0:1
3:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Ústí 7:4
1. Lenka Přerostová, 8. Anna Alexandra Suková, 11. Lenka Přerostová, 18. Anna Alexandra Suková, 50. Ivana Drugdová, 56. Lenka Přerostová, 60. Kateřina Šnebergrová - 13. Elena Nygrýnová, 36. Vendula Štolbová, 41. Eliška Poláková, 51. Klára Mečířová; rozhodčí: Filip Oberta - Václav John; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 32 - Aneta Linhartová 14; po třetinách: 4:1, 0:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (Michal Wildhaber): První třetina nás nezastihla v optimálním rozpoložení a předurčila tak do jisté míry další vývoj. Přesto mohu velmi kladně hodnotit zbylých 40 minut, ve kterých jsme hráli velmi koukatelný florbal. Na konci již chyběly i síly. Na druhé straně mne zaujal výkon gólmanky. Těším se na další dějství.
60:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček) : Úvodní třetina nám vyšla náramně, ve druhé, vyloučeními poznamenané, třetině jsme své šance neproměnili, zatímco soupeři se to povedlo. Ve třetí třetině to vypadalo na drama, které jsme nakonec zkušenostmi odmítli. Pěkný je Lenčin hattrick. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelům a věrným fanouškům .
60:00
59:59
Střely na branku: Slavia - 9, Ústí - 13
59:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Andrea Košťálová (7:4).
59:07
Šnebergerová přidává v poslední minutě zápasu gól po pěkné kombinaci s Košťálovou.
57:16
Domácí jsou v plném počtu
55:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Anna Alexandra Suková (6:4).
55:26
Přerostová se prosadila v oslabení a přidává velmi důležitý gól!!!!!
55:16
Timeout Florbal Ústí
55:16
Vyloučen hráč Markéta Šporová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Markéta Kociánová (5:4).
50:10
Nedůraz v brankovišti pomohl hostím zvýšit skóre
49:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová bez asistence (5:3).
49:01
Chybu ve střídání využila Drugdová a v situaci 2 na 0 navyšuje slávistický náskok
40:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Markéta Kociánová (4:3).
35:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Klára Mečířová (4:2).
32:34
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
32:34
Stav je opět vyrovnaný.. Suková zahrála rukou a hraje se opět 4 na 4
32:17
V oslabení a ve zmatku před brankou byly úspěšnější hráčky Ústí
31:42
Vyloučen hráč Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
31:42
Výhoz slávistek zachytila Šímová rukou a stav bude vyrovnaný
30:16
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Ivana Drugdová (4:1).
17:46
Když nevíš co, vystřel. Suková dostala od Drugdové nahrávku kousek za půlku, rozhlédla se a neomylně střílí.
15:39
Ústí oslabení ubránil
15:04
Hostím se chvíli dařilo držet balonek ve slávistickém rohu.
13:39
Vyloučen hráč Klára Jasanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
13:39
První přesilovka zápasu
13:17
Únik Přerostové pro třetí gól byl narušen faulem a sledujeme snahu holek využít odloženého vyloučení.
12:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Elena Nygrýnová, asistoval Eliška Janurová (3:1).
11:52
Fišerová zatím bez větších problémů
10:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Kateřina Šnebergrová (3:0).
10:19
Po rozehrávce z rohu přidává Přerostová svůj druhý gól v zápase.
07:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková bez asistence (2:0).
07:57
Sólová akce Sukové navyšuje skóre
07:01
První zákrok Fišerové
06:38
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.