4:2
2:2
0:1

FLORBAL JABLONEC - FBC Liberec B 8:9p
1. Lukáš Jarolímek, 3. Jan Havel, 21. Zbyněk Hujer, 21. Ondřej Hašlar, 28. Lukáš Jarolímek, 33. Michal Král, 58. Michal Král, 58. Lukáš Jarolímek - 3. David Horáček, 9. Tomáš Ballaty, 10. Jakub Pecháček, 16. Jakub Rais, 36. Bohuslav Ferdan, 40. Lukáš Růžička, 47. Jan Havrda, 54. Jakub Rais, 64. Jan Havrda; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Mauer; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Denis Kopecký 42 - Ondřej Volejník 27; po třetinách: 2:4, 4:2, 2:2, 0:1;
63:07
63:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Marek Žagan (8:9).
63:07
Komentář trenéra domácích Javůrka: "Dnes jsme nezvládli konec 2. třetiny. Zápas rozhodla nezkušenost. Díky soupeři a divákům za podporu."
63:07
Komentář kapitána hostů Havrdy: "Zvrátili jsme několikrát vývoj zápsu na svoji stranu, což je to pozitivní. Vrátili jsme domácí do zápasu několikrát ustoupením z toho co fungovalo a několika chybami a nedorozuměním mezi sebou, což je to negativní. Bod je spíše ztráta. Děkujeme soupeři za utkání."
61:41
Jablonec je na půlce protihráče a snaží se získat výhru!
60:08
Po vyrovnání bodů hráči hrají ještě prodloužení.
60:00
60:00
59:38
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení.
58:09
Chlapi z Jablonce dávají do hry své poslední síly a vyrovnávají
57:52
Timeout FBC Liberec B
57:52
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Zbyněk Hujer (8:8).
57:44
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Michal Král bez asistence (7:8).
57:44
Král zvládl vstřelit nádherný gól.
53:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Dominik Šollar (6:8).
53:00
Král není dnes ve své kůži.
52:22
Jablonec je v přesilovce.
51:45
Vyloučen hráč Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
50:58
Hujer bojuje ze všech sil
49:49
Král měl šanci vstřelit gól, nepodařilo se. Kopeckého zranil liberecký hráč - sekl ho přes prtsy
48:40
Fanoušci z plných plic kříčí ,,Jablonec!" Padají zde mnoho střel, ale zatím liberecký golman vše vychytal
47:47
Diváci konečně začali fandit, je to velmi drsný zápas plný nervů
46:57
Timeout FLORBAL JABLONEC
46:55
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda bez asistence (6:7).
46:55
Liberec se dostává do vedení a my čekáme, jak tento velmi napínavý zápas dopadne.
45:45
Koravský, Brunclík, Frkala a další si usilovně snaží nahrávat a střílet
43:51
Čivrný brání ze všech sil, přidává se také Hujer
42:20
Vyloučen hráč Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání.
41:27
Právě nám začala třetí třetina, zápas je velmi napínavý. Naštěstí se zápas obchází bez zranění, ale fanoušci jsou stále jak tělo bez duše.
40:00
40:00
39:59
Počet střel: JBC: 9 LBC: 8
39:44
Zápas je velmi vyrovnaný a je nemožné přemítat, kdo dnes získá další body do tabulky.
39:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička, asistoval David Horáček (6:6).
37:45
Daníček se pokusil téměř z půlky vystřelit, bohužel bez změny.
35:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Bohuslav Ferdan, asistoval Dominik Šollar (6:5).
34:01
Vyloučen hráč Petr Frkala družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za zdržování hry.
33:30
Máme tady souboj před brankou Liberce, vstřelit se ale bohužel nepodařilo
32:23
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Michal Král, asistoval Petr Frkala (6:4).
32:04
Liberec hraje jen se třemi hráči
31:31
Vyloučen hráč Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
30:48
Jablonec je v přesilovce a snaží se střílet
30:13
Vyloučen hráč Jakub Rais družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Vojtěch Čivrný (5:4).
24:19
Vyloučen hráč Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry.
22:52
Jablonec sílí a často přebývá na soupeřově půlce.
20:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Hašlar, asistoval Marek Škodný (4:4).
20:56
Jablonec v sobě probudil draka a vyrovnává dnešní skóre s Libercem
20:17
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Zbyněk Hujer, asistoval Lukáš Jarolímek (3:4).
20:15
Začala druhá třetina, probudí se fanoušci a začnou fandit?
19:30
Domácí se rozjeli a zabrali, podaří se jim vstřelit gól?
17:40
Jablonec opět v oslabení!
16:40
Vyloučen hráč Marek Škodný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
16:15
Měkota dostal šanci vstřelit branku, bohužel se nepodařilo, dostane ještě takovou šanci?
15:23
13:45
Jablonec v přesilovce si vede dost dobře a dokázali spolu ubránit střely.
11:45
Vyloučen hráč Marek Škodný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:25
Tak toto bylo těsné! LIberec ukázal jak moc jsou silní a málem získali další gól. Naštěstí Kopecký dokázal vychytat.
09:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Marek Žagan (2:3).
08:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Dominik Šollar (2:2).
08:54
Jablonci se nepodařilo ubránit souhru soupeřů a dostávají gól
06:40
Kopecký vychytal další neřízenou střelu.
06:00
Hujer dostal šanci vstřelit gól, zatím se nepodařilo a stav utkání je neměnný.
04:56
Tým Jablonec si zatím vede výborně. Jak dopadne tento zápas ? Těžko říct !
02:30
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Havel bez asistence (2:1).
02:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Jakub Rais (1:1).
02:00
Začátek zápasu a hned padly tři branky, toto bude ještě napínavý zápas !
00:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Michal Král (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Dominik Šollar, David Horáček, Tomáš Ballaty, Jakub Rais, Lukáš Růžička
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Denis Kopecký; hráči v poli: Zbyněk Hujer, Vojtěch Čivrný, Michal Král, Lukáš Jarolímek, Daniel Měkota