3:2
2:2
- : -

Florbal Teplice - DDM SANEXCZ Děčín IV 8:5
7. Martin Sedlmaier, 14. Martin Pechatý, 15. Tomáš Soukup, 26. Tomáš Soukup, 35. David Gebhardt, 39. David Gebhardt, 44. Martin Pechatý, 57. Jan Koštoval - 18. Šimon Pilek, 28. Martin Žáček, 35. Jan Fidler, 52. Martin Žáček, 56. Petr Bořuta; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Topš 22 - Jiří Přeučil 20; po třetinách: 3:1, 3:2, 2:2;
60:00
V poslední třetině měli převahu hosté z Děčína a tomu odpovídají i střely. 6:15 pro Děčín
60:00
Komentář kapitána hostí: Dnes chtěl soupeř víc. To bylo vidět hlavně v první třetině, která usnadnila domácím zbytek zápasu. Děkujeme za zápas a hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra domácích Daniela Weisse: Kluci dneska chtěli nacvičit oslabení, a tento cíl byl splněn. Musíme přestat dělat hloupé fauly na polovině hřiště. Na začátku zápasu jsme si stanovili taktiku, kterou jsme většinu utkání dodržovali. Celkově to byl skvělý florbal plný nasazení a emocí. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
59:59
Teplice už to s přehledem dohráli
59:05
A toto je asi konec šancí pro Děčín
59:04
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
56:51
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval bez asistence (8:5).
56:30
A hosté stále bez golmana
55:39
První proměněná přesilovka Děčína, ještě to bude bitva
55:38
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Aleš Poloprutský (7:5).
54:38
Vyloučen hráč David Gebhardt družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
54:10
Teď teda Děčín buší do obrany Teplic, jedna střela střídá druhou. Topš se má co ohánět
52:10
Za faul na Derku ve vyložené šanci byl nařízen nájezd. Ujal se ho Gerhard, ale vůbec s tím nenaložil dobře. Před golmanem vystřelil a vůbec netrefil branku
52:09
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil Milan Gerhard.
52:09
Nájezd pro Teplice Gerhard
52:00
Nic není rozhodnuto, v této třetině jsou hosté lepší.
51:10
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Petr Vybíral (7:4).
49:51
Ale hostím ty přesilovky fakt nejdou. A znovu to Teplice přežili
47:50
Již páté oslabení Teplic.
47:49
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
43:56
Pechatý svoji tradiční tahanou střelou. Ale zas taková bomba to nebyla, ale zkrátka zapadla za Přeučilova záda
43:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Lukáš Fiala (7:3).
43:18
A z přesilovky hosté zase nic nevytěžili. Míček sice lítal před Topšem, ale Děčín vždycky v šanci buďto netrefil branku nebo míček vůbec
41:18
Hosté mají již svoji čtvrtou přesilovku, ale nadá se říci, že by Teplice hráli nějak surově. Hlavně dvakrát to bylo vyloučení za technické přestupky
41:17
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
V druhé třetině 9:7 na střely pro Teplice
40:00
38:59
Severa zachytil rozehrávku děčínských, uvolnil se, přihrává Gebhardtovi a ten z první k levé tyči golmana Přeučila.
38:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Martin Severa (6:3).
37:30
Skrumáž před Topšem. Topš leží a nikdo neví kde je míček. Rozhodčí gól nesignalizují. Topš se pomalu zvedá a míček leží před nebo na brankové čáře. Z našeho úhlu to není patrné. Ale gól to není
34:38
A hned z protiútoku Fidler téměř z nulového úhlu trefuje.
34:37
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (5:3).
34:14
Tak tomu se říká důraz před brankou. Gebhardt tak dlouho pinkal míček do golmana, až ho dostal za jeho záda
34:13
31:00
Rozhodčí domlouvají Zdeňkovi Vážnému z Děčína. Důvod rozmluvy neznáme
27:46
Děčínský Žáček měl míček na dlouhou florbalku, ale nakonec se natáhl a nějakým zázračným způsobem přehodil míček přes Topšovu nataženou ruku
27:45
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Jan Fidler (4:2).
25:45
Soukup dlouho přemýšlel jak zasune míček za Přeučilova záda. Nakonec si míček přehodil na forhend a pod víko. Soukup dnes třetí kanadský bod
25:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Lukáš Fiala (4:1).
25:00
V prvních minutách, i díky přesilovce, jsou hosté aktivnější a plno šancí řeší domácí golman Topš
23:35
A zase šance Teplic jak hrom. Gerhard, Schneider na jednoho beka. Golman Děčína Přeučil vyřešil
21:45
Gebhardt si chtěl zahrát v poloze ležmo, ale já bych se toho oslabení zase tak nebál
21:44
Vyloučen hráč David Gebhardt družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
21:00
Juniorský teplický útok ve složení Betka, Koštoval, Schneider je možná nejmladší v divizi, mají dohromady 49 let
20:00
20:00
O převaze Teplic v první části svědčí i střely v poměru 12:5
20:00
17:19
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Břetislav Logaj (3:1).
15:00
Od poloviny první třetiny jsou Teplice jasně lepší.
14:05
Vyskočil zatáhl podél mantinelu, nahrávka před branku na Soukupa, gól. Jak je to jednoduché
14:04
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Lukáš Vyskočil (3:0).
13:19
Soukup s míčkem před golmana, nahrává volnému Gebhardtovi, ale ten místo střely zpět na Soukupa, ale to už byl mimo branku. Z otočky nachází Pechatého a ten střílí další gól
13:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Tomáš Soukup (2:0).
12:00
I Děčín si vypracuje nadějné šance, ale tepličtí beci hodně střel blokují
10:22
Ale hlavně, Děčín v přesilovce nehrál vůbec dobře, domácí hrozili daleko více
10:20
Domácí v oslabení měli dvě tutové šance na gól.
08:01
Martin Sedlmaier ví dobře kdy Teplice dávaj góly a proto si šel sednout na trestnou lavici
08:00
Vyloučen hráč Martin Sedlmaier družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:35
Za poslední dva zápasy je toto již třetí gól ve vlastním oslabení. Musím se podívat na statistiky, ale domácí budou ve hře v oslabení figurovat hodně vysoko
06:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Martin Schneider (1:0).
05:01
Ale, ale za špatné střídání domácích si šel sednout Martin Severa.
05:00
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
00:02
A aby změn nebylo málo, v obraně po delší absenci nasakuje Lukáš Vyskočil
00:01
V domácí brance se po přestupu z Florbal Ústí, opět objevuje Lukáš Topš. A za absentovaného kapitána Michala Stejskla oblékl kapitánskou pásku Martin Pechatý
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Vladimír Vrátil, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Jan Fidler, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Lukáš Fiala, Tomáš Soukup, Michal Stejskal
00:00
Dnešním zápasem se nám překlápí divize do své druhé poloviny a domácí tým Florbal Teplice přivítali na své palubovce svého pravidelného soupeře o nejvyšší příčky, tým Sanex Děčín.