6:5
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC Česká Lípa 11:8
6. Lucie Brabcová, 15. Kateřina Vacíková, 15. Pavla Klementová, 16. Šárka Veselá, 27. Karolína Bittnerová, 43. Lucie Veselá, 48. Lucie Brabcová, 50. Karolína Bittnerová, 52. Barbora Bajerová, 55. Lucie Brabcová, 60. Pavla Klementová - 31. Markéta Cháberová, 35. Kateřina Boleslavová, 37. Kateřina Boleslavová, 42. Klára Hanzelinová, 47. Martina Gembecová , 56. Kateřina Boleslavová, 56. Kateřina Boleslavová, 59. Kateřina Boleslavová; rozhodčí: Ladislav Láska - Michal Král; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Kateřina Brabcová 20 - Jitka Halabalíková 28; po třetinách: 4:0, 1:3, 6:5;
60:00
Komentář trenéra domácích, Radima Kolomazníka: Přechod na nový herní systém jde pomalu, ale jistá dobrá místa ve hře už má. Dnešní utkání bylo divoké, možná, že i pro oko diváka padlo až příliš branek. V obranné hře máme stále co zlepšovat. Děkuji holkám za zápas a za bojovnost až do konce.
60:00
Komentář trenéra hostů, P. Procházky: Bohužel máme problém se vstupem do zápasu a potom se snažíme dohánět skore. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 15 FBC Česká Lípa - 11
59:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Šárka Veselá (11:8).
58:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová, asistoval Klára Hanzelinová (10:8).
55:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová, asistoval Markéta Cháberová (10:7).
55:33
Vyloučen hráč Lucie Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová, asistoval Petra Pavlíková (10:6).
54:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Pavla Klementová (10:5).
54:35
Timeout FBC Česká Lípa
54:33
Utkání sleduje 26 diváků
51:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Bajerová, asistoval Karolína Bittnerová (9:5).
49:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Lucie Veselá (8:5).
49:52
Rychlé využití přesilovky
49:38
Vyloučen hráč Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
47:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Lucie Veselá (7:5).
46:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Kateřina Boleslavová (6:5).
44:21
Krásná akce v podání Lucie Brabcové, která šla sama na brankářku udělal jí i kličku, ale v poslední chvíli jí míček uskočil a nemohla tak zakončovat do odkryté branky.
42:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Lucie Brabcová (6:4).
41:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Lenka Ševčíková (5:4).
36:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová bez asistence (5:3).
36:12
Utkání začíná být dramatické. Lípa se dostala na dostřel dvou gólů a stále zásobuje domácí gólmanku nepříjemnými střelami.
35:11
Po krásné přihrávce od Bajerové ,teď Vacíková trefuje hodně nad branku soupeře
34:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová, asistoval Jana Svobodová (5:2).
30:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová bez asistence (5:1).
30:42
Ted neštastný moment, pro domácí gólmanku. Nahozený míček od Cháberový, ji propadl pod rukou do branky
26:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Kateřina Vacíková (5:0).
26:34
2.třetina se zatím nese v klidném tempu. Hraje se nahoru dolu. Ale bez gólového efektu
20:00
20:00
19:59
střely po 1. třetině Turnov 14 - Česká Lípa 7
15:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Šárka Veselá, asistoval Pavla Klementová (4:0).
14:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Lucie Brabcová (3:0).
14:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Barbora Bajerová (2:0).
12:00
I přes početní nevýhodu se Lípa dostala do protiútoku, konkrétně Ševčíková ,šla sama na golmanku. Ale Brabcová byla naštěstí připravená
11:12
Vyloučen hráč Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
09:48
Vlková ztratila míček na své obrané polovině a byla z toho nebezpečná střela Ševčíkové
08:20
Turnovské hráčky, teď zásobují golmanku hostí, jednou střelou za druhou.
06:07
Hezký pokus Gembecové z dálky, ale pouze do připravené Brabcové
05:37
03:25
Golmanka hostů měla děsnou chvíli
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Michal Král.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Jitka Halabalíková; hráči v poli: Petra Pavlíková, Jana Svobodová, Aneta Slaná, Kateřina Boleslavová, Martina Gembecová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Kateřina Brabcová; hráči v poli: Kateřina Vlková, Nela Škopánová, Kateřina Vacíková, Karolína Bittnerová, Barbora Bajerová