1:2
0:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové 2:6
18. Lucie Romančáková, 38. Markéta Dohnalová - 3. Simona Némethová, 18. Jitka Romančáková, 19. Eliška Buchalová, 27. Michaela Špulková, 37. Eliška Buchalová, 47. Anna Miholová; rozhodčí: Martin Halousek - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 20 - Adéla Reslerová 10; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:1;
60:01
Komentář trenéra hostů: Dáme osm branek a vyhrajeme 6:2, i takový florbal někdy bývá. Dnes jsme ukázali několik věcí z tréninku z kterých mám dobrý pocit a můžeme se od nich odpíchnout dál. Musíme ovšem hodně přidat v důrazu u obou branek. Díky soupeři za pěkné utkání.
60:01
Komentář trenéra domácích: Je vidět, že je Hradec zaslouženě vpředu tabulky, ale čekali jsme od soupeře dneska mnohem větší nasazení a bereme cenné zkušenosti do dalších utkání. Jsem spokojený s naším výkonem, jen musíme zapracovat více na koncovce. Děkujeme Hradci za utkání.
60:00
58:43
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
46:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Simona Némethová (2:6).
40:00
40:00
37:04
Vlastní branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová (2:5).
36:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (1:5).
26:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Michaela Špulková, asistoval Markéta Dohnalová (1:4).
25:52
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
18:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Kristýna Gocová (1:3).
17:40
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Tereza Kautská (1:2).
17:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (1:1).
14:13
Vyloučen hráč Lucie Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení.
02:47
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Markéta Dohnalová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Anna Miholová, Lenka Řezníčková, Natálie Žídková, Simona Némethová, Jitka Romančáková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Lenka Ondráčková, Kristýna Štěpánová, Martina Joudalová, Lucie Romančáková