1:3
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FbC Asper Šumperk 1:11
53. Jakub Žáček - 19. Jiří Trávníček, 19. Jan Mannl, 22. Matěj Mondek, 29. Jiří Trávníček, 29. Jan Mannl, 31. Michal Vařeka, 34. Jiří Trávníček, 40. Jan Mannl, 41. Jiří Trávníček, 42. Daniel Venouš, 54. Daniel Venouš; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 1 + Jakub Žáček 5:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 14, Martin Vičánek 5 - Antonín Byvan 26; po třetinách: 0:2, 0:6, 1:3;
60:00
Komentář vedoucího hostí: Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dneska nás soupeř přehrál, fyzicky i psychickou připraveností.Pro nás to byl důležitý zápas, ukázala nám mezery na kterých musíme zapracovat.
60:00
54:51
Timeout FbC Asper Šumperk
54:51
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 5 minut za hrubost.
54:51
Šumperk si zahraje pětiminutovou přesilovkou po "hokejovém" bodyčeku Žáčka.
53:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (1:11).
53:42
Ani Vičánek už neudrží nulu, úspěšný byl ze strany Šumperka Venouš.
52:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Jiří Štěpánek (1:10).
52:25
Tak přeci jen se domácí dočkali. Žáček trefil přesně horní část branky a Byvan toho přes hradbu těl před sebou moc neviděl a přichází tak o čisté konto.
49:08
A znovu hostující brankář v akci. Byvan v posledních minutách předvásdí těžké zákroky a stále tak drží nulu na svojí straně.
47:30
A opět to byl souboj Žáček - Byvan a i tentokrát byl úspěšnější hostující brankář.
46:40
Velkou šanci na vstřelení branky měl teď Žáček, ale brankář hostů jeho pokus chytil.
43:56
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:56
Zlín má k dispozici druhou přesilovou hru v zápase a pokusí se aspoň zkorigovat skóre.
41:37
41:37
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Vičánek družstva Zlín Lions
41:37
Tak desátý gól mluví za vše, nešťastný odraz od vlastního hráče skončil v Bartíkově brance, který tímto přenechává místo v brance Vičánkovi.
40:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (0:9).
40:34
Šumperk na rozdíl od Zlína svoji přesilovou hru využívá a přidává devátý gól.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: 9 - 12.
40:00
39:40
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (0:8).
39:40
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
38:22
Šumperk pokračuje v ofenzivním snažení, ani za tohoto stavu nepolevují a chtějí přidat další branky.
36:18
Tak teď měli domácí velké štěstí. Ze zapisovatelského stolku to vypadalo jako gól, ale jeden z hostujících hráčů zřejmě orazítkoval spojnici.
33:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Vařeka (0:7).
33:02
Za to Šumperk opět skóruje a na ukazateli svítí už stav 7:0 pro hosty.
32:29
Lovecký mohl snížit, ale netrefil branku, což je zatím takovou Achillovou patou Zlína v tomhle zápase.
30:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Daniel Venouš (0:6).
30:31
Máme tu kanára. První set uzavřel střelou z půlky hřiště Vařeka.
28:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Jakub Hruban (0:5).
28:55
podobně jako v první třetině i teď si Šumperk připisuje dva rychlé góly po sobě zásluhou Mannla.
28:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček z trestného střílení (0:4).
28:36
Šumperk pojede nájezd!
28:36
Nájezdu se zhostil kapitán hostů a svůj nájezd úspěšně proměnil.
26:38
Šumperk má teď víc ze hry a snaží se přidat další branku, leč neúspěšně.
21:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Matyáš Zapletal (0:3).
21:37
Skóre se přeci jen nakonec mění, ale ve prospěch hostů. Z tvrdého souboje u mantinelu vyšel jako vítěz hostující hráč a následnou akci využil Mondek.
21:27
S koncem přesilovky trefil domácí Štěpánek břevno.
20:27
Zlínští mají k dispozici ještě minutu přesilovky, ale zatím to nevypadá na nějakou změnu ve skóre.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: 7 - 10.
20:00
19:27
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou.
19:27
Domácí mají šanci na snížení skóre, protože budou hrát přesilovku po hře rukou hostujicího kapitána.
18:18
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Štěpán Maixner (0:2).
18:18
Tak to je studená sprcha pro domácí. Během deseti sekund je rozdíl už dvoubrankový, když se trefil Mannl.
18:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (0:1).
18:08
Máme tu první gól zápasu a prosazuje se Šumperk. Nejprve jeden z hostí trefil břevno a následně se z dorážky trefil Trávníček.
12:34
Šumperk si vytváří šance, ale většinu nebezpečných střel zatím domácí blokují.
10:53
Domácí teď šli 2 na 1, Janeček však nabídnutou šanci nevyužil.
07:43
Nebezpečnou, tečovanou střelu od půlky hřiště teď musel krýt domácí Bartík.
05:30
Domácí Kelíše se dostal do první vážné šance domácích, ale v samostatném úniku netrefil branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jakub Žáček, Filip Horník, Lukáš Chalabala, Lukáš Ondroušek, Martin Janeček
00:00
Zdravíme fanoušky divizního florbalu, zápas začal o 10 minut později z důvodu konání dorosteneckého turnaje.