7:1
2:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Banes Florbal Soběslav 14:3
2. Aneta Kalivodová, 5. Nikola Bursová, 14. Anežka Dobisiková, 16. Karolína Snopová, 19. Anežka Dobisiková, 23. Lucie Kisugite, 24. Anna Kutnarová, 27. Kateřina Bartůňková, 31. Kateřina Rybínová, 34. Karolína Snopová, 34. Adéla Skalická, 36. Kateřina Rybínová, 44. Lucie Kisugite, 53. Karolína Snopová - 5. Eliška Juhaňáková, 18. Andrea Dostálová, 27. Monika Hrnečková; rozhodčí: Jan Šubrt - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 10 - Pavlína Kozáková 12, Eliška Hnojnová 17; po třetinách: 5:2, 7:1, 2:0;
60:00
Střely celkově 43:13
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Mendla: špatná série stále trvá, snad to někdy zlomíme. Výkyvy ve hře nás stojí sebevědomí. Soupeř potrestal, co mohl a zaslouženě zvítězil. Děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Doubka: Dnes byl zápas jasně v naší režii. Jsme rádi, že jsme se střelecky netrápili. Mrzí nás jen občasná hra "naslepo" a nepřesnosti. Díky soupeři za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině 13:6
60:00
56:40
Šraierová zdobí dnešní zápas lobíky za obranu.
55:36
Fair play Soběslavi i když prohrává, to se v dnešní době cení.
53:12
Perfektní zákrok domácí brankářky.
52:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Nikola Bursová (14:3).
45:18
Kisugite opět v úniku bohužel neproměnila.
45:02
Vyloučen hráč Kateřina Bartůňková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vražení zády.
43:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Dominika Kratochvílová (13:3).
43:03
Po bloku Kratochvílové krásně využila své rychlosti Kisugite a zakončila backhendem.
42:20
Pěkná nacvičena přesilovka bohužel nekončí golem
42:09
Vyloučen hráč Tereza Kruberová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
40:01
Soběslav vstupuje do třetí třetiny mohutným pokřikem 3,2,1 tak uvidíme co se stane.
36:13
Sjezd Snopové ve vyložené šanci na velkém brankovišti.
35:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kateřina Rybínová, asistoval Karolína Snopová (12:3).
35:27
Krásná akce domácích končí gólem Rybínové.
33:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Kateřina Bartůňková (11:3).
33:40
Goal horn nemusíme teď ani vypínat. Domácí střílí jeden gól za druhým
33:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Kateřina Rybínová (10:3).
32:10
Soběslav se pokouší náhozy dostat do útoku.
30:50
30:50
SKV jsou více na balonku a proměňují další šanci.
26:08
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Andrea Dostálová (8:3).
26:08
Střídaní brankářů byl ten správný impuls pro Soběslav. Ihned po buly snižují.
26:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kateřina Bartůňková, asistoval Adéla Skalická (8:2).
26:02
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Hnojnová družstva Banes Florbal Soběslav
23:58
SKV presuje, ale Soběslav si dokázala poradit. Ve vyložené šanci hosté netrefují odkrytou branku.
23:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Kateřina Rybínová (7:2).
22:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Tereza Kruberová (6:2).
22:12
Brankářka domácích zaznamenala první zákrok.
21:37
Hošková slabou střelou do boční síťky
20:10
Trunečková blokem zabránila třetí střele a třetímu gólu?
19:50
Na balonku v posledních vteřinách třetiny hosté.
18:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Tereza Trunečková (5:2).
17:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová bez asistence (4:2).
17:28
Samostatný únik v oslabení, druhá střela hostů a gól.
16:58
Vyloučen hráč Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
16:00
Citrony na Hruškovou, ta pouze do golmanky.
15:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Anežka Dobisiková (4:1).
13:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Anna Kutnarová (3:1).
10:30
Rybínová nad po nahrávce Snopové.
10:03
Pěkná akce hostů na jeden dotek končí nad.
07:11
Snopová netrefuje prázdnou branku po střele Trunečkové.
04:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková bez asistence (2:1).
04:58
První střela hostů po špatné rozehrávce SKV končí golem.
04:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Lucie Kisugite (2:0).
02:10
Bursová ze středu pouze do břicha golmanky
01:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Kalivodová, asistoval Ivana Hrušková (1:0).
00:01
Buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Karolína Křivánková, Bára Michalová, Jana Straková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Anežka Dobisiková, Karolína Snopová, Tereza Trunečková, Kateřina Rybínová, Anna Kutnarová