1:2
3:0
- : -

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 8:4
3. Eliška Buchalová, 3. Denisa Dunajčáková, 8. Anna Miholová, 16. Denisa Dunajčáková, 30. Natálie Žídková, 42. Anna Miholová, 49. Markéta Dohnalová, 50. Jitka Romančáková - 16. Markéta Zeisková, 18. Jitka Růžičková, 21. Jitka Růžičková, 22. Diana Peterová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 21 - Dominika Flídrová 39; po třetinách: 4:2, 1:2, 3:0;
60:00
1/2 Komentář trenéra hostů J. Černého: V dnešním zápase nám zase utekl začátek. Nicméně ve druhé třetině jsme dokázali hru srovnat a myslím že byli i florbalově lepší. Ve třetí třetině nám už ale došly síly, hlavně asi psychické, protože bojovat proti soupeři a ještě proti neschopnosti dalších dvou aktérů na hřišti bylo těžké.
60:00
2/2 Komentář trenéra hostů J. Černého: Když k tomu připočteme ještě likvidační zákroky domácích na naše hráčky a museli jsme přeskládat sestavu, tak toho proti nám dnes bylo hodně. Dnes děkuji hlavně našim holkám za bojovnost a že to nevzdaly a našim fanouškům, nikomu dalšímu děkovat po dnešku nelze.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Janečka: Dnes jsme byli lepší a kontrolovali hru. Trošku black-out v druhé třetině, naštěstí ve třetí opět zlepšený výkon. Díky fanouškům, holkám za super odbojovaný výkon a soupeřově hráčce rychlou regeneraci.
60:00
59:59
Střely: DKA 7 - HK 23
59:00
Špulková trefuje! Ale bohužel svoji spoluhráčku do obličeje.
58:30
Krásně sbírá nahrávku Hradce Konečná a vytváří protiútok, ale úžasně to zmařila Reslerová.
58:00
Krásné kombinace Hradce.
57:30
Hradec bude hrát přesilovku, tak uvidíme co nám dovedou hráčky domácích.
57:24
Vyloučen hráč Nikola Remešová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
56:00
Oba týmy předvádějí skvělé výkony.
55:30
Hodně malých přestupků, které přerušují hru na obou stranách.
54:36
Hradec hodně tlačí, ale Dobruška odolává.
54:19
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:00
Vůbec to nevypadá, že by Dobruška měla přesilovku. Naopak ještě fauluje a je to 4 na 4.
53:22
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
53:00
Z hry nás už pomalu bolí za krkem, jak je hra furt "sem tam".
52:00
Dunajčáková proti Flídrové, ale Flídrová mrštnou rukou vyráží.
51:33
Gocová krásně proti 3 hráčkám, vymotala se od nich, ale těsně nevstřelila branku.
51:00
Hradec mí krásné šance, ale Flídrová je všechny chytá a maří je.
50:42
Pan rozhodčí měl krásný souboj, ale bohužel s mantinelem.
50:00
Hvězdová drží míček za bránou, Miholová nahazuje na Nemethovou, ale ta v rohu fauluje a tým hostí dostává volný úder.
49:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Eliška Buchalová (8:4).
49:02
Krásně aktivní před bránou Romančáková, která doráží míček do brány.
48:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Kristýna Gocová (7:4).
48:00
Gocová na Dohnalovou a ta svoji hanbu ukončila gólem!
47:50
Dohnalové se rozvázaly tkaničky a krásně nám uklidila hrací plochu, děkujeme za spolupráci.
47:00
Flídrová chytá na zemi střelu Nemethové.
46:30
Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:00
Volný úder pro Dobrušku, který se snažila zpracovat Březovská, ale Řezníčková je rychlejší.
44:30
Dobrý útok Dobrušky, který dobře brání tým domácích.
44:00
Buchalová tu je jak na střelnici, pořád střílí ať už do branky nebo vedle ni.
43:00
Hradec faulován a získal volný úder, který Dobruška sbírá a vytváří protiakci, ale Růžičkové se smekl balónek.
41:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Simona Némethová (6:4).
41:57
Velice krásná akce Hradce, kdy Romančáková na Nemethovou a ta na volnou MIholovou, která zavěsila míček kousek pod horní tyčku.
41:00
Oba týmy umí hrát velice dobře tělem a taky to na hřišti převádí.
39:35
Hradec hodně fauluje a jsou z toho volné údery pro Dobrušku.
39:00
Gocová po nahrávce Hvězdové střílí tyčku, Flídrová si dobře postavila branku.
38:00
Volná úder pro HK, který sbírá Žídková.
37:20
Dobruška je velice šikovná na míčku a vytvářejí si gólové situace.
37:00
Oba týmy mají hlasité fanoušky, které jim fandí z plných sil.
36:00
Krásná akce Dobrušky, která vystřelila, ale jejich naděje sebrala Reslerová.
35:30
Volný úder pro Hradec, který sbírá Gocová, nahrává Buchalové, ale ta o kousek minula bránu.
35:00
Nemethová krásně nahrává Gocové, ale ta minula prázdnou bránu.
