1:1
0:1
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - Florbalová akademie MB 3:6
11. Lucie Kašparová, 16. Mariia Zimina, 26. Mariia Zimina - 3. Eliška Mrázková, 8. Eliška Mrázková, 17. Eliška Horáková, 18. Tereza Kabátová, 24. Eliška Mrázková, 45. Monika Žapková; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 21 - Marie Topolová 17; po třetinách: 2:4, 1:1, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích p. Jambora: Dnes rozhodla kvalita a naivita. Zápas splnil to, co jsme chtěli. Gratuluji soupeři a přeji štastnou cestu domů.
59:59
Komentář vedoucího družstva hostí p. Diblík: Dnešní zápas byl především o bojovnosti. My jsme se nedokázali vyrovnat se zvláštním povrchem a proto nám celý zápas vázla kombinace. Ocenil bych u obou týmů nasazení. Děkujeme pořadatelům a těšíme se na odvetu v Boleslavi.
56:25
Köhlerová hasí jeden útok za druhým a počíná si v obraně velice zkušeně.
55:05
Závěr utkání se hraje vyrovnaně.
50:00
V oslabení domácí hráčky srdnatě brání svoji svatyni a přesilovku soupeře překonaly bez úhony.
48:41
Vyloučen hráč Gabriela Lálová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Anna Srbková (3:6).
44:58
Z další šance se už ale hosté nemýlí a odskakují tak na tříbrankový rozdíl.
44:00
Pilšákové teď určitě zvoní v uších, protože hosté orazítkovali brankovou konstrukci její branky.
42:41
Červená teď v obrovské šanci střílí pouze do bloku.
41:50
Hamplová prověřila brankářku zajímavou střelou.
40:25
První větší šanci v této třetině si vypracovaly hráčky Prague Tigers, ale střela končí nad.
40:00
40:00
39:15
Na zakončující hráčku hostí teď zívala prazdná branka. Situace ale nakonec gólem nekončí.
38:45
Výborný výstup proti střele táké předvádí domácí Dvořka.
36:40
Přízemní střela Boleslavi končí v rohu hřiště.
34:20
Hostující gólmanka výborně vyráží střelu Ziminy.
33:20
Nebezpečná střela hostí končí těsně vedle levé tyče Tigers.
31:19
První lajna Tigers si opět vytvořila tlak,ale záhy ztrácí míček a na druhé straně má teď Pilšáková plné ruce práce. Zatím však odolává.
29:55
Dvořáková teď nebezpečně tečovala před brankou, bohužel těsně vedle.
25:42
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Lucie Strašíková (3:5).
25:42
Máša ale po dvou minutách odpovídá a snižuje na rozdíl dvou branek.
23:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Zelená (2:5).
23:06
Mrázková teď trefila neuvěřitelně přesně k pravé tyči a kompletuje hattrick.
20:35
Hosté začínají opět aktivněji druhou část.
20:00
20:00
18:59
Domácí ale bojují jako tygřice a snaží se stáhnout dvougólové manko.
17:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Petra Beránková (2:4).
17:40
Boleslav je zatím v proměňování vyložených šancí nemilosrdná.
16:04
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Eliška Mrázková (2:3).
16:04
Hosté si ale po pěkné kombinaci berou vedení zpět.
15:20
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Nikola Červená (2:2).
15:20
Máša vyrovnává!!!
14:08
Hosté více na míčku.
12:05
Gólmanka domácích našla svým výhozem Hamplovou samotnou před brankou, ale tu na poslední chvíli zablokovala hostující obránkyně.
10:30
Protiútok hostí likviduje Pilšáková.
10:00
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Kašparová, asistoval Kateřina Hamplová (1:2).
07:32
07:32
Boleslav velmi lehce skóruje, když nahození tečovala před brankou Mrázková a hosté odskakují na rozdíl dvou gólů.
05:06
Hosté sice vedou, ale utkání je velmi vyrovnané a hraje se nahoru dolu.
02:43
Pilšáková výborně proti střele ze střední vzdálenosti.
02:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Monika Žapková, Tereza Kabátová, Eliška Horáková, Petra Beránková, Eliška Mrázková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Jana Prokšanová, Nikola Červená, Gabriela Lálová, Mariia Zimina, Lucie Strašíková