3:2
3:4
- : -

FBC Slavia Praha - Florbal Sokolov 9:10
7. Roman Malík, 15. Martin Fojtík, 19. Otakar Semerák, 22. Martin Fojtík, 26. Martin Fojtík, 32. Petr Paloušek, 44. Vojtěch Šafář, 51. David Laho, 55. Ondřej Otáhal - 5. Jan Hlavsa, 16. Aleš Hoch, 18. Jakub Stejskal, 19. Patrik Soukup, 32. Jakub Stejskal, 36. Aleš Hoch, 42. Patrik Soukup, 42. Štěpán Mosler, 53. Matouš Tesař, 54. Patrik Soukup; rozhodčí: Martin Kněžík - Filip Bollardt; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Kabelka 23 - Ondřej Heimerle 28; po třetinách: 3:4, 3:2, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích : Děkujeme soupeři za utkání. Přejeme štastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostů: Zápas byl velice vyrovnaný a domácím se často podařilo náskok hostů vymazat. Poslednímu nátlaku však hosté odolali a vydřeli výhru. Domácím děkujeme.
59:59
Počet střel v poslední třetině. Domácí 16 hosté ze Sokolova 11.
55:25
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
54:55
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Petr Paloušek (9:10).
53:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Štěpán Mosler (8:10).
53:48
Vyloučen hráč Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
52:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Jan Hlavsa (8:9).
50:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Vojtěch Šafář (8:8).
48:40
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
46:46
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
43:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval David Laho (7:8).
41:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Jan Hlavsa (6:8).
41:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Ondřej Heimerle (6:7).
40:00
40:00
35:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Štěpán Mosler (6:6).
31:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Jan Šafránek (6:5).
31:23
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Vojtěch Šafář (6:4).
29:50
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
25:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jakub Puciow (5:4).
21:14
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (4:4).
20:00
20:00
18:34
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák, asistoval Jakub Puciow (3:4).
18:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jakub Stejskal (2:4).
17:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Matouš Tesař (2:3).
15:54
14:35
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Matouš Doubek (2:1).
06:44
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Roman Malík, asistoval Petr Paloušek (1:1).
04:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Jakub Stejskal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kněžík a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov:
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: David Laho, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Roman Malík, Petr Paloušek