0:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - FBC Ossiko Třinec 2:4
18. Tereza Slavíková, 26. Eliška Kučerová - 6. Petra Bieleszová, 10. Adéla Šibrová, 52. Tereza Martynková, 55. Petra Bieleszová; rozhodčí: Vladimír Brož - Petr Stejskal; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Martina Miksová 27 - Martina Szwanczarová 24; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Domácí:7 Hosté:11
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Neumím si vysvětlit dnešní výkon naších holek. Nevim, jestli dolehla daleká cesta nebo co se stalo, ale vůbec jsme nehráli, jak jsme chtěli. Jihlava byla na nás dobře připravena a nám to dělalo problemy. Všude jsme byli o krok pozdějí a stáli na místě, jak vánoční stromek. Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Nejlepší hráčky dnešního utkání Domácí hráčka s číslem 91 Hostující hráčka s číslem 14
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Se zápasem musíme být spokojení. Na začátku nám ještě dělali některé věci problémy, ale to zlepšili ve druhé třetině a je škoda závěru zápasu. Děkuji za nasazení všem hráčkám. Děkujeme soupeři
59:31
Soukupová vysílá pěknou střelu ale bohužel mimo.
57:08
Váňová nebezpečně nahodila před bránu kde viděla Běhonkovou ta však balónek netrefila.
55:47
Slavíková vyslala velice nepříjemnou střelu ze které nejspíš bude gólmanku pěkně štípat ruka.
54:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Jana Nogawczyková (2:4).
54:01
První přesilová hra hostujícího celku a hned využitá přesilová hra. Hosté tudíž odskakují o dvě branky.
52:27
Hosté si dnes také vyzkoušejí přesilovou hru 5 na 4
52:15
Vyloučen hráč Aneta Rozehnalová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
51:32
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Petra Bieleszová (2:3).
51:19
Domácím se zatím přesilové hry příliš nedaří.
49:49
Slavíková po dobré kombinaci trefuje pouze boční síť.
49:07
Vyloučen hráč Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
49:07
Domácí mají další výhodu přesilové hry 5 na 4.
48:35
Fanoušci hlasitě skandují a hecují tak domácí hráčky.
48:07
Po menším výpadku výpadku jsme zpět a hned předvádí Miksová výborný zákrok.
42:54
Závar před domácí gólmankou hasí obrana.
42:21
Obrana opět blokuje pokusy útočících hráček
41:29
Oba celky nastoupily do poslední třetiny ve vysokém tempu.
40:54
Domácím se nepodařilo využit přesilové hry 5 na 3, a tak se pokračuje za nerozhodného stavu.
40:01
Máme tu začátek poslední třetiny do které domácí tým vstupuje do přesilové hry.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 9 Hosté:8
39:21
Domácí mají výhodu přesilové hry 5 na 3 a hned první pokus po kombinaci Sedláčkové a Slavíkové značkuje brankovou konstrukci.
38:54
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:54
Vyloučen hráč Klára Hrobařová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
37:08
Domácí hráčky nyní šly akci 3 na 1 zakončení se ujala Běhounková která bohužel netrefuje bránu. Chvílí na to domácí ve velké šanci po nahození balónku před hostující gólmanku. Tuto situaci hasí hostující obrana
36:27
Domácí hráčky mají dnes na hale hlasitou podporu diváků která je žene v před.
35:43
Hostující hráčky se opět tlačí před domácí bránu.
34:01
Jedna z hostujících hráček byla ve výborné příležitosti. prázdnou bránu však o docela velký kus minula.
32:34
Součková teď výborným pokusem donutila hostující gólmanku se protáhnout svoji ruku.
31:20
Miksová zatím v pozoru v druhé třetině.
29:35
Domácí obrana zatím úspěšně blokuje všechny pokusy.
27:40
Vyrovnávací gól nabudil domácí hráčky a ty se chtějí čím dál tím více poprat o každý balónek.
25:12
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kučerová bez asistence (2:2).
25:12
Kučerová se ocitla skoro sama před hostující gólmankou která její první střelecký pokus vyrazila, avšak dorážku Kučerové už nezachytila a máme zde opět vyrovnaný stav.
24:34
Hostující hráčky nyní měli několik střeleckých pokusů, všechny však letí mimo hřiště.
23:05
Hosté opět utlačují domácí hráčky na obrané polovině.
22:18
Hostující hráčka trefuje konstrukci dobře postavené branky.
20:56
A máme tu první střelecké pokusy v druhé třetině při kterých hosté prověřují pozornost domácí gólmanky.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Domácí: 10 Hosté: 12
17:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Michaela Boháčková (1:2).
17:57
Domácí vytvořili velký chumel před hostující gólmankou a Slavíkové se podařilo dostat balónek za ležící gólmanku.
15:02
Ve hře se stále nic moc zajímavého neděje a domácí stále zkouší taktiku nahazovaných balónů.
12:48
Hra se v tento moment nejeví moc zajímavě jelikož míček lítá ze strany na stranu nebo také z rohu do rohu.
11:14
Domácí nahazují balónky do velkého brankoviště, ale ty hostující obrana bez větších problémů sbírá.
09:37
Domácí hráčky se snaží překvapit hostující gólmanku střelou z dálky ta se ale nenechává zaskočit a s přehledem chytá.
09:05
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Karolína Franková (0:2).
09:05
Hostujících ráčky z nenápadné situace dokázaly vytěžit maximum a přidávají druhou branku.
07:40
Domácím se podařilo urvat rozehrávku těsně před velkým brankovištěm. Jejich rozehrávka však označkovala pouze nejblíže stojící obránkyni z hostujícího celku.
07:26
Hostující hráčky ne a ne pustit domácí hráčky na míček.
05:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Sabina Zoubková (0:1).
05:37
Hostujícím hráčkám se z rozehrávky podařilo rozvlnit síť za zády domácí gólmanky, a tak otevírají skóre dnešního duelu.
04:39
Po delší době i domácí tým na útočné polovině. Běhounková si od mantinelu krásně vyběhla pokusila se zakončit . Tato střela bohužel pro ni letí mimo.
04:13
Miksová se ze začátku třetiny rozhodně nenudí.
03:40
Hostující hráčky tlačí na domácí obranu.
02:50
Miksová teď krásně vyrazila střelu která mířila do pravého horního růžku.
02:35
Domácí obstřelují hostující gólmanku.
01:05
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu a a žádný z týmu si nevytvořil větší šanci.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Brož a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Eliška Zetková, Klára Hrobařová, Petra Bieleszová, Sabina Zoubková, Tereza Martynková
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Tereza Slavíková, Michaela Boháčková, Kristýna Syslová, Iva Váňová