1:1
1:4
- : -

Banes Florbal Soběslav - Prague Tigers Nehvizdy 3:6
7. Andrea Dostálová, 34. Andrea Dostálová, 60. Karolína Křivánková - 8. Laura Elena Voštiarová, 40. Lucie Köhlerová, 41. Martina Lamblová, 46. Lucie Köhlerová, 58. Martina Lamblová, 60. Tereza Sládková; rozhodčí: Martin Draxler - Jakub Vaňásek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 30 - Kamila Husarčiková 31; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: 8:11
59:59
Komentář trénéra hostí: Dnes bych si vypůjčil slogan z jedné nejmenované reklamy: "I ženy mají své dny". Ještě, že kamery zůstaly v batohu a nikdo kromě přítomných v hale nespatří světlo světa, co se tady odehrávalo na hřišti. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Martin Bělohlav: Gratuluji soupeři k vítězství. Dnes to byl po delší době nejlepší zápas, který jsme sehráli. Děkuji holkám za předvedený výkon, divákům za podporu, dík pořadatelům.
59:49
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Karolína Křivánková, asistoval Petra Kabešová (3:6).
59:38
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Tereza Sládková, asistoval Kamila Husarčiková (2:6).
57:49
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová bez asistence (2:5).
56:17
Timeout Banes Florbal Soběslav
46:07
Vyloučen hráč Eliška Juhaňáková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:21
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Köhlerová, asistoval Mariia Zimina (2:4).
40:42
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová, asistoval Lucie Strašíková (2:3).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: 14:12
39:14
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Köhlerová, asistoval Eliška Dvořáková (2:2).
33:33
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Eliška Juhaňáková (2:1).
25:55
Vyloučen hráč Kateřina Vojtová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
19:59
střely po první třetině: 12:13
15:51
Vyloučen hráč Bára Michalová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:23
Vyloučen hráč Nikola Červená družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost.
07:51
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Laura Elena Voštiarová bez asistence (1:1).
06:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Monika Hrnečková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jakub Vaňásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Jana Prokšanová, Nikola Červená, Gabriela Lálová, Mariia Zimina, Lucie Strašíková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Markéta Svobodová, Bára Michalová, Lenka Morová, Karolína Křivánková