0:1
2:3
- : -

Fbc Strakonice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:4
2. Jan Völfl, 42. Jan Völfl, 57. Karel Šavrda - 38. Filip Štědrý, 43. Filip Štědrý, 50. Ondřej Baroch, 56. Jan Žák; rozhodčí: Lukáš Starý - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:1 + Jan Žák OS; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Vaníček 7, Jaroslav Velek 3 - Daniel Dolák 13; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí (Jan Husák): Takticky vyspělý zápas, obranná hra byla skvěle organizovaná po celou dobu, krom jednoho momentu naprosto splněné pokyny. Co nás trápí delší dobu je koncovka, mohlo být klidněji. Děkuji všem hráčům za super mač a zdravíme hlavního kouče na hory! Posíláme ti tam body :-)
60:00
57:40
Timeout Fbc Strakonice
56:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Houska (3:4).
55:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (2:4).
55:48
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
55:48
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
49:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Filip Konrady (2:3).
42:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý bez asistence (2:2).
41:39
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl bez asistence (2:1).
40:00
40:00
37:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (1:1).
29:52
hosté tlačí
29:45
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Velek družstva Fbc Strakonice
25:22
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
13:30
Vaníček dnes v bráně čaruje
01:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Karel Šavrda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Matěj Soukup, Filip Štědrý, Vojtěch Bistrý, Jan Žák, Pavel Šimeček