1:3
3:4
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FK Slovan J.Hradec 4:10
33. Tomáš Holický, 43. Jakub Malecha, 56. Libor Nápravník, 56. Hynek Štencl - 3. Vojtěch Koutný, 13. Jakub Jindra, 19. Ondřej Stloukal, 24. Ondřej Šimek, 35. Jakub Tejnor, 40. Jakub Jindra, 45. Marcel Šuranský, 51. Jakub Jindra, 52. Ondřej Šimek, 59. Ondřej Stloukal; rozhodčí: Martin Hrubec - Lukáš Teska; vyloučení: 8:4; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer 45 - Petr Toman 26; po třetinách: 0:3, 1:3, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Toto utkání se nám od začátku nepovedlo. Ačkoliv herní obraz nebyl nejhorší totálně jsme selhaly v koncovce. Pak už se to jen nabalovalo a v podstatě dneska všechno proti nám,,, Kdybychom dnes podpalovali benzin, tak nám stejně nechytne...
59:59
Komentář trenéra hostů: Desítka natočená, až na některé pasáže celkem klidný vývoj pro nás. Jsem rád, že se nám povedlo zapojit všechny hráče. Pochvalu zaslouží dnes hlavně junioři Kuba Jindra a Vítek Hovorka. Děkujeme fanouškům a soupeři za utkání!
58:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal bez asistence (4:10).
57:53
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
57:53
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
55:16
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Hynek Štencl, asistoval Jakub Malecha (4:9).
55:03
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Libor Nápravník, asistoval Libor Nápravník (3:9).
53:29
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
53:19
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
53:19
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
51:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Jindra (2:9).
50:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Kryštof Ille (2:8).
46:57
Vyloučen hráč Michal Semotán družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
44:35
Vyloučen hráč Vojtěch Kačer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
44:27
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Kryštof Ille (2:7).
42:19
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha bez asistence (2:6).
41:28
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
39:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Ondřej Šimek (1:6).
34:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Kryštof Ille (1:5).
33:36
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
32:56
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Holický, asistoval Šimon Perek (1:4).
30:22
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Kryštof Ille (0:4).
20:00
20:00
19:13
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Jan Cihlář (0:3).
12:09
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Vít Hovorka (0:2).
09:12
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
02:27
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Jan Pech, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Radek Vobr, Tomáš Troják, David Podařil, Hynek Štencl, Tomáš Holický