2:2
1:2
- : -

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Koberovy 6:4
3. Ondřej Spurný, 7. Jan Martínek, 18. Václav Rejna, 23. Martin Hampl, 23. Tomáš Pešl, 52. Jan Martínek - 27. Leoš Kopáček, 36. Lukáš Hlava, 41. Dominik Reczai, 46. Leoš Kopáček; rozhodčí: Jan Šubrt - Milan Baloun; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 17 - Ondřej Brunclík 18; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 5, TJ Sokol Koberovy - 10.
60:00
Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 24, TJ Sokol Koberovy - 21.
60:00
Komentář trenéra domácích Adam Rowe - FBC Kutná Hora: Po suprově rozehrané první třetině přišel útlum a opět jsme přestali hrát. Z jasného zápasu nakonec drama. Přesto máme tři důležité body. Děkujeme soupeři za utkání, fanouškům za podporu a přejeme soupeři šťastnou cestu domů a hodně štěstí do zbytku sezóny!
60:00
Komentář trenéra hostů Jan Kovář - TJ Sokol Koberovy: Utekla nám první třetina a následně jsme zahodili příliš šancí. Může nás těšit, že jsme se dokázali vrátit zpět do utkání a na tom můžeme stavět v dalších zápasech. Gratulujeme soupeři a děkujeme za utkání.
60:00
Loučím se s Vámi s konstatováním, že dnes to bylo zvláštní utkání, z pohledu domácího klasické trápení ve třetí třetině, ale cenné tři body jsou doma a to se počítá. Hezký zbytek večera!
60:00
59:00
Kutná Hora drží míček na svých holích.
58:13
Další přesilovou hru hosté nezužitkovali.
58:00
Brankář Dlouhý a jeho důležitý reflexivní zákrok!
57:40
Jan Martínek mohl dokonat hattrick, v dalším úniku neuspěl. Brunclík našel míček na své hrudi.
56:13
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
56:13
Okopávaná, ze které jako rebel vyšel domácí forvard Jan Dus a tak si tady u nás dvě minuty odpočine.
54:40
Dlouhý výhoz domácího brankáře se k dnešnímu oslavenci nedostal. Obrana hostů pozorná.
54:12
A další ubráněné oslabení.
54:00
Rychlonožka Jiří Petrásek se v oslabení dral do zakončení, k míčku mu chybělo pár milimetrů.
52:12
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
52:12
Nedisciplinovanost a Jakub Jedlička odchází na trestnou lavici.
52:00
Zajímavostí je, že Koberovy inkasují z první střely na branku v této části.
51:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Martínek bez asistence (6:4).
51:17
Jan Martínek odměněn za svůj výkon a dává nádhernou branku z brejku. Brankář Brunclík byl v souboji 1 na 1 bezmocný.
51:01
Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.
50:10
Naštěstí pro domácí se skóre nemění.
50:09
Jan Notovný z Kutné Hory nesmyslně fauloval před velkým brankovištěm, zajímavá standardní situace pro hosty.
49:01
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
49:00
Koberovy zatápí pod kotlem, teď si vynutily dvouminutové vyloučení.
48:07
Gól to není. Buly. Jedeme dále. Ale přesto je to VAROVÁNÍ pro domácí!
48:06
Zapeklitá situace pro rozhodčí. Míček poskakoval po brankové čáře, branka posunutá, závar před brankou a rozhodčí se jdou radit.
47:21
Dvě obrovské gólové příležitosti spálily Koberovy během pěti vteřin. Domácí brankář musel na své spoluhráče zvýšit hlas.
45:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Dominik Reczai (5:4).
45:38
A je z toho drama! Koberovy skórují z velkého brankoviště.
45:00
Junior Jan Martínek plný sil, vybojoval pro domácí pár míčků.
42:44
Břevno! Koberovy začaly pálit ostrými. A měl by to domácím asi někdo říct.
42:20
Většina fanoušků v hledišti doufá, že se Kutnohorští vrátí ke své hře z první třetiny.
40:17
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Janoušek (5:3).
40:17
Hosté do třetí části vlétli a už je to jenom o dvě branky. Z pětibrankového náskoku toho moc domácím nezbylo.
40:01
Jaký scénář si asi připravil režisér Adam Rowe pro své svěřence. A co na to Jan Kovář na druhé straně?
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 11, TJ Sokol Koberovy - 8
40:00
39:33
Famózní Dlouhý a jeho parádní představení. Nebezpečnou bombu vyrazil mimo tři tyče.
39:00
Poslední minuta druhé části je před námi.
37:49
Ruce Jana Duse byly tak rychlé, až si málem vykoledovaly dvouminutový trest za sekání. Rozhodčí benevolentnější a dávají pouze výhodu.
37:00
Kutnohorští jsou i nadále střelecky aktivnější, úspěšnost střelby se však zadrhla.
36:48
A další dva zásahy na konto brankáře Brunclíka.
35:31
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Adam Buriánek (5:2).
35:31
Koberovy se nevzdávají, po vyčkávání se radují z důrazu před brankou. A opět u toho byl Lukáš Hlava, tentokrát jako autor branky.
34:40
Sledujeme klidnější pasáž hry.
33:40
Brunclík vytáhl ze svého repertoáru tři úspěšné zákroky za sebou.
30:10
Buldok Josef Chalupa sbírá další vteřinky na hřišti, ke svému bojovnému výkonu vždy přidal něco navíc, dnes zatím nic. Asi mu chybí oba křídelní útočníci z mužského béčka.
29:59
Dominik Reczai chtěl několikrát dostát své pověsti, ale branku Kutné Hory zatím nenašel.
28:58
Snaha nelze hostům upřít, ale chybí tomu nápaditost.
