2:1
2:1
0:0

Florbal Exelsior Havířov - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  4:5pn
21. Kateřina Holešová, 32. Alžběta Nykodymová, 51. Alžběta Nykodymová, 59. Alexandra Hegingerová - 19. Monika Jahodová, 19. Veronika Martincová, 36. Monika Jahodová, 41. Veronika Muselíková, N Petra Drápalová; rozhodčí: Libor Gavlas - Patrik Mik; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Tereza Mračková 15 - Barbora Sadílková 12; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Martina Horáková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Tereza Baranová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Exelsior Havířov hráč Tereza Nykodymová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Exelsior Havířov hráč Alžběta Nykodymová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Exelsior Havířov hráč Denisa Gawryšová , ale gól nevstřelil.
70:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Kozlíka: Tento víkend jsme měli více štěstí než rozumu. Dobře jsme hráli vždy jen na začátku třetin a ke konci zápasu. I přesto je důležité si vzít z těchto 2 zápasu to pozitivní - odbranena oslabeni, místy pěkné kombinace a moral na to otočit nepříznivý výsledek utkání. Teď budeme trénovat tak, abychom příště už nic otáčet nemuseli.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů Jana Komínka: Asi máme patent na výhru v prodloužení, což není úplně to nejlepší, ale s dvěma body se jede domů pořád dobře. Soupeř nás zatlačil až na konci 3. třetiny do té doby jsme podle mě byli lepším týmem. Díky holkám za výkon i dárek k narozeninám a všem díky za účast.
58:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová bez asistence (4:4).
58:17
Hegingerová šťastnou střelou vyrovnává!
57:25
Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu.
55:01
Domácím hráčkám zbývá po ubráněném oslabení pět minut na vyrovnání.
52:57
Z přesilovky Aligátorek zbývá posledních 30 vteřin.
51:24
Vyloučen hráč Denisa Gawryšová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
50:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Alexandra Hegingerová (3:4).
49:58
A. Nykodýmová běžela sama na branku, ale hostující hráčky ji stačily ve střele zablokovat.
49:29
Ani pokus Šablaturové nekončí v síti.
47:22
Sadílková semaforem likviduje pokus Pokorné.
45:03
Mračková skvěle proti střele z první.
43:40
Hráčky Torpeda kombinují v rohu, ale přicházejí o míček.
40:37
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Muselíková, asistoval Klára Jahodová (2:4).
40:36
Aligátorky si berou v úvodu třetí třetiny zpět dvoubrankové vedení.
40:00
40:00
Střely na bránu v 2. třetině: D-7, H-7
40:00
39:59
Mračková výborně zcvakla betony v poslední příležitosti prsotřední části hry.
38:25
Hegingerová netrefuje v nadějné pozici míček.
37:08
Vyloučen hráč Veronika Muselíková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
37:01
První minuta domácí přesilovky nepřinesla žádnou nebezpečnou akci.
35:00
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Pavla Buráňová (2:3).
34:59
Aligátorky využívají samostatný únik a opět vedou.
31:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová bez asistence (2:2).
31:51
A. Nykodýmová trefuje přesně k pravé tyči a vyrovnává skóre dnešního utkání.
30:39
Pokorná z otočky trefuje pouze Sadílkovou.
29:10
Šimonová získává zpět ztrácený míček.
26:35
Mračková vytahuje fantastický zákrok proti ukázkové kombinaci Aligátorek.
23:11
Domácí Hegingerová střílí těsně nad!
20:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kateřina Holešová, asistoval Hana Brůžková (1:2).
20:31
Holešová z hranice brankoviště propasovala míček do branky.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D- 4, H-6
20:00
18:29
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Tereza Baranová (0:2).
18:28
Hráčky Aligators dvěmi povedenými akcemi odskakují do dvoubrankového vedení.
18:20
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová bez asistence (0:1).
16:50
Aligátorky zahrávaly úder v nebezpečné blízkosti domácí branky, hráčky Torpeda však situací ubránili.
14:10
Trochu vzruchu nám přinesl míček vystřelený přímo na stolek časoměřičů :-)
12:29
Hráčky Aligators míček jen vyhazují, oba týmy střídají.
10:03
Na konci krásné kombinace černožlutých byly Szotkowská, skóre však zůstává i v polovině utkání neměnné.
08:47
Střelu Gawryšové z levého křídla, hostující Sadílková pozorná.
08:02
Další pokus Aligators končí v náručí domácí Mračkové.
05:15
Hegingerová zablokovala nebezpečný pokus.
03:50
Nykodymová vyjíždí oblouk na střed, ale bohužel přestřeluje bránu.
03:39
Hostující hráčky kombinují na vlastní polovině.
01:39
Rychlé protiútok v podání Holešové končí vedle.
01:17
Zazvonila tyč domácí branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Jana Pražáková, Veronika Muselíková, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Pavla Buráňová
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Tereza Mračková; hráči v poli: Vendula Šimonová, Alexandra Hegingerová, Kateřina Szotkowská, Michaela Kosturová, Kristýna Zíková