0:1
1:3
- : -

Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:7
3. Ondřej Pužman, 18. Zdeněk Vyhnánek, 59. Jakub Pařízek - 3. Matěj Eisenkolb, 4. Ondřej Hurt, 10. Michael Řehák, 29. Adam Kocián, 43. Tomáš Dibelka, 56. Lukáš Dubský, 59. Kryštof Sedláček; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 12 - Roman Nový 18; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:3;
60:00
Střely po 3. třetině - Boleslav: 9, Sparta: 7
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Dnes velmi dobře odmakaný výkon. Kluci plnili předem dané pokyny a spolehlivým výkonem jsme si došli pro vítězství. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Výsledek 7:3 je zrcadlem výborného výkonu soupeřova golmana, což dnes rozhodlo. Nemyslím si, že jsme dnes podali špatný výkon a to je pro nás teď hlavní. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
58:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Adam Hájek (3:7).
58:44
Boleslav jako odpověď na gól hostí proměňuje přesilovku.
58:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kryštof Sedláček, asistoval Michael Řehák (2:7).
58:30
Teď už to ale vyšlo. Sparta se trefuje v oslabení do prázdné brány.
57:48
Řehák teď málem trefil prázdnou bránu.
57:05
Boleslav to zkouší v 6.
56:49
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:49
Bolka si zahraje přesilovku.
55:28
Timeout Technology Florbal MB
55:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kocián (2:6).
55:28
Sparta se opět prosazuje. Domácí vybírají oddechový čas.
52:58
Goll zablokoval střelu hostí a rázem se hra přesouvá na útočnou polovinu domácích.
51:15
Dibelka sám proti Tomšíkovi. Domácí gólman tentokrát úspěšnější.
50:46
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
50:46
Hosté si vybírají oddechový čas.
49:07
Boleslav se tlačí dopředu a momentálně je víceméně na míčku jen ona.
47:05
Domácí trápí Spartu v jejím obraném pásmu.
45:00
Boleslav sice předvádí aktivní hru plnou gólových šancí, bohužel v koncovce se jim dnes zatím opravdu nedaří.
42:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Adam Kuchynka (2:5).
42:47
Spartě stačily ani ne 3 minuty na další gól a vede už o 3 branky.
41:50
Pužman se dostal hned na začátku třetiny do šance, obrana hostí však střelu včas zablokovala.
40:00
40:00
Střely po 2. střetině - Boleslav: 7, Sparta: 4.
40:00
39:55
Rozehrávka před brankou hostí domácí neproměnili. Martínek sice prověřil Nového, ten ale maskou skvěle střelu likviduje.
38:10
Nový v této třetině zatím úspěšně likviduje všechny střely domácích.
35:54
Hra se stále drží ve velmi vysokém tempu.
34:30
Pužman dnes zatím předvádí skvělý výkon.
31:20
Fišera skvěle před brankou hostí, Nový jen matně hledal míček.
28:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Lukáš Dubský (2:4).
28:42
Sparta se štěstím překonává Tomšíka a jde u do dvoubrankového vedení.
24:10
Domácí předvádí jednu šanci za druhou, ani jedna však nekončí úspěšně.
21:47
Sparta opět vstoupila do třetiny ve vysokém tempu.
18:38
Dubský netrefuje prázdnou branku a tak Boleslav stále úspěšně zvládá oslabení.
17:30
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jakub Pařízek (2:3).
17:12
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
17:12
Tomšík teď výborně zlikvidoval maskou gólovou šanci Sparty. Vzápětí na to je vyloučen Kučera a Sparta si zahraje přesilovku.
15:42
Vyhnánek v obrovské šanci, míček ale v brance nekončí.
14:21
Boleslav sice disponuje jednou šancí za druhou, bohužel v koncovce zatím moc úspěchu nemá.
12:45
Vyhnánek po souboji o balonek končí za mantinelem.
09:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (1:3).
09:32
Sparta navyšuje nejen tempo hry, ale i brankový náskok, prosazuje se totiž Řehák.
06:45
Zoufalý skvěle zablokoval střelu hostí ve svém obraném pásmu a mířil přes celé hřiště až k bráně, kterou ale přestřelil.
03:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Matyáš Velc (1:2).
03:34
Sparta předvádí bleskový obrat a dostává se rychle do vedení.
02:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Eisenkolb, asistoval Šimon Špaček (1:1).
02:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Radovan Kohút (1:0).
02:22
Kohút na Pužmana a je z toho první branka domácích.
01:15
Nepřesná nahrávka Sparťanů zajistila první boleslavskou šanci.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Tomáš Dibelka, Matěj Eisenkolb, Jan Vochyán, Adam Kuchynka, Šimon Špaček
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Daniel Martínek, Filip Kučera, Sebastián Šlechta, Marek Korych
00:00
Krásný sobotní večer, vítejte u online přenosu utkání CE soutěže juniorů mezi domácím týmem Technology Florbal Mladá Boleslav a týmem hostí Acema Sparta Praha.