3:1
0:1
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Prague Tigers Nehvizdy 4:3
4. Kristýna Minářová, 27. Markéta Šímová, 37. Kristýna Minářová, 37. Karolína Hašlová - 6. Kateřina Hamplová, 21. Gabriela Lálová, 57. Jana Prokšanová; rozhodčí: Adam Hofhansl - Filip Trkovský; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Simona Werbynská 17 - Martina Pilšáková 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: My jsme si vítězství zasloužili, zápas byl velmi tvrdý, ale rozhodly individuální výkony jednotlivých hráček. Potřebovali bychom více takhle tvrdých a rychlých zápasů. Bohužel bylo na hřišti ale vidět, že tady hrál pražský tým. Děkuji divákům za slušnou kulisu.
60:00
Komentář trenéra hostů: Nekvalita. Jinak gratuluji soupeřkám k výhře.
60:00
59:59
Hašlová zkušeně podržela balonek a dohrála s ním do závěrečné sirény.
59:40
Fantastický zákrok Werbynské ve vzduchu! Paráda!
58:48
Hostující tým to zkouší bez brankářky.
58:43
Zranění domácí hráčky s číslem 3 Krátké Lucie. Snad to nebude nic vážného.
57:53
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
57:33
Krátká vybojovala standartní situaci na půlce.
56:12
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Jana Prokšanová, asistoval Nikola Červená (4:3).
56:10
Vyloučen hráč Anna Fáberová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
55:57
Krátká předvedla výborný blok.
55:37
Domácí budou rozehrávat od mantinelu na útočné polovině.
54:26
Domácí tým v plném počtu.
53:47
Kratochvílová při přeskakováním mantinelu zakopla, ale vše je v pořádku a domácí tým se braní ve čtyřech.
52:58
Oslabení ve 3 proti 5.
52:26
Vyloučen hráč Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za vražení zády.
51:47
Vyloučen hráč Martina Kratochvílová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za špatné střídání.
51:47
Chyba domácích při střídání nabízí Prague Tigers možnost ke vstřelení kontaktního golu.
51:00
Stašková nejprve nenahrála volné Hašlové, za moment už ji balonek nahrála a ta v obrovské šanci přestřelila.
50:27
Motací schopnosti Hamplové jsou na vysoké úrovni.
47:38
Vyloučen hráč Gabriela Junková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost.
47:38
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost.
46:00
Nejprve Minářová svým pasem nenašla Janouškovou a potom jsme mohli vidět střelu Bočkové pouze do bloku. O přestávce sem ji zahybal čepel, tak snad se už nějaká střela ujme.
45:55
Vyloučen hráč Laura Elena Voštiarová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
45:45
Uvidíme první přesilovou hru domácího týmu. Odložené vyloučení.
44:51
Nejprve Dokulilová vybojovala balonek na půlce a potom se ji při přihrávce nabalil na čepel a vyletěl několik metrů do vzduchu, vtipný moment.
43:20
Bočková se snažila najít nabíhající Minářovou. Ta už jistě pokukuje po prvním hattricku za Rudé Dračice. Uvidíme na hřišti čepice od domácích fanoušků? Snad ano.
42:32
" Hamply v klidu, nezmatkuj"- Hostující trenér uděluje svým hráčkám pokyny, které by měly dopomoci ke kontaktnímu golu.
41:30
Paďourková zrychlila hru vysunutím Fáberové přes celé hřiště. Pozorná obrana Tigers v dalším útočení zamezila.
40:30
Opět skvělá Werbynská.
40:10
Houzarová se snažila najít spoluhráčku před brankou. Golmanka hostů její záměr vystihla.
40:00
40:00
39:59
Domácí tým bude do třetí třetiny nastupovat s dvoubrankovým náskokem. Podaří se jim toto vedení proti namotivovaným soupeřkám udržet? Uvidíme po přestávce.
38:25
Příhodová předvedla výborný důraz na velkém brankovišti. To je přesně ono.
37:13
Pouhých 15 vteřin dělilo 2 domácí branky. Nejprve se dnes podruhé trefila ze vzduchu Minářová a potom vstřelila gol i Hašlová. 4:2
36:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Šárka Houzarová (4:2).
36:43
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Lucie Krátká (3:2).
36:10
Maria Zimina teď krosem našla úplně volnou spoluhráčku na levé straně. Zakončení pouze do golmanky.
34:50
Voštiarová to na Werbynskou poslala ze středu. Neskutečná dělovka do víka a ještě lepší zákrok domácí brankářky.
33:55
Dobře hrající Hamplová teď vystrašila úplně všechny v hale. Její střela proletěla těsně okolo levé tyčky.
33:06
Minářová ztratila balonek u mantinelu, ale následně ho s Bočkovou vybojovaly zpět na svoje hokejky.
32:20
Začíná se na hřišti přiostřovat. Můžeme vidět dost důrazných soubojů u mantinelu.
30:20
Brankářka hostí teď výborným výhozem vysunula spoluhráčku, která se řítila úplně sama na Werbynskou. Ta výborným vyjetím zamezila jakémukoliv zakončení.
