6:1
- : -
FBK Jeseník

Florbal Vsetín - FBK Jeseník 10:7
23. Lukáš Adámek, 31. Robin Macek, 37. Jakub Húšť, 40. Tomáš Březík, 42. Robin Macek, 49. Robin Macek, 53. Jakub Húšť, 55. Lukáš Adámek, 56. Lukáš Adámek, 59. Michal Žůrek - 2. Jakub Kováč, 6. Václav Břenek, 24. Ondřej Stavianis, 29. Ondřej Stavianis, 30. Jan Pňáček, 32. Lukáš Kubáň, 43. Zbyněk Slováček; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Vít Zgarba 10, Jakub Tománek 8 - Petr Bárta 26, Patrik Vondrka 0; po třetinách: 0:2, 4:4, 6:1;
60:00
59:59
Komentář vedoucího mužstva hostů: Zápas jsme absolutně nezvládli, gratulujeme Vsetínu.
59:59
Komentář trenéra domácích: Je to furt to samé dokola. Nezvládli jsme tři čtvrtiny zápasu. Naštestí nás soupeř tolik neztrestal. Pak jsme se zvedli a nenechali si tři body utéct. Máme pár hodin na regeneraci a zítra nás čeká další zápas. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
59:30
Vyloučen hráč Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Žůrek bez asistence (10:7).
58:39
Žůrek nádherně dočepoval desítku.
58:05
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Vondrka družstva FBK Jeseník
57:10
Žůrek měl na hokejce rozčepovanou desítku.
55:56
Timeout FBK Jeseník
55:56
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Tomáš Horák (9:7).
55:56
Adámek po druhé za sebou trefuje stejné místo.
54:49
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Jakub Húšť (8:7).
52:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Lukáš Adámek (7:7).
52:30
Húšť vyrovnává.
48:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Tomáš Březík (6:7).
48:58
Opět krásná podívaná vsetínských hráčů.
47:20
Březík po střele z první trefuje horní tyč.
45:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:51
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Jakub Kováč (5:7).
41:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek bez asistence (5:6).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině:11:10.
39:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Lukáš Adámek (4:6).
38:20
Vsetín má standartku a skončilo to golem.
36:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Tomáš Horák (3:6).
36:28
Krásná kombinace Vsetína končí golem.
34:20
Vsetín chce dnes vyhrát za každou cenu!!!
31:46
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Kubáň, asistoval Václav Břenek (2:6).
30:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Michal Žůrek (2:5).
29:50
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Jan Pňáček, asistoval Lukáš Kubáň (1:5).
29:50
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Tománek družstva Florbal Vsetín
28:30
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Martin Příhoda (1:4).
27:12
Žůrek pálí kousek nad.
23:04
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Zbyněk Slováček (1:3).
22:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek z trestného střílení (1:2).
22:40
Adámek v úníku neprostřelil a hned po té byl faulovaný a půjde na trestne střílení...... a snižuje.
22:19
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině:10:3.
17:48
Trčka střílí ale hostující brankář byl připraven.
14:50
Maniš střílí z každé pozice a zatím to nepadlo.
13:41
09:49
Žůra tesně minul.
07:25
Vsetín kombinuje na pulce soupeře.
05:09
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Václav Břenek, asistoval Marek Viterna (0:2).
05:09
Jeseník navyšuje skore.
03:20
Manišovi taky chyběl kousek k vyrovnání.
02:45
Marančák těsně minul, mohlo být vyrovnáno.
02:16
Vsetín drží hosty pod tlakem.
01:00
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Jakub Kováč, asistoval Martin Rokyta (0:1).
01:00
Jeseník otevírá skore.
00:20
Březík vyzkoušel střelou z otočky pozornost hostujícího golmana a trefuje tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Michal Příhoda, David Pišek, Ondřej Stavianis, Martin Příhoda, Marek Viterna
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Jakub Húšť, Tomáš Horák, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Jakub Maniš