1:4
1:1
- : -

TEXAS LONGHORNS - Florbal Ústí 7:5
9. Nikola Křemenáková, 10. Emma Šlopková, 13. Andrea Černá, 15. Michaela Blovská, 16. Lucie Knobová, 33. Veronika Bašová, 55. Michaela Blovská - 22. Klára Mečířová, 23. Vendula Štolbová, 24. Lucie Špírková, 36. Eliška Poláková, 44. Klára Jasanová; rozhodčí: Jan Paleček - Michael Zeman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Radka Höflerová 16 - Aneta Linhartová 15; po třetinách: 5:0, 1:4, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích (Ladislav Hrma): Utrápená výhra. Soupeř byl mnohem aktivnější než my a velmi nás potrápil. Ve třetí třetině jsem dokázaly urvat tři body, které jsme potřebovaly. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hezkou cestu domů.
59:59
Střely v 3. třetině: Texas 7, Ústí 7
59:59
Komentář trenéra hostů (Michal Wildhaber): Ani Alenka v říši divů nebyla v takovém údivu, jako já o tomto víkendu.. Jelikož se některé věci nekomentují, tak je nekomentuji. My zlepšíme první třetiny a přejedeme deset týmů v této celostátní soutěži.
54:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Veronika Bašová (7:5).
43:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Jasanová, asistoval Eliška Janurová (6:5).
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: Texas 7, Ústí 9
35:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Klára Jasanová (6:4).
32:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Bašová, asistoval Michaela Blovská (6:3).
23:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Špírková, asistoval Elena Nygrýnová (5:3).
22:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Markéta Kociánová (5:2).
21:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Markéta Kociánová (5:1).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Texas 8, Ústí 5
15:40
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Lucie Knobová, asistoval Emma Šlopková (5:0).
14:56
Timeout Florbal Ústí
14:56
12:17
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Andrea Černá, asistoval Barbora Nosková (3:0).
09:03
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Emma Šlopková bez asistence (2:0).
08:32
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Nikola Křemenáková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Michael Zeman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Aneta Linhartová; hráči v poli: Eliška Poláková, Kateřina Šímová, Vendula Štolbová, Klára Jasanová, Lucie Špírková
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Klára Zelinková, Veronika Bašová, Michaela Blovská