2:1
1:0
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:4
6. Denisa Černá, 7. Laura Vytrhlíková, 11. Lenka Svobodová, 19. Laura Vytrhlíková, 31. Jana Arazimová, 36. Monika Netušilová, 60. Anna Rumlová - 3. Michaela Urbanová, 6. Lenka Přerostová, 18. Lenka Přerostová, 22. Nikola Verbičová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Jan Vacín; vyloučení: 1 + Leona Tancošová 5:0; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 31 - Anna Chalušová 39; po třetinách: 4:3, 2:1, 1:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (p. Vadim Všetula): Zápas nasazením připomínající NHL a Styga hokej zároveň. Stále nahoru a dolu. Stále. Divákům se to mohlo líbit, trenérům asi méně. Když jsme v plných je to znát. Bohužel mnoho sporných situací pokazilo krásné florbalové odpoledne. Díky soupeři a junkám, že zvládly 3 zápasy. Už to tak nebude. Štastnou cestu domu.Všem.
60:00
Komentář trenéra hostí (p. Milan Bejček): Dnes jsme odehráli slušný zápas, bohužel většina podstatných "sporných" situací byla proti nám. Je těžké hrát za víkend většinu ze 120 minut proti 7... . Nicméně i v oslabené sestavě holky zabraly a bojovaly v podstatě do konce utkání o nějaký bodík. Věřím, že bude lépe.
60:00
59:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Anna Rumlová, asistoval Denisa Černá (7:4).
48:12
Verbičová se snaží kličkovat, ale Slavíková jí bere míček a jde mezi dvě obránkyně hostujících které si obehrává a zakončuje
38:12
Bobková Se snaží procpat střelu přes Tancošovou jenže ta už je zakleklá proti ní
37:08
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
35:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Monika Netušilová, asistoval Karolína Slavíková (6:4).
35:43
Litvínov úspěšně zvládl oslabení
34:23
Na Střihavkovou padá nátlak ze strany hostujících útočnic
30:43
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 5 minut za sekání.
30:22
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová bez asistence (5:4).
30:04
Soukupové po dorážkách skončil gól v bráně, ale hráčka hostujících stála v brankovišti a proto nebyl gól uznán
27:54
Slavíková trefuje břevno
26:49
Rumlová vypichuje míček Verbičové a hra se otáčí na druhou stranu
23:38
Netušilová utíká přímo za Maškovou K. a Mašková pod nátlakem střílí přímo na svojí střídačku
22:41
Vostrá nabíhá do Arazimové na mantinel a zkouší jí blokovat jenže Arazimová je až moc rozeběhlá
21:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Verbičová, asistoval Kateřina Mašková (4:4).
18:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (4:3).
17:58
Verbičová zkoušela se prokličkovat mezi domácí obranou
17:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Nikola Verbičová (3:3).
13:47
Střihavková trefuje Chalušové rameno a domácí se snaží ještě dorážet
11:59
Lejbová posílá míček za bránu Přerostové, ale míček jí ujel
10:55
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová bez asistence (3:2).
09:01
Prekérní situace před bránou pro Chalušovou kde se domácí snaží dorážet
08:01
Krásná kombinace Střihavkové která to hned posílá Vytrhlíkové za bránou a ta poté Arazimové před bránu která hned střílí z první
06:08
Vytrhlíková se hned přidává a po samotném úniku střílí z úhlu
06:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Klára Svobodová (2:2).
05:29
Černá nečeká ani ani půl minuty a hned po její střele zkouší dorovnávat skóre
05:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Denisa Černá bez asistence (1:2).
05:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Jana Vostrá (0:2).
04:41
Razímová nedokázala přes nátlak domácích vyběhnout
03:35
Míček skončil v síti, ale rozhodčí neuznal gól kvůli postavení hráček v brankovišti
02:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová bez asistence (0:1).
01:07
Arazimová blokuje Verbičovou přímo na mantinelu
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Chalušová; hráči v poli: Michaela Mašková, Lenka Přerostová, Terezie Lejbová, Michaela Urbanová, Jana Vostrá
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Leona Tancošová, Klára Svobodová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková