0:4
0:7
- : -

FBC Česká Lípa B - Prague Tigers 1:15
17. Josef Hanzalík - 5. Vítězslav Matěj, 7. Vítězslav Matěj, 12. Dominik Vorlíček, 18. Tadeáš Zahumenský, 28. Čeněk Kašpar, 30. Vítězslav Matěj, 38. Tadeáš Zahumenský, 39. Filip Rulíšek, 42. Radek Šindelář, 49. Filip Rulíšek, 49. Šimon Fišer, 51. Tomáš Ureš, 53. Filip Tlapa, 57. Radek Šindelář, 58. David Navrátil; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Tomáš Šedivý; vyloučení: 8 + Petr Procházka OS:3; využití: 0:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 25 - Pavel Dundr 11, Tomáš Hlava 7; po třetinách: 1:4, 0:4, 0:7;
60:00
Střely po třetí třetině: 7-15
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Děkuji týmu za jednoznačný průběh zápasu a s udrženými nervy na uzdě. Děkuji soupeři ne za moc férové utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Nedisciplinovanost a nesoustředěnost nás posadila na dno. Děkujeme soupeři za fair-play utkání.
60:00
59:02
Vyloučen hráč Tomáš Hudík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Navrátil, asistoval Tomáš Ureš (1:15).
57:28
Vyloučen hráč Drahoslav Pastor družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
56:16
Vyloučen hráč Vojta Zmrzlík družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
56:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář, asistoval Radim Tůma (1:14).
55:54
Vyloučen hráč David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:01
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Tlapa, asistoval Dominik Vorlíček (1:13).
50:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval David Navrátil (1:12).
48:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Fišer, asistoval Radim Tůma (1:11).
48:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek bez asistence (1:10).
38:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Čeněk Kašpar (1:8).
37:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Vítězslav Matěj (1:7).
35:30
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
29:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj z trestného střílení (1:6).
27:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval František Slovák (1:5).
26:19
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
22:39
Vyloučen hráč Petr Mazal družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
21:34
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 7-12.
20:00
17:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Filip Tlapa (1:4).
16:37
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Josef Hanzalík, asistoval Jakub Kněžour (1:3).
11:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Ureš (0:3).
10:45
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
10:45
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B - osobní trest.
09:25
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Radek Šindelář (0:2).
04:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Andrej Svatoš, Tomáš Ureš, Filip Rulíšek, Dominik Vorlíček, Čeněk Kašpar
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, Dili Nguyen