4:3
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:4
1. Tereza Sedláčková, 2. Iva Váňová, 11. Anna Běhounková, 27. Anna Běhounková, 42. Tereza Slavíková, 52. Kristýna Syslová, 52. Eliška Kučerová, 53. Tereza Sedláčková - 21. Iva Váňová, 42. Lucie Romančáková, 56. Lucie Romančáková, 60. Lucie Romančáková; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 14 - Patricie Šedivá 19; po třetinách: 3:0, 1:1, 4:3;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí: 10 Hosté: 9
59:59
Komentář hostujícího trenéra Krýsla: Začaly jsme hrát až od druhé třetiny, tedy ztráta z té první byla projevena v celkovém výsledku. Bohužel se pak z otevřené naší hry inkasovalo. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář domácího trenéra Komendy: Dobře odehraný zápas od začátku a dařilo se nám vše co potřebovali. Děkujeme soupeři
59:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Markéta Sedláčková (8:4).
59:10
Romančákové to dnes střílí a kompletuje svůj hattrick
57:50
Hostující hráčky dobře blokují pokusy domácích hráček.
55:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Martina Joudalová (8:3).
54:16
Hosté se na chvíli usadili na útočné polovině.
53:25
Hostující hráčky opět značkují konstrukci domácí brány.
52:51
Domácí tým je dnes při chuti a blíží se k desátému gólu.
52:26
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Iva Váňová (8:2).
51:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kučerová, asistoval Daniela Součková (7:2).
51:35
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová bez asistence (6:2).
51:06
Domácí hráčky nedokázaly využít přesilovou hru.
48:56
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
48:28
Domácí v klidu rozehrávají za vlastní bránou.
47:28
Nyní domácí okupují útočnou polovinu.
46:35
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
46:35
Hostující hráčky si vyžádaly oddechový čas. Nejspíše na vymyšlení nové taktiky.
46:14
Domácí zatím dobře brání útoky hostujícího celku
44:07
Vondrušková na Pálkovou a Pálková na pomocníky za mantinely. Asi takto vypadala nejčerstvější šance domácích hráček.
43:13
Jašková si dobře prokličkovala cestu středem a poté nahrála na Kučerovou její střela letí ale mimo.
41:19
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (5:2).
41:08
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Tereza Sedláčková (5:1).
40:01
Domácí nastupují do úvodu třetí třetiny v početná převaze.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 14 Hosté: 8
39:31
Vyloučen hráč Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:43
Slavíková s Běhounkovou výborně vyvezly balónek až za hostující bránu.
37:28
Domácí zatím dobře brání přesilovou hru hostujícího týmu. Hostující hráčky se zatím dostaly k jedné ne příliš nebezpečné střele.
36:55
Vyloučen hráč Kristýna Syslová družstva SK Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:06
Domácí hráčky ale stále obstřelují hostující bránu zatím však pouze do golamnky nebo konstrukce brány.
33:30
Na hře domácího celku je vidět zvolnění na tempu. To je však občas stojí ztátu balónku.
30:33
Běhounková teď měla několik šancí na dorážku těsně před hostující gólmankou. Ani jednou se jí bohužel pro ni nepodařilo trefit míček.
28:55
Závar před domácí gólmankou hasí domácí obrana.
26:41
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Kristýna Syslová (4:1).
26:41
Syslová nachází volnou Běhounkovou a ta se neomylně trefuje do prázdné brány.
24:59
Vondrušková z otočky trefuje konstrukci hostující gólmanky.
22:46
Syslová nachází volnou Slavíkovou a ta střílí do horní části branky kde má hostující gólmanka své ruce.
20:24
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil Iva Váňová (3:1).
20:24
Domácí gólmanka se pouze nešťastně kouká na domácí spoluhráčky a rozhodčího který uznává vlastní branku domácí družstva.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 7 Hosté: 3
19:10
Kučerová teď potrápila hostující gólmanku skákavou střelou těsně nad zemí.
18:18
Poamlu ale jistě se nám blíží konec první třetiny a hosté stále nebyly v žádne vyložené šanci.
15:51
Běhounková se dostala do úniku, ale trefuje se přímo do gólmanky.
13:28
Domácí hráčky zatím hrají ve velké pohodě a do útoku se snaží dostat postupně.
12:26
Hostující gólmanka jen těsně vytěsńuje balónek mimo bránu. První střelu vyslala Rozehnalová tu gólmanka vyrazila přímo na Boháčkovou, a ta se backhendem pokusila dorazit. Tuto dorážku vytěsńuje gólmanka nejspíš svým dresem.
11:18
Šance nyní byly na obou stranách prvně předvedla svůj zákrok Kratochvílová a poté se do šance dostala Jašková, tuto střelu však gólmanka bez problému chytá.
10:18
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Tereza Slavíková (3:0).
10:18
Slavíková vystřelila na hostující gólmanku kde stála Běhounková a ta střelu pouze doklepla za záda gólmanky.
09:53
Domácí hráčky zakládají postupný útok a nikam nechvátají.
07:41
Hostující hráčky se dostaly k prvním šancím.
05:20
Kratochvílová za pět minut hry zatím pouze vytřela podlahu svými přesuny a balónek se jí stále vyhýbá.
04:08
Domácí jsou zatím velice aktivní a dobře napadají soupeřky a nepouští je k žádné šanci.
01:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Tereza Sedláčková (2:0).
01:31
Domácí mají dvě střely na bránu a obě skončili za zády hostující gólmanky. Domácí po minutě a půl vedou již o dvě branky..
00:20
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Tereza Slavíková (1:0).
00:20
Hosté se snažili zezadu založit postupný útok který jim však překazila Slavíková, která nachází volnou Sedláčkovou a ta střílí první branku dnešního utkání.
00:01
Úvodní buly pro hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Monika Macháčková, Lenka Blažeňáková, Lucie Ondráčková, Kateřina Jiránková, Kateřina Kulhavá
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Tereza Slavíková, Kristýna Syslová, Iva Váňová, Anna Běhounková