5:2
0:3
0:1

Florbal Vsetín - Florbal Exelsior Havířov 6:7p
10. Sára Seevaldová, 23. Tereza Goláňová, 25. Nikol Šobáňová, 25. Nikola Veselá, 28. Nikola Veselá, 35. Marika Marečková - 16. Alžběta Nykodymová, 21. Alžběta Nykodymová, 37. Alžběta Nykodymová, 51. Karolína Šablaturová, 57. Vendula Šimonová, 57. Karolína Šablaturová, 64. Alžběta Nykodymová; rozhodčí: Vojtěch Duda - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková ? - Tereza Mračková ?; po třetinách: 1:1, 5:2, 0:3, 0:1;
63:52
65:59
Komentář trenéra domácích pana Michala Kvapila : První dvě třetiny se nám povedli. Závěrečná byla jen o tom zda se ubráníme nebo se soupeř dotáhne. Nevyužili jsme nabídnuté šance a individuální chyby rozhodli a zisku pouze jednoho bodu. Gratuluji soupeři k vítězství.
64:59
Komentář hostí pana trenéra Tomáše Kozlíka: První dvě třetiny utkání jsme pokračovali v mdlých výkonech z předchozích utkání, v třetí třetině jsme se naopak konečně vrátili ke kvalitní hře. Chválím za obrat ve třetí třetině a odbráněná oslabení, nicméně doufám, že příště budeme hrát tak, abychom to nemuseli dohánět v posledních minutách.
64:59
Pokračování komentáře trenéra hostí: Velké díky Terce, že se nebála jít při absenci naších brankářek do brány. Nyní doufáme v poklidnou cestu a zítra v čase oběda doma zabojujeme o další body do tabulky. Díky za soupeři za kvalitní výkon a ukázku fairplay.
63:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová bez asistence (6:7).
56:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Tereza Nykodymová (6:6).
56:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Denisa Gawryšová (6:5).
55:00
Střela hostí končí opět nad
54:17
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
52:00
Šance hostíkončí nad
51:30
Nyní hráčka domácích Eva Urbášková krásně prošla celé hřistě, ale bohužel se ji nepovedlo zakončit do branky hostí
50:51
Vyloučen hráč Monika Mikšíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:30
Utkání sleduje 50 diváků, spočítali: Jakub Vrzal, David Malý, Jan Legát a Martin Kovář
36:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Tereza Nykodymová (6:3).
36:00
Vsetín právě motá hráčky hostujících
34:50
Domácí stolek pobaven střelou hostující hráčky, která při střele málem zranila sama sebe
34:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Nikola Veselá (6:2).
31:00
Hosté se snaží kombinovat, ale žádná velká šance nepřišla
29:44
Vyloučen hráč Gabriela Mandíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
29:00
Hráčka hostujících utekla, ale samostatný únik neproměnila
27:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikola Veselá, asistoval Eva Urbášková (5:2).
26:20
Hezký zákrok domácí golmanky
24:29
24:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Eva Urbášková (3:2).
22:50
Vsetín na útočné polovině
22:18
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Sára Seevaldová (2:2).
21:57
Hra je zatím hodně vyrovnaná
20:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Pavla Hrušková (1:2).
20:00
20:00
19:21
Vsetín celou přesilovku v útočném pásmu, ale gól nepřidali
17:21
Vyloučen hráč Hana Brůžková družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra rukou.
15:28
13:30
Na zápas dojela posila z Vítkovic a hru domácích hodně oživila
11:08
Nyní šance hostí, ale domácí golmanka chytá
09:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Monika Mikšíková (1:0).