28:18
Domácí i přesto hrají ve velkém stylu, vymysleli parádní kombinaci na jejímž konci chybělo jenom přesné zakončení. Bek Tonda Tvrdík si to ale schovává na důležitější okamžiky.
26:59
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Lukáš Hlava (5:1).
26:59
Raubíř Vojtěch si může drbat hlavu, hosté se prosazují z předbrankového prostoru.
25:44
Vyloučen hráč Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
25:44
Lukáš Vojtěch si počínal nedovoleně a odsedí si dvouminutový trest.
25:00
Hbitý zákrok brankáře Dlouhého po ojedinělé střele soupeře.
22:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Tomáš Pešl, asistoval Martin Hampl (5:0).
22:50
Martin Hampl se opět zapisuje do statistik dnešního utkání, přesnou přihrávkou vyzval ke skórování Tomáše Pešla.
22:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Antonín Tvrdík (4:0).
22:33
Fanoušci Kutné Hory jsou rádi, že je bojovník Martin Hampl zpět na hřišti, tentokrát vyslal parádní ránu a trefil růžek branky soupeře.
21:15
Koberovy předvedly dva úspěšné obranné zákroky. Do bloku střílel nejprve upovídaný kluk od Cidliny Lukáš Staňo, po něm si zuby vylámal kapitán Václav Rejna.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 8, TJ Sokol Koberovy - 3
20:00
19:00
Začíná nám poslední minuta první třetiny, ve které jsme víceméně viděli hru na jednu branku.
17:27
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Jan Dus (3:0).
17:27
A jak se přesilovka využívá ukázala souhra dvou specialistů na tuto situaci, Jan Dus nahrál a Václav Rejna skóruje.
16:48
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
16:47
Dvouminutový trest vyfasoval Lukáš Hlava a výhodu jednoho muže na hřišti navíc si vyzkouší i celek trenéra Rowe.
16:40
Jak jsem avizoval, Ondřej Spurný číhal u tyčky a jen tak tak nepřidal svou druhou trefu v zápase. Ono to tam však ještě spadne.
16:16
Scénář dnešního zápasu nám v první části zatím nabízí spoustu nepřesností, a to nejenom v rozehrávce.
15:00
Jan Dus umí číst mezi řádky, vystihl rozehrávku soupeře, ale s následnou střelou si poradil Brunclík.
14:00
Zápas je od druhé vstřelené branky v režii domácího výběru.
12:06
Domácí hrají v plném počtu, hosté se k ničemu vážnějšímu nedostali, ba naopak mohli z brejku inkasovat. Ale Jedlička překvapen nabídnutou možností selhal.
11:11
Domácí obrana nalákala soupeře do pasti a zachytila několik přihrávek přes střed.
10:06
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
10:06
První varování bylo naprosto zbytečné a neukázněný Jan Novotný odchází za katr. Přesilovka pro hosty.
08:00
Pravá noha Dlouhého vytěsnila nepříjemný pokus z poloviny hřiště.
06:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Martínek bez asistence (2:0).
06:36
Jan Martínek si počkal na přihrávku od hostů a s dárkem naložil nejlépe jak šlo, tudíž 2:0 a Kutná Hora odskakuje do dvoubrankového vedení.
05:00
Pěkně se nám to tu rozjíždí, tempo hry je zběsilé a na pozoru se musí mít oba brankáři.
03:36
Brankář Jaroslav Dlouhý si připsal úspěšný save a Dominik Reczai svoje bodové konto nenavýší.
03:35
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil Dominik Reczai.
03:35
Na programu teď bude trestné střílení, kterého se ujme nejproduktivnější hráč hostů.
02:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Spurný, asistoval Václav Rejna (1:0).
02:36
Ondřej Spurný ukazuje, že to umí, i když mu to často nelepí. Tato branka ho musí zákonitě nakopnout a vězte, že teď ještě uvidíme z jeho dílny parádní akcičky. Asistenci si připisuje kapitán Václav Rejna.
01:30
V první vážnější šanci se ocitli hosté, brankář Dlouhý předvedl precizní zákrok.
01:00
Dnes můžeme vidět v dresu Kutné Hory staronovou akvizici. Na trase Kutná Hora - Kolín - Kutná Hora se do města pod Barborou vrací Jakub Jedlička.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Václav Hartl, Marek Šikola, Jan Novotný, Jakub Janoušek, Dominik Reczai
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Václav Rejna, Lukáš Vojtěch, Jan Martínek, Jiří Petrásek, Jan Dus
00:00
Hezký večer z Kutné Hory. Přichází čas odvet, vstupujeme do druhé poloviny soutěže. Dnes uvidíme ve sportovní hale Klimeška souboj 12. kola mužské Divize. Domácí Kutná Hora přivítá Koberovy. První vzájemný zápas skončil vítězstvím Kutné Hory 3:2.
00:00
Koho dnes sledovat? V dresu Kutné Hory dnes chybí lídr produktivity, 20ti bodový Schwarz. Kanadské bodování ukazuje na celkovou týmovost Kutné Hory, tudíž se dnes může o slovo přihlásit útočná dvojice Petrásek - Dus. Který ze jmenovaných se dokáže prosadit?
00:00
A co Koberovy? Na druhé straně je to bodově odlišné, famózních 41 bodů má na svém kontě Dominik Reczai, kterému s 32 body sekunduje Jan Novotný. Obrana Kutné Hory si tudíž musí dát velký pozor na tuto nebezpečnou dvojici.
00:00
A teď se dostáváme k postavení týmů v tabulce. Po skvělých výkonech se Kutnohorští usadili se ztrátou tří bodů na Panthers Liberec na druhé příčce v tabulce (24 b.). Koberovy se zabydlely uprostřed tabulky, aktuálně 7. místo a 16 bodů v divizní nůši.