míjí branku.
47:07
Na to, že musí Mohelnice vyhrát, tak je Jihlava jednoznačně lepší tým.
46:39
Žaloudek střílí jen 3 metry vedle.
45:54
Šaldovu krásnou střelu Vyskočil vyráží.
44:35
Štoll na křídle úplně volný jeho střela však nekončí v sítí.
43:33
Haltmar ukázkově chytá střelu uvolněného Štolla.
43:19
Kasper svou dělovkou opět míjí bránu.
43:04
Kasper míří nad.
42:00
Mohelnice nevyužila ani jednu přesilovku.
39:57
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
39:45
Mohelnici se nic nedaří...
38:45
Vyloučen hráč Filip Kolář družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
38:22
Čeká Mohelnici první porážka sezóny?
37:46
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Tomáš Kasper (3:5).
37:18
Chybná rozehrávka Jihlavy, na středu měl Bizek úplně volno, Vyskočil však připraven.
36:27
Bratři Beránkovi se opět ukazují a otáčí stav utkání.
36:02
35:09
Vyloučen hráč Tomáš Dokoupil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
35:02
Štoll v breaku trefuje gólmana, pak za bránou Dokoupil florbalkou podkopává hráče Jihlavy.
34:06
Zach po signálu Mohelnice střílí, Kolář však blokuje.
32:46
Rychlá přihrávka na střed na Paula, ten okamžitě rozdává do strany na Kaspera, ten střílí do prázdné. Jihlava využívá poklesnutí domácího FBC.
32:45
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Tomáš Paul (3:3).
31:48
Strejčkovo nahození Haltmar z přehledem chytá.
29:52
Po rychlé kombinaci se před bránou zjevil Paul, Kasper na něj poslal rychlou přihrávku .
29:51
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Tomáš Kasper (3:2).
29:08
Beránek z úniku trefuje smolné bevno.
24:51
Rychlá, až matoucí souhra Mohelnice. Míček jim újíždí, ale z ničeho nic se u něj zjevil Niitsche a trefuje pravou šibenici.
24:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Martin Nitsche, asistoval Tomáš Pudil (3:1).
24:44
Šalda má prázdnou bránu, míček však nestíhá a na poslední chvíli střílí backhandem, gólman však připraven.
22:40
Sourozenci Beránkovi předvedli rychlou souhru a vstřelili ukázkový gól.
22:39
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Beránek (2:1).
22:14
Žaloudek střílí příklepem z půlky, když chtěli hosté dorážet, sekli Haltmara přes prsty.
21:42
Šalda blokuje střelu Strejčka.
20:29
Vaněk nahození Špišky nechytl a Vyskočil v klidu chytá.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po 1. třetině: FBC Mohelnice: 6 SK Jihlava: 8
19:39
Kašparovi střela sjela a Haltmar v klidu chytá.
15:02
Vaněk v rohu hřiště vybojoval míček, nahrál na Nejezchlebu, ten mu míček vrátil a Vaněk okamžitě na hrává před bránu, kde je volný Matěj Bizek.
15:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Michal Vaněk (2:0).
13:23
Sedmera na středu hřiště vybojoval míček, rychle nahrál na pravé křídlo a Šalda z první otevírá skore zápasu.
13:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Filip Sedmera (1:0).
13:06
Štoll se dostal do úniku přes 3 bránící hráče, Haltmar chytá.
11:55
Mohelnice úspěšně brání, dokonce má i 2 střely na bránu.
10:38
Vyloučen hráč Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
10:27
Uvidíme první přesilovku utkání, bohužel pro Mohelnici, bude mít tu čest Hostující Jihlava.
09:40
Beránek v souboji na útočné polovině 2 na 1 ztratil a opět vybojoval míček, ale Haltmar připraven.
08:20
Zach se snaží na své polovině kouzlit, jeho chybu musel Kubíček zachraňovat.
07:44
Mohelnice úspěšně blokuje nahrávku na volného Stejčka.
07:01
Vaněk vybojoval míček od posledního hráče Jihlavy, bohužel byl pod tlakem a trefuje jen tyč.
06:30
Heller na poslední chvíli zblokoval Kružíkův únik.
05:46
Jihlava rozehrává po taktickém faulu Bizka ze středu. Nahrávka míří na Paula, ten však míří mimo bránu.
04:27
Kolářova střela ze standartky končí mimo bránu.
04:12
Navrátilova střela orazítkovala věž mohelnického kostela.
03:53
Bílkova střela z první, mimo.
02:14
Žaloudek zblokoval Pudilovu střelu.
01:18
Jihlava držela míček, ale po chybné nahrávce Štolle si zmocňuje míčku domácí tým.
00:01
Úvodní bully vyhrává hostující celek SK Jihlava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Strejček, Martin Štoll, Michal Beránek, Marek Žaloudek
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Adam Špička, Tomáš Dokoupil, David Nejezchleba, Michal Vaněk, Matěj Bizek