5:1
1:4
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBK Piráti Sokol Chrudim 11:8
3. Ondřej Zerák, 7. Filip Dvořák, 12. Ondřej Dvořák, 17. Jiří Příhoda, 20. Ondřej Zerák, 29. Vojtěch Haman, 35. Daniel Halm, 36. Richard Kafka, 38. Vojtěch Haman, 38. Vít Petříček, 50. Jan Lukeš - 9. Jakub Kofroň, 15. Jakub Kofroň, 17. Dominik Czeszewski, 26. Daniel Bořetický, 45. Pavel Holan, 45. Petr Kučera, 49. Jakub Kofroň, 59. Petr Kučera; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 13 - Dominik Kaštánek 22; po třetinách: 5:3, 5:1, 1:4;
60:00
59:59
Střely: Hippos:11, Chrudim:7
59:59
Komentář trenéra domácích Filipa Dvořáka: Po dvou třetinách jsme trochu polevili a pár gólech ve třetí třetině jsme se do zápasu těžko vraceli. Jsem rád, že jsme konečně dali více branek než tři. Jen škoda těch obdržených. Dnes chtěli všichni útočit no. Jinak parádní divizní divočina. A zítra se těšíme na zbytek týmu, který dnes pomáhal v Bystřici béčku.
59:39
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za držení.
59:39
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
59:39
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za držení.
58:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (11:8).
58:22
Chrudim se pokusí o snížení ve hře 6:5.
57:30
Teď Růžička(Hippos) předvedl skvělý zákrok a zabránil tak soupeři skórovat.
55:00
Hippos na chvíli zklidnil hru a hned se dostal do šance. Gólman Chrudim, ale chytá.
52:44
Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se snaží vstřelit další gól.
50:24
Timeout Hippos Žďár n/S.
49:15
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Ondřej Zerák (11:7).
49:15
Prosazuje se nám benjaminek týmu Jan Lukeš (Hippos).
48:05
Chrudim nastolila vysoké tempo a opět snižuje. Stav utkání 10:7
48:04
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval David Brtnický (10:7).
44:55
Chrudim chytá druhý dech a snižuje na 10:6.
44:54
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Dominik Czeszewski (10:6).
44:43
Chrudimi se povedlo využít přesilovky a snižuje na 10:5.
44:42
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Daniel Bořetický (10:5).
43:02
Chrudim bude mít možnost snížit stav během své první přesilovky.
43:01
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
41:25
Hippos přesilovky nevyužil a Chrudim je opět v plném počtu.
40:35
Hippos ještě dohrává přesilovku , která byla udělena na konci předchozí třetiny za nesportovní chování.
40:01
Začala nám poslední třetina utkání a úvodní buly vyhrál Hippos.
40:00
40:00
39:59
Střely: Hippos:10, Chrudim:6.
39:13
Právě byl vyloučen trenér Chrudimi za nesportovní chování.
38:00
Hippos se rozstřílel a Petříček střílí už 10. gól.
37:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Filip Dvořák (10:4).
37:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Richard Kafka (9:4).
36:01
Teď se nádherně uvolnil Kafka (Hippos) a o tyčku posílá míček do brány.
35:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Ondřej Zerák (8:4).
34:50
Po přihrávce Příhody se uvolnil Halm a trefil se do horního rohu branky.
34:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Jiří Příhoda (7:4).
31:51
Hippos tentokrát nevyužil přesilovky a Chrudim se zvládla ubránit.
29:36
Hippos bude mít možnost opět navýšit skóre , poté co byl vyloučen Kučera (Chrudim).
29:35
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za zdržování hry.
28:08
Hippos opět využívá přesilovky a zvyšuje stav na 6:4. Prosadil se Haman.
28:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Vít Karásek (6:4).
27:09
A máme tu další přesilovku pro Hippos. Uvidíme, co předvedou tentokrát.
27:08
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
25:45
Chrudim nějakou chvíli držela Hippos semknutý na jejich polovině a povedlo se jim snížit na 5:4
25:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (5:4).
23:25
Petříčkovi (Hippos) nic není a hned při dalším střídaní zkouší vystřelit, střela ale míjí bránu.
22:16
Na Chrudimi je vidět mnohem větší nasazení, než v první třetině.
20:25
Petříček (Hippos) teď odkulhal z hřiště. Snad to nebude nic vážného.
20:01
Začala nám druhá třetina a úvodní buly vyhrála Chrudim.
20:00
20:00
19:59
Střely: Hippos:12 , Chrudim:7
19:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Filip Dvořák (5:3).
17:00
Roztrhl se nám tady pytlík s góly. Během chvíle se prosazují oba týmy.
16:23
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (4:3).
16:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Příhoda, asistoval Vít Petříček (4:2).
14:37
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (3:2).
14:37
Po krásné individuální akci se do horního rohu branky trefuje Kofroň (Chrudim).
11:31
Hippos využívá přesilovky a zvyšuje stav na 3:1. Prosadil se Dvořák O.
11:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vít Karásek (3:1).
10:43
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
10:43
Máme tu první přesilovku utkání. Kterou bude moct využít Hippos.
08:07
08:07
Po špatné rozehrávce Hipposu se Chrudim zmocnila míčku a snižuje stav na 2:1
06:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Jiří Příhoda (2:0).
06:30
A další skvělé zákroky, které předvádí Růžička (Hippos)
05:50
Další pěkná akce Hipposu zakončená Zerákem, gólman Chrudimi však chytá.
03:20
Nyní předvedl výborný zákrok helmou gólman Hipposu Růžička.
02:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Vít Petříček (1:0).
02:38
Po pěkné přihrávce se Petříčka se prosazuje umístěnou střelou Zerák.
00:30
V úvodní části je Hippos aktivní a hned se dostává do šance. Tu, ale gólman Chrudimi chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Pavel Holan, Daniel Bořetický, Daniel Brtnický, Tomáš Jelínek, Jakub Kofroň
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Filip Dvořák, Richard Kafka, Ondřej Zerák, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman