0:3
2:0
1:0

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbalová akademie MB 5:4p
2. Tereza Kruberová, 10. Aneta Nigrinová, 42. Anna Kutnarová, 51. Karolína Snopová, 63. Aneta Nigrinová - 3. Michaela Fellerová, 21. Eliška Horáková, 22. Tereza Zapotocká, 26. Eliška Mrázková; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 13 - Marie Topolová 26; po třetinách: 2:1, 0:3, 2:0, 1:0;
65:00
Komentář as. trenéra domácích Pavla Doubka: Parádní zápas, který si všichni účastní opravdu užili. Díky výbornému soupeři za rychlé a férové utkání. Dík patří také divákům, kteří se přišli podívat.
62:58
64:59
Vyjádření trenéra hostí R. Nováka: Diky za krasný zápas, bylo by určitě fajn mít takových zápasů v sezóně více. Děkujeme soupeři za kvalitní výkon.
62:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová bez asistence (5:4).
60:00
Běžný hrací čas nám nestačil, máme tu tedy přídavek ve formě prodloužení.
60:00
Vyjádření R. Nováka: Diky za krasný zápas, bylo by určitě fajn mít takových zápasů v sezóně více. Děkujeme soupeři za kvalitní výkon.
53:10
Hra na obou stranách vyrovnaná. Kdo zasadí pátý úder do soupeřovy klece?
50:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Aneta Nigrinová (4:4).
41:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Karolína Snopová (3:4).
41:05
Kutnarová střílí ránu, která končí až v síti hostí.
38:44
Vyloučen hráč Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
37:24
SKV hledá klič do obrany Boleslavi zatím bezvýsledně.
25:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Monika Žapková (2:4).
25:31
Boleslav sehrála přesilovku na výbornou a využívá ji.
25:01
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Anna Srbková (2:3).
21:30
Zápotocká davá vedoucí gól nad nohu Kuchyňkové
20:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Eliška Mrázková (2:2).
20:06
A hned zkraje třetiny je tu vyrovnávací gól!
20:00
20:00
19:59
V první části už se nic nestane a domácí SKV půjde do šaten s jednobrankovým vedením...
19:00
Zapotocká šla sama na Kuchyňkovou, ale bez výsledku.
15:50
Rybínová proti golmance Boleslavi selhala
12:47
Kuchyňková předvedla záchranný zákrok nohou
11:55
Hra se nyní stala spíš velkou sekanou, ale rozhodčí jsou zatím klidní.
09:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová, asistoval Karolína Snopová (2:1).
02:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Fellerová bez asistence (1:1).
02:50
Ze středu smrtelná rána
01:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Kruberová, asistoval Lucie Kisugite (1:0).
01:41
Kisugite krásně prokličkovala půlku hřiště a přistrčila na střilejicí spoluhráčku
00:59
Kalivodová v samostatném úniku mijí bránu
00:01
Úvodní buly pro Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Monika Žapková, Eliška Mrázková, Tereza Kabátová, Eliška Horáková, Petra Beránková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Anežka Dobisiková, Michaela Chlebcová, Anna Kutnarová, Karolína Snopová, Aneta Nigrinová
00:00
Zdravíme u sledování dnešního zápasu mezi SKV a Florbalovou akademií MB. Bude se jednat o souboj mezi 1. a 2. týmem tabulky.