2:2
3:2
- : -

TJ Centropen Dačice - PSKC Okříšky-MoBu 10:7
5. Jan Morávek, 11. Oldřich Pecha, 12. Pavel Stejskal, 19. Pavel Stejskal, 20. Jiří Sedláček, 22. Oldřich Pecha, 27. Vít Nosek, 44. Jan Morávek, 49. Vít Nosek, 54. Vít Nosek - 4. Jan Trnka, 9. Vojtěch Novotný, 16. Luboš Kuchyňa, 26. Dominik Čech, 32. Vojtěch Novotný, 59. Marcel Pospíšil, 59. Marcel Pospíšil; rozhodčí: Jiří Kučera - Michal Pazderník; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 21 - Lukáš Doležal 24; po třetinách: 5:3, 2:2, 3:2;
60:00
POČET STŘEL: DOMÁCÍ 13 - HOSTÉ 10.
60:00
Komentář vedoucího Hostů: Dneska jsme prohráli opět kvůli naší nedisciplinovasti v obraně a chybám. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za dnešní utkání.
60:00
Komentář trenéra Domácí: V dnešním utkání jsme se ze začátku.Postupně jsme se však dostávali do naší hry a utkání jsme pak dostali podkontrolu. Děkuji soupeři.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:19
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Vojtěch Novotný (10:7).
58:19
Zbytečné oslabení Dačic potrestáno 2 góly.
58:02
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Jan Trnka (10:6).
57:06
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:06
Vyloučen hráč Tomáš Ferdan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
53:55
Okříškám se nedaří hra do předu. Vypadá to že Dačice mají dnešní utkání už pod kontrolou.
53:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Petr Stejskal (10:5).
53:34
Problém pro Víťu Noska: Je autorem 10. branky Dačic.
52:00
Dačice kombinačně vynikají nad Okříškami.
51:50
Míček od Morávka se 3x odrazil o tyčky ale záhadným způsobem se do branky nedostal.
48:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Jiří Sedláček (9:5).
48:23
Nosek si pohrál s brankářem a zvyšuje skróre.
46:26
Domácí v plném počtu.
44:26
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Radovan Kubek (8:5).
40:30
Chodící styl je viděn i ve třetí třetině.
34:00
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:15
Faulovaného Kubka přišel pomstím Šimánek.
32:00
Dačice se přizpůsobují chodícímu stylu Okříšek.
31:35
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Milan Picmaus (7:5).
31:00
Nasazení obou týmy je hodně hodně nízské.
30:37
Jakub Šimánek si naběhl do protihráče a zůstává na zemi.
29:30
Kotel Okříšek je teď se dostává více ke slovu.
26:04
25:13
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Dominik Čech, asistoval Milan Picmaus (6:4).
21:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jakub Šimánek (6:3).
20:00
20:00
POČET STŘEL: DOMÁCÍ 10 - HOSTÉ 12
20:00
19:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Oldřich Pecha (5:3).
18:50
Vyloučen hráč Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:20
Halou se proletěl Jiří Sedláček. Dačice nají výhodu.
18:10
Vít Nosek pokračuje v bolest dále v utkání.
18:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Jan Sláma (4:3).
17:34
Dostáváme informace, že dostal úder do zad.
16:59
na zemi leží Vít Nosek,vypadá to že pro dnešek už dohrál.
15:02
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Luboš Kuchyňa, asistoval Milan Picmaus (3:3).
15:02
míček záhadným způsob doplachtil za Ferdana.
14:28
Nosek prošel celým hřištěm ale jeho zakončení nebylo úspěšné.
13:13
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:47
Oba týmy dávájí průchod svým emocem.
12:32
Stejskal s Pechou se na sebe podívali kdo si vezme míček, který se díky jejich zaváhání ujmuli hosté, ale jejich chybu nepotrestali.
11:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Vít Nosek (3:2).
10:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (2:2).
10:54
Morávek byl při střele faulován. Z následné standartní situace Oldřich Pecha vyrovnává.
10:11
Brejková šance Pavla Stejskala zakončená do boční sítě.
08:32
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Trnka (1:2).
04:53
04:52
Radovan Kubek netypicky na postu obránce. Přihrál do běhu Morávkovi a ten skóruje.
03:28
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Trnka, asistoval Dominik Čech (0:1).
03:28
Míček se pod pravou nohou brankáře Ferdana dostal do branky a máme tu tak první branku utkání.
03:04
Morávek se pokusil o výtoč ale vysoko přestřeluje.
02:00
Oba dva týmy nasadili ospalý výkon.
00:10
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Luboš Kuchyňa, Dominik Čech, Jiří Šenkýř, Vojtěch Novotný, Jan Trnka