0:3
2:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TEXAS LONGHORNS 3:8
14. Lenka Svobodová, 46. Natálie Janouchová, 60. Karolína Slavíková - 2. Veronika Bašová, 8. Michaela Blovská, 15. Klára Zelinková, 23. Jana Pavlicová, 29. Jana Pavlicová, 34. Klára Zelinková, 42. Klára Zelinková, 44. Kateřina Vránová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 27 - Nicol Götzová 20; po třetinách: 1:3, 0:3, 2:2;
60:00
Střely ve třetí části Litvínov 8 Texas 12
60:00
Komentář trenéra domácích (Vadim Všetula): Tak dnes to bylo na renaulta a barva naších černých dresů symbolizovala dnešní tryznu. Jsem rád, že nakonec bez 7 hráček základu jsme se vzchopili a ve třetí třetině jsme předvedli, co se má a očekává. S tímto i do zítřejšího mače. Díky za další poučný mačík.
60:00
Komentář trenéra hostí (p. Ladislav Hrma): I přes pozdní začátek a cestu se nám povedl dobrý vstup do zápasu. Od první vteřiny to byl náš zápas a ve třetí třetině si mohly holky i vyzkoušet věci, které chtěly. Rád bych ocenil hráčky domácích za jejich nasazení a bojovnost až do konce zápasu. Děkujeme pořadatelům za příjemné prostředí.
60:00
59:52
Timeout TEXAS LONGHORNS
59:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Natálie Janouchová (3:8).
45:33
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Karolína Slavíková (2:8).
45:32
Janouchová ještě rychle doklepává při letu na zem
44:59
Špičáková blokuje protihráčky u mantinelu
43:48
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Dominika Kračunová (1:8).
42:51
Pechánková vypichuje míček Novotné
41:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková bez asistence (1:7).
33:05
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Kateřina Vránová (1:6).
32:44
Ojedinělé litvínovské šanci utekla Slavíková
31:39
Litvínov opět zvládl úspěšně přesilovou hru
29:39
Vyloučen hráč Natálie Janouchová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
29:20
Hra se drží hlavně na litvínovské polovině
28:49
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Miroslava Nováková (1:5).
24:45
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
22:56
Arazimová to tahá po manťáku až k Pechánkové na stranu hostujících
22:03
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Aneta Špičáková (1:4).
14:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Emma Šlopková (1:3).
13:59
Slavíková posílá míček Stříhavkové a ta se pokouší to zpět poslat Slavíkové před bránu hostujících, ale nestíhá dobíhat
13:10
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Denisa Pechánková (1:2).
11:38
Götzová vyráží střelu Svobodové L.
09:12
Hra se drží hlavně na straně domácích
07:46
Pavlicová se snaží prorazit k domácí brance přes Fleišerovou, ale ta jí míček vypichuje
07:45
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Dominika Kračunová (0:2).