34:00
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
34:00
Vyloučen hráč Jitka Růžičková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
34:00
Před bránou šťouchání, které končí vyloučení Žídkové.
34:00
Mnoho emocí, ale bylo to vzájemné, takže jedeme dál.
33:00
Velice pestrá hra na přihrávky, pochvalu si zaslouží tým hostí a jejich brankářka za super obranu.
32:00
Hradec furt na míčku, až teď Buchalová střílí vysoko nad.
31:42
Vyloučen hráč Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
31:00
Volný úder pro hostí, který se dostal na polovinu Hradce, kde byl HK faulován. Hraje v 6 a snaží se vstřelit branku.
30:00
Špulková krásnou otočkou vymíchala hráčky z Dobrušky.
29:45
Po gólu velice dobře Hradec tlačí, ale pořád to nekončí brankou.
29:09
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková bez asistence (5:4).
29:00
Volný úder pro Hradec, který šel na Žídkovou a ta v úniku dáví gól.
28:00
Žídková velice tvrdě, ale čistě odmrštila ramenem na rameno protihráčku.
25:00
Míček má poznávací akci všech těl a hokejek, lítá totiž sem a tam.
23:00
Volný úder pro Dobrušku, který tak tak minul bránu.
22:00
Krásné akce provádí teď oba týmy, tak jako dobrou hru.
21:30
Dobruška velice aktivní a vstřílí další gól. Asi pauza pomohla.
21:23
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (4:4).
20:32
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Vanesa Bašová (4:3).
20:32
Přesilovku rychle využila Dobruška.
20:01
Vyloučen hráč Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
20:01
Hradec se dostavil včas, tak si trest odpykala hradecká hráčka.
19:29
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Eliška Buchalová.
19:29
Rešková fauluje Miholovou a je z toho nájezd, který provede Buchalová.
18:37
Volný úder v rohu pro Hradec, který zmařila Andršová.
18:20
Špulková volný úder uklízí za mantinel.
17:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Diana Peterová (4:2).
17:51
Krásná dorážka Růžičkové končí gólem!
17:30
Hradec teď hodně tlačil, jelikož šla Dobruška špatně střídat, málem Nemethová vstřelila gól.
17:00
Romančáková získává míček krásnou hrou tělem.
16:30
Dobruška rozehrává, ale míček končí za mantinelem.
15:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Markéta Dohnalová (4:1).
15:39
Dunajčáková jako obránkyně dneska hraje velice dobrou hru, snad se dočká hattricku.
15:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Markéta Zeisková, asistoval Jitka Růžičková (3:1).
15:00
Krásně si proběhla hřiště Zeisková a střílí branku!
14:00
Dobruška se snaží prostřelit obranu, ale zatím Dunajčáková a Špulková odvádí skvělou práci.
13:00
Hra ze strany na stranu, chvíli na balónku Dobruška pak IBK.
12:30
Dobruška zatlačila a Hradec měl co dělat, aby z toho nepadla branka.
12:10
Špulková krásně zblokovala střelu.
12:00
Hradec na útočné polovině, krásné kombinace, ale Dobruška krásně brání, takže z toho nejsou góly.
11:00
Trenérovi Dobrušky se nelíbí reakce rozhodčího a velice nahlas to komentuje.
10:30
Poláčková zdáli prověřuje Reslerovou, ale minula bránu.
09:40
Velice skvělou práci odvádí Vašová M., která velice dobře bojuje o míček.
09:00
Dobruška v přečíslení, ale neposedný míček udělal své a je z toho protiútok, který je zastaven faulem.
07:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Jitka Romančáková (3:0).
07:55
Romančáková zpoza brány na MIholovou a ta skákavým balónem trefuje branku.
07:00
Velice tvrdá hra obou týmů, nikdo nic nemá zadarmo.
06:00
Nemethová ztrácí balónek, ale krásně ho vybojovala zpět.
05:30
Dobruška odolává, krásná práce v obraně.
05:00
Hradecké hrají dneska hodně agresivní hru, ukazují Dobrušce, kdo je tu pánem.
04:30
Volný úder pro DKU končí v Miholové.
04:05
Dunajčáková tvrdě srazila Andršovou a ta nám pozdravila diváky u tribuny.
04:00
Poláčková je bráněna ve hře a Dobruška má volný úder.
03:00
Hra pořád na straně Dobrušky, nedaří se jim rozehrát.
02:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (2:0).
02:36
Dobruška se ani nestihla rozhlédnout a krásnou nahrávku zpoza branky dává Buchalová na Dunajčáková se nemýlí!
02:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (1:0).
02:27
Krásný blok Buchalové a střílí první branku zápasu!
01:30
MIholová trefuje lobem tyčku, škoda!
01:00
Volný úder v rohu pro domácí, ale faulují a volný úder má teď Dobruška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Aneta Niklová, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Anna Miholová, Lenka Řezníčková, Natálie Žídková, Simona Némethová, Jitka Romančáková
00:00
Vítáme vás u 9. kola 1. ligy žen mezi IBK Hradec Králové a FBC Dobruška.
00:00
Úvodní buly pro domácí celek a hra se rychle přesouvá na stranu Dobrušky, kde nohou vykopává střelu Flídrová.