10:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 16:4
9. Adam Klimeš, 12. Adam Klimeš, 24. Jan Schneider, 29. Daniel Tichý, 37. Tomáš Skoupil, 40. Adam Klimeš, 42. Igor Macháček, 45. Igor Macháček, 45. Dominik Palásek, 48. Igor Macháček, 53. Tomáš Prchla, 55. Jan Schneider, 55. Tomáš Skoupil, 56. Adam Klimeš, 59. Jan Schneider, 59. Adam Klimeš - 8. Radim Klimecký, 40. Václav Štěrba, 41. Tomáš Blažek, 51. Filip Matějka; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Michael Hruška 9 - David Raab 12, Vilém Zámečník 2; po třetinách: 2:1, 4:1, 10:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 13, FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 6.
60:00
Střely na branku v celkem: FBS Olomouc - 30, FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 13.
60:00
Komentář trenéra domácích Karla Stehlíka: Konečně zápas jaký si Olomouc zaslouží pravidelně, kluci ze sebe konečně setřásli křeč z posledních zápasů a doufám, že se nám stejný výkon podaří opakovat i zítra. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
58:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Igor Macháček (16:4).
58:37
Zámečník vychytal Klimeše.
58:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider, asistoval Šimon Borik (15:4).
58:16
Schneider dobrou střelou k tyči překonal Zámečníka.
57:19
Hruška po delší době zasahuje.
55:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Dominik Palásek (14:4).
54:50
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
54:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (13:4).
54:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider, asistoval Bohdan Kopelec (12:4).
54:09
Schneider si naběhl před branku a napodruhé dostal míček za Zámečníkova záda.
52:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Prchla bez asistence (11:4).
52:12
Prchla si dorazil svoji střelu.
50:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Antonín Godiš (10:4).
50:52
Matějka se trefil přesne do šibenice a nedal tak Hruškovi šanci.
50:05
Prchla zakončil nepřesně akci 3 na 2.
49:40
47:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Adam Klimeš (10:3).
47:51
Macháček měl lehkou úlohu, když střílel do odkryté branky.
46:57
Klimecký střílel nad Hruškovu branku.
45:05
Zámečník dobrým přesunem likvidoval střelecký pokus Borika O.
44:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Palásek, asistoval Igor Macháček (9:3).
44:00
44:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vilém Zámečník družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
42:05
Borik O. v úniku zkoušel na dlouhou ruku přehodit Raaba, ale netrefil branku.
41:45
40:24
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Blažek, asistoval Martin Klieščik (6:3).
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 10, FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 3.
40:00
39:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš bez asistence (6:2).
39:24
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štěrba, asistoval Filip Matějka (5:2).
39:14
Raab si připisuje další zákrok.
38:15
Hruška T. neprošel přes obránce u mantinelu.
37:36
Tečovaná střela skončila vysoko nad Raabovou brankou.
36:27
36:27
Skoupil si dobře seběhl před branku a lehce usměrnil Borikovu přihrávku za Raabova záda.
35:43
Raab rukou vyrazil střelu od matinelu.
35:11
Hosté stříleli ze standardky pouze do domácí zdi.
34:42
Klimeš pálil bez přípravy mimo branku.
33:15
Blažek obral Tichého o míček a následně si obhodil dalšího domácího hráče.
31:34
Raab se štěstím vychytal Doubkovu schovanou střelu od půlky.
30:59
Vyloučen hráč Ondřej Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
30:54
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
30:32
Odložené vyloučení pro Frýdek. Domácí ve výhodě v 6.
29:55
Palásek pálil bez přípravy ze středu, ale Raab byl pozorný a míček chytil mezi nohy.
28:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Daniel Tichý, asistoval Ondřej Borik (4:1).
28:10
Borik O. získal míček za brankou soupeře a našel volného Tichého,který přesně zakončil do prázdné části branky.
27:21
Domácí kombinují na vlastní polovině.
25:48
Hruškovi T. sjela střela od mantinelu.
25:03
Kopelec se zorientoval ve skrumáži před Raabovou brankou a zkoušel dorážet. Raab byl pozorný a jeho pokus vyrazil mimo.
23:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider, asistoval Igor Macháček (3:1).
23:55
Schneider napřáhl na půlce a svou střelou bez přípravy propálil všechno co mu stálo v cestě.
22:18
Krhovják pálil do prvního.
20:17
Hosté ztratili míček na půlce, ale potom ho získali zase zpět.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 7, FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 4.
20:00
19:26
Kopelec trefil boční síťku.
18:44
Macháček si odskočil a trefil nahrávku od Klimeše, ale hosté dobře zaklekli a střelu odvrátili.
18:19
Raab dobrým přesunem vychytal Soupilovu tvrdou střelu.
17:22
Borik O. z první netrefil odkrytou branku.
16:55
Matějka trefil tyč.
16:12
Hruška vyrazil střelu ze střední vzdálenosti.
15:02
Matějkova jedovka těsně minula branku.
13:58
Raab ramenem vyrazil Klimešovu dobrou střelu.
13:32
Hosté kombinují na vlastní polovině.
11:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Šimon Borik (2:1).
11:44
Klimeš se trefil přesně do odkryté branky.
11:29
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
11:00
Hruška vyrazil střelu od mantinelu.
10:29
Akci 2 na 1 po získaném míčku zakončoval Kopelec. Raab vyrazil.
09:35
Raab zlikvidoval Kopelcovu střelu.
08:27
07:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radim Klimecký, asistoval Martin Klieščik (0:1).
07:50
Klimecný dostal míček za Hruškova záda a poslal tak svůj tým do vedení.
07:22
Doubek s problémy odvrátil útok hostů.
06:20
Kopelec zastavil akci soupeře odpálením míčku. Hosté jsou u míčku za svojí brankou a rozvíjí útočnou akci.
04:45
Doubkova pumelice z půlky proletěla těsně kolem tyčky.
04:02
Raab zakročil proti šanci domácích.
03:47
Smiga trefil tyčku Hruškovy branky.
02:20
Krhovják pokazil nahrávku, ale stihl míček doběhnout a zamezil tak šanci hostů jít do protiútoku.
01:11
Borik O. přestřelil Raabovu branku.
00:33
Domácí vysoko napadají a znepříjemňují tak hostům rozehrávku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: David Raab; hráči v poli: Tomáš Blažek, Tomáš Habrnál, Radim Klimecký, Filip Smiga, Martin Klieščik
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Igor Macháček, Tomáš Doubek, Dominik Palásek, Adam Klimeš, Vojtěch Krhovják