4:1
2:4
- : -

FBC Pitbulls Kolín - Start98 Praha-Kunratice B 6:8
26. Jan Vobořil, 33. Jan Vobořil, 37. Tomáš Humpolák, 38. Marek Reithar, 47. Petr Cícha, 60. Tomáš Humpolák - 2. Jiří Petr, 6. Jan Větrovský, 9. Tomáš Volf, 37. Mikuláš Plášek, 42. Jakub Brejcha, 47. Jan Větrovský, 51. Mikuláš Plášek, 60. Mikuláš Plášek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 50 - Tomáš Tóth 32; po třetinách: 0:3, 4:1, 2:4;
60:00
59:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Vojtěch Doleček (6:8).
59:59
Komentář trenéra domácích: Zápas jsme ztratili v první třetině, kdy jsme snad ani nebyli na hřišti. Poté už obstojný výkon, což je dobrý příslib do dalších zápasů. Bohužel do tabulky opět za nula.
59:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Humpolák bez asistence (6:7).
57:23
Timeout FBC Pitbulls Kolín
55:10
Vyloučen hráč Petr Cícha družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
50:56
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Jakub Brejcha (5:7).
48:38
Vyloučen hráč Ondřej Duda družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
46:44
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Větrovský, asistoval David Podhráský (5:6).
46:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Petr Cícha, asistoval Marek Reithar (5:5).
45:15
Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil Marek Reithar.
41:15
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Tomáš Volf (4:5).
40:00
40:00
37:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Jan Vobořil (4:4).
36:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Humpolák bez asistence (3:4).
36:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Ondřej Duda (2:4).
32:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Vobořil, asistoval Marek Reithar (2:3).
26:31
Vyloučen hráč Trong Martin Lexuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
25:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Vobořil bez asistence (1:3).
20:00
20:00
18:58
Vyloučen hráč Ondřej Klička družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:15
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Volf, asistoval David Podhráský (0:3).
05:10
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Větrovský, asistoval Ondřej Volf (0:2).
01:04
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Petr, asistoval Mikuláš Plášek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Tomáš Tóth; hráči v poli: David Podhráský, Tomáš Volf, Ondřej Volf, Jakub Brejcha, Jan Větrovský
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Tomáš Kukal, Jindřich Smejkal, Petr Cícha, Jan Vobořil, Martin Soukup