3:4
2:2
- : -

Banes Florbal Soběslav - SK BIVOJKY LITVÍNOV 5:7
37. Bára Michalová, 38. Petra Kabešová, 39. Eliška Juhaňáková, 44. Veronika Šraierová, 59. Veronika Šraierová - 7. Michaela Poštová, 32. Kristýna Střihavková, 33. Natálie Janouchová, 35. Michaela Poštová, 39. Lada Flachsová, 43. Karolína Slavíková, 45. Natálie Janouchová; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 22 - Tereza Soukupová 39; po třetinách: 0:1, 3:4, 2:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině 16:11.
59:59
Komentář trenéra hostí Vadim Všetula: Velmi těžké utkání proti kamikadze stylu domácích. Jsem hrdý, že i když mobilizujeme zálohy hrajeme kvalitně. Snad už nikdo nebude mít teplotu, brouky v hlavě, rozšroubované koleno, nácvik útoku na kótu Doss Alto, narozeniny všech příbuzných, rozvod na krku a zase si zahrajeme na 3 lajny. Díky domácím za zážitek . Ala homora.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bělohlava: Gratuluji soupeři k vítězství. V dnešním zápase nás zklamala především koncovka. Děkuji pořadatelů a fanouškům za hladký průběh zápasu. A holkám za předvedený výkon.
59:35
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:29
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová bez asistence (5:7).
58:29
Ještě není konec, Banesky bojují až do posledních sil, Šraierová pálí bombu přímo do soupeřovy branky. Stihnou ještě holky ze Soběslavi dva góly?
57:22
Pěkná souhra Juhaňákové a Šraierové, míček ale litvínovská brankářka vyráží mimo hřiště a akce končí bez bodů.
55:06
Juhaňáková a Dostálová zkouší štěstí, trefují ale jenom brankářku. Ještě se přidává Veve Šraierová, ale míček končí mezi nohama Soukupové.
54:48
Je to napínavé, Kabešová právě ubránila nebezpečnou situaci před Hnojnovou.
53:10
Oslabení se povedlo Banesu ubránit, dokážou ale holky dohnat soupeřův náskok? Čas se krátí...
51:42
Hnojnová s jistotou likviduje dorážku Svobodové. Litvínov zatím bez větších šancí.
50:57
Vyloučen hráč Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
50:31
Soběslav faulovala, sledujeme hru v odloženém vyloučení.
47:39
Litvínovská Slavíková právě promarnila gólovku, když promáchla a netrefila míček přímo před Hnojnovou.
46:48
Morová zkouší najít před brankou Juhaňákovou, ta je ale obsazená a míček se k ní nedostane.
45:55
Rozehrávka za brankou Litvínova, uvidíme jestli Soběslav něco vymyslí.
44:46
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Kristýna Střihavková (4:7).
44:46
To je přestřelka, Janouchová zkouší backhend a trefuje se k tyčce, Další gól Litvínova.
43:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová, asistoval Eliška Juhaňáková (4:6).
43:41
Na začátku to moc nevypadalo, ale holky se rozstřílely. Soběslavská obránkyně Šraierová ukazuje, jak ostrou má střelu a snižuje gólový náskok soupeřek ze severu.
42:12
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Michaela Poštová (3:6).
42:12
A Litvínov potvrzuje pravidlo "nedáš - dostaneš". Míček končí za zády Hnojnové a Litvínov odskakuje do tříbrankového vedení.
41:54
Další šance útočného dua Banesu - Dostálová a Juhaňáková čaruje před brankou, gól ale nepadá.
41:05
Soběslavská Michalová probíhá po Lajně a vysílá pěknou střelu na soupeřovu branku, Soukupová je ale připravená a nohou střelu blokuje.
40:22
Poslední třetina utkání a Litvínov se ujal míčku, zkouší ohrozit soběslavskou branku.
40:00
40:00
39:59
Tak jsme se konečně dočkali gólů. Hra je hned mnohem zajímavější. Střely na branku po druhé třetině 12:10.
38:46
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová, asistoval Monika Netušilová (3:5).
38:46
Radost domácích je nyní trochu pokažená, Litvínov odpovídá na soběslavskou kanonádu a trefuje branku. Hnojnová tentokrát svůj domeček neubránila.
38:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (3:4).
38:26
Neskutečné! Dostálová zabíhá za branku hostů a nahrává na Juhaňákovou, která se nemýlí a proměňuje třetí branku Soběslavi! Diváci šílí.
37:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Petra Kabešová, asistoval Andrea Dostálová (2:4).
37:09
A je tu opět tlak soběslavských, holky se probudily a začínají konečně střílet ostrýma! Kapitánka Petra Kabešová pálí na bránu a je to gól!
36:39
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Bára Michalová, asistoval Jana Straková (1:4).
36:39
Po velké chybě Litvínova, kdy celá pětka šla střídat najednou, proměňuje Michalová svou šanci a připisuje na výsledkovou tabuli první gól pro Banes Florbal Soběslav.
34:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Michaela Poštová, asistoval Lada Flachsová (0:4).
