4:1
6:2
- : -

FbC Hradec Králové - FBŠ Všestary 11:5
4. Ondřej Erbs, 28. Radim Kunart, 32. Matěj Mikšovský, 35. Jonáš Mikšovský, 35. Radim Kunart, 44. Jonáš Mikšovský, 46. Tomáš Černý, 47. David Stružinský, 54. Matěj Mikšovský, 59. Andrej Tibenský, 59. Radim Kunart - 1. Pavel Hellmann, 10. Štěpán Novák, 39. Aleš Klemš, 46. Jan Páleník, 60. David Píše; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 4:6; využití: 2:2; diváků: 112; zásahy brankářů: David Šimeček 21 - Jaromír Žák 31; po třetinách: 1:2, 4:1, 6:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Jana Freiberga: Do utkání jsem vstoupili velmi slušně, od druhé třetiny jsem byli hodně vylučování a to nás stálo dost sil. Neproměňování šancí a otevřená hra na konci utkání nás stála vysokou prohru. Děkuji klukům za odmakaný zápas. Také chci poděkovat diváku za skvělou kulisu, atmosféra na derby byla skvělá. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Kromě 1.třetiny, která byla nervózní a plná nepřesností, jsme zápas zvládli velice dobře. Vyzdvihl bych především týmovost, koncentraci a vůli po vítězství, které je tak potřebné a důležité. Soupeři děkujeme za přínosné utkání, fanouškům za důstojnou kulisu.
59:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil David Píše, asistoval Štěpán Novák (11:5).
58:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Ondřej Erbs (11:4).
58:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Andrej Tibenský bez asistence (10:4).
55:52
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
53:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Tomáš Pokorný (9:4).
46:32
Bedřich natáhl a z půlky o tyčku skóruje. Následuje výbuch radostných emocí v celém hradeckém týmu.
46:31
Timeout FBŠ Všestary
46:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Lukáš Čubirka (8:4).
45:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Daniel Elicer (7:4).
45:35
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Roman Dostál (6:4).
45:19
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
43:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (6:3).
43:25
Pohledná individuální akce Jonáše Mikšovského končí gólem. Kvalitní zakončení třicet nad led k tyči.
42:30
Velmi slušná návštěva na dnešním utkání. Více jsou slyšet fanoušci Všestar
41:00
Třetí třetina začala šancemi na obou stranách v rychlém sledu.
40:00
40:00
39:59
střely na bránu 13:5 pro Hradec
38:59
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš, asistoval Jan Volenec (5:3).
37:28
Vyloučen hráč Lukáš Čubirka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
37:10
Všestary si zahrají přesilovku
36:07
Hradec tlačí , hráči Všestar jsou bezradní
34:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Matěj Mikšovský (5:2).
34:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Ondřej Erbs (4:2).
33:07
Vyloučen hráč Jan Freiberg družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
32:31
branková konstrukce zachránila Hradec od gólu
31:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval David Stružinský (3:2).
30:50
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
30:13
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
27:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval David Stružinský (2:2).
27:04
Stružinský vybojoval míček za brankou Hradce a po přeběhu celého hřiště posílá na Kunarta a ten krásně přehazuje brankáře hostí
19:39
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.