29:20
Werbynská se výborně přesunula k levé tyči a zabránila tak zasunutí balonku za tyč zpoza branky.
29:00
Janoušková si připisuje další čisté odebrání míčku.
28:48
Maria Zimina svým pasem našla jen hokejku Vejvodové.
27:20
Těžká přihrávka Příhodové kterou se nepodařilo domácím hráčkám zachytit nabízí tlak Prague Tigers. Viděli jsme 3 střely na Werbynskou, žádná naštěstí nenašla cíl.
26:08
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Karolína Hašlová (2:2).
26:08
Výborný důraz Šímové. Nejprve balonek zasáhla ze vzduchu, potom ho za záda brankářky hostí i dorazila. 2:2
25:27
Bočková má v posledních zápasech dost šancí, bohužel ji nejspíš opustilo střelecké štěstíčko.
24:55
Kratochvílová čistě obrala soupeřku o balonek, dál ale nevymyslela nic.
24:18
Stašková proběhla celou útočnou polovinu, volnou Hašlovou však ke skorování nevybídla.
23:46
Janoušková jemně změnila směr přihrávky a zabránila tím jasnému zakončení do prázdné.
23:10
Krátká se sama dostala do potíží, ale nakonec celou situaci zvládla.
22:09
Frustrovaný trenér domácího týmu vyjádřil své rozhořčení hlasitým výkřikem.
20:23
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Nikola Červená (1:2).
20:01
Buly pro domácí tým, ale víc už nic.
20:00
20:00
19:59
V první třetině jsme toho od domácího týmu příliš hezkého neviděli. Herní převahu mají Prague Tigers. Stav ale zůstává nadále vyrovnaný, hlavně díky skvělým zákrokům Werbynské. Uvidíme co nám přinese druhá třetina.
19:30
Příhodová si na obranné polovině v rohu poradila a získala balonek pro sebe a hned ho poslala Krátké. Její úmysl vystihly hráčky hostí.
18:40
Werbynská se dostává do své ideální provozní teploty a zastavuje akce soupeře jako na běžícím páse. Skvělé momenty.
17:50
Lamblová a Hamplová nám ukázaly, že mají dobrý přehled ve hře. Zakončení ale v tomhle momentu pokulhávalo. Nicméně domácí obránkyně zatím Werbynské příliš nepomáhají.
17:16
Hašlová odevzdává balonek na soupeřovu polovinu. Hezké sportovní gesto.
15:56
Ošetřování i hostující sniperky Marii Ziminy. Kelen pomáhá opravdu na všechny typy zranění v dolní polovině těla. Snad bude vše v pořádku.
14:25
Janoušková čistě odzbrojila soupeřku šikovným vypíchnutím míčku. Většinou chválím jen hezké momenty na útočné polovině, ale tohle bylo opravdu na smeknutí kloboučkem.
12:54
Na dnešní zápas dorazili i fanoušci hostujícího týmu což nemůžeme jinak než ocenit.
12:10
Bočková to zkoušela napálit ze vzduchu. Těsně nad.
11:32
Na střídačce můžeme vidět ošetřování domácí střelkyně Staškové paní fyzioterapeutkou Houzarovou starší. Snad její šikovné ruce pomůžou zraněnému kolenu.
10:45
Teď to po sobě domácí holky házely jak "horkou bramboru". Všechno řeší až pozorná Werbynská.
09:13
Basketbalová obrana 1 na 1 dává možnost hostujícím hráčkám. Naštěstí letěla střela vedle tyčky Werbynské.
08:41
Červená z výběhu trefuje pouze domácí blok.
07:41
Střela Krátké a následně sporný moment po střele Minářové. Byl to gol? Hra plyne dál.
06:51
V hale panuje opět výborná atmosféra.
06:36
Aktivní hra hostujícího týmu dělá domácí obraně problémy.
05:25
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová, asistoval Martina Lamblová (1:1).
05:25
Chybu v obraně domácích využívá Hamplová.
05:00
Nikola Červená nám předvedla výborné zpracování ze vzduchu.
04:24
V prvních momentech domácí tým přehrává hostující Tigers.
03:21
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Tereza Bočková (1:0).
03:21
Krásná kombinace mezi Bočkovou a Minářovou. Kristýna otevírá golový účet zápasu.
02:15
Stašková se výborně uvolnila na středu, utekla soupeřkám a jedovatým projektilem přestřelila soupeřovu svatyni.
01:30
Úplně volná Zimová kličkou do backhandu golmanku hostí nepřekonala.
00:47
Fáberová ztratila balonek na středu a její chybu musela hasit až pravým ramenem Werbynská.
00:21
Z poloviny hřiště bude rozehrávat domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Laura Elena Voštiarová, Kateřina Hamplová, Martina Lamblová, Kristýna Balcárková, Kristýna Andrlová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Zdeňka Janoušková, Johana Vejvodová, Markéta Šímová, Karolína Hašlová, Nella Stašková