0:3
2:0
- : -

TEXAS LONGHORNS - Florbal Chomutov 5:3
4. Aneta Špičáková, 11. Markéta Černá, 19. Emma Šlopková, 48. Jana Pavlicová, 49. Jana Pavlicová - 22. Tereza Suková, 26. Petra Malecká, 36. Veronika Bímová; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Radka Höflerová 32 - Aneta Blahníková 28; po třetinách: 3:0, 0:3, 2:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra Chomutova: První třetinu jsme byli zase mistři světa a soupeř toho dokázal využít. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem, ale méně štěstí, méně proměněných šancí a zranění klíčové hráčky nás stálo zápas.
59:59
Komentář trenéra Texasu (J.Petr): Výborný vstup do zápasu nám zajistil vedení, bohužel jsme opět prospali úvod třetiny druhé a hned nás soupeř vytrestal. Třetí třetinu jsme odehráli slušně a v závěru i na morál, ale dokázali jsme ustát závěrečný tlak a bereme důležité 3 body. Díky holkám za šestibodový víkend, soupeři za utkání a zraněné hráčce brzké uzdravení.
59:31
Vyloučen hráč Denisa Ulčová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:19
Střely ve 3. třetině: Texas 11, Chomutov 11
59:00
Hosté v šesti
53:30
Solo přes celé hřiště v podání domácí hráčky bohužel nekončí golem...
52:25
Timeout Florbal Chomutov
52:13
Bravůrně odbráněné oslabení.
50:13
Vyloučen hráč Veronika Bašová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování hokejky.
48:58
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Aneta Špičáková (5:3).
35:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Veronika Bímová, asistoval Lenka Morová (3:3).
35:58
Už aby byl konec druhé třetiny.
30:36
Před bránou leží hráčka Chomutova. Snad bude v pořádku.. Odchází s pomocí svého týmu..
25:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká, asistoval Lenka Čiháková (3:2).
24:32
Hráčka hostů za mantinelem.
21:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Lenka Čiháková (3:1).
20:00
Opět bule pro hostí a poté famózní zákrok domácí brankářky.
20:00
18:53
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Emma Šlopková bez asistence (3:0).
18:53
Teď jsem ten gol neviděl.. Rovnal jsem mantinely.. :/
15:52
Námaz, ale Knobové střelu vyráží konečky prstu golmanka Chomutova.
14:24
Krásná střela hostí je protečovaná břevnem ven.
13:39
Druhá přesilovka nevyužita...
11:39
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
11:39
Blovská zastavená pomocí faulu!
10:10
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Markéta Černá, asistoval Miroslava Nováková (2:0).
10:10
Střela z půlky byla výborně tečovaná do branky!!!
09:36
Domácí se nemohou usadit na útočné půlce, hosté velmi hustí prostor před brankou.
07:20
Střela Pavlicové stažená mimo.
05:45
Domácí v tlaku. Break hostí naštěstí nebyl využitý.
03:59
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Aneta Špičáková, asistoval Lucie Knobová (1:0).
03:59
Rychle využitá přesilovka a máme tu vedení domácích!
03:14
Vyloučen hráč Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:00
Šance na obou stranách!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Reissová, Eliška Šidlochová, Viktorie Schoberová, Petra Malecká, Lenka Čiháková
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Klára Zelinková, Veronika Bašová, Michaela Blovská