34:48
Hra se opět otáčí a míček je před brankou Soběslavi, nedůraz obrany je potrestán backhandovou dorážkou, která končí v soběslavské síti. Poštová navyšuje vedení Bivojek.
34:14
Šraierová zkouší dlouhý nához na sbíhající Vojtovou, ta ale nedokázala nahrávku zpracovat.
33:27
Kapitánka Banesu Kabešová Petra vyběhla z obrany a zkouší prostřelit Soukupovou, její střela ale opět končí v rukách brankářky.
32:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Karolína Slavíková (0:3).
32:36
Diváci bouřlivě povzbuzují domácí ke gólu, místo toho se ale opět prosazují Bivojky z Litvínova. Janouchová navyšuje vedení a stav utkání je nyní 0:3.
31:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Karolína Slavíková (0:2).
31:07
Litvínov je stále na útočné polovině, Střihavková zkouší střelu z rohu hřiště a se štěstím trefuje branku, dostává Litvínov do dvoubrankového vedení.
30:43
Litvínov přebírá otěže a několika nepříjemnými dorážkami testuje domácí brankářku, ta svou svatyni úspěšně brání.
29:48
Teď byla k vidění pěkná souhra Morové a Šraierové, akci se holkám ale nepovedlo zakončit.
29:00
A je tu brejk Litvínova, soběslavská obrana ale s jistotou míček přebírá pod svou kontrolu.
28:22
Dostálová s Morovou zkouší kombinaci, moc si ale nerozumí a šance na branku končí neúspěšně v rohu hřiště.
27:57
Soběslav zkouší prostřelit brankářku, ale střely a dorážky nejsou moc přesné a nepřidělávají Litvínovským hráčkám moc vrásek.
26:36
Uvidíme, který tým se první prosadí, zatím je hra gólově chudá, diváci by jistě ocenili více gólů.
23:38
Litvínov v pěkné šanci, nahrávka na Slavíkovou přímo před bránu, Hnojnová je ale připravená a šanci hostí likviduje.
22:40
Na tribuně se probudili fanoušci, možná k jejich fandění přispívá pivko z místního bufetu. Kluci, děkujeme za podporu.
20:32
Hráčky jsou zpátky na hřišti a hned několik sekund po zahájení 2. třetiny je k vidění šance Soběslavi, Vojtová upaluje sama na bránu, ale opět nedokázala prostřelit Soukupovou.
20:00
20:00
19:59
První třetina skončila, hra byla poměrně vyrovnaná, ale štěstí se přiklonilo na stranu severu a tak je skóre zápasu 0:1. Střely na branku po první třetině 16:8.
19:00
Minuta do konce první třetiny, Juhaňáková obrala soupeřku na středu o míček a nahrává Vojtové, ta ale trefuje jen brankářky pupík.
18:35
Dostálová pálí vysoko nad florbalovou a dokonce i házenkářskou branku, je asi potřeba seřídit mušku.
17:11
Hráčky se konečně rozehřály a hra nabírá větší tempo, míček je zatím převážně v držení Soběslavi, nyní se Dostálová dostává do brejku a v samostatném nájezdu vítězí brankářka, která střelu chytá.
15:19
Dostálová s Juhaňákovou zkouší prostřelit brankářku hostí, ta ale soběslavské kanonádě zatím odolává a všechny šance likviduje.
14:14
Chyba ve výhozu brankářky Litvínova, míček končí přímo na hokejce Michalové, ta ale nedokázala tuto velkou šanci proměnit.
12:28
Střihavková se snaží dorazit mezi nohy Hnojnové, ta je ale připravená a šanci likviduje.
11:49
Prozatím je hra celkem klidná, bez větších akcí. Hráčky se opatrně oťukávají.
10:00
Juhaňáková zkouší znovu brankářku, střela je ale blokovaná. Nyní je Soběslav na útočné polovině.
08:29
Soběslavské pokusy o střelbu na branku zatím selhávají, nyní byla v šanci Šraierová, dorážka se ale nezdařila.
06:50
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Michaela Poštová, asistoval Lenka Svobodová (0:1).
06:50
A teď už se útok Bivojek prosadil, střela od mantinelu na vzdáleněšjí tyč našla své místo v brance. Litvínov je ve vedení.
05:21
Litvínov je na útočné polovině, má několik šancí ale zatím hráčky ze severu zradila přesná nahrávka.
04:18
V držení míčku jsou prozatím oba týmy vyrovnané, hra se začíná uklidňovat a Soběslav se snaží založit útok. Zatím bez větších šancí.
03:29
V dnešní sestavě Soběslavi je k vidění i několik juniorských posil, uvidíme, jestli se dokáží střelecky prosadit.
02:38
Soběslavská Juhaňáková prověřuje první střelou hostující brankářku. Ta ovšem s přehledem vyráží.
01:24
Hráčky se zatím rozkoukávají a zkouší první střely na branku.
00:51
Vítáme diváky u online přenosu z dnešního utkání. Na hřišti zazněl zahajovací hvizd a hra může začít.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Lucie Fleišerová, Klára Svobodová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Natálie Janouchová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Bára Michalová, Kateřina Vojtová, Jana Straková