1:2
3:4
- : -

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 5:8
11. Filip Samuel Dušek, 27. Filip Samuel Dušek, 41. Ondřej Halej, 51. Petr Švehla, 54. Daniel Kellermann - 9. Matyáš Bachmaier, 17. Jakub Bohuslávek, 24. Filip Sochor, 38. Jakub Bohuslávek, 41. Matyáš Bachmaier, 43. Vojtěch Balvín, 57. Matyáš Bachmaier, 59. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 105; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 12 - Radek Veselý 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Jana Buka: Hráli jsme solidně na míčku a dokázali jsi tvořit šance z postupných útoků. Brankově nás podržela první lajna. V konci bylo důležité, že jsme po snížení na pět šest nepanikařili a dovedli tak zápas k vítězství.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Přísnější měřítka dnes snesla naše hra pouze ve třetí třetině. Zatím marně hledáme příčinu, proč se nám nedaří výborné nasazení a výkony z tréninku přenášet do zápasů. Věřím ale, že se nám to brzy podaří. Díky diváků, kteří dorazili na náš zápas.
58:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek bez asistence (5:8).
57:50
Chomutov už to zkouší bez brankáře.
57:47
Timeout Florbal Chomutov
57:45
Slanař podržel tým v nejtěžší hodince utkání.
56:54
Chomutov má už málo času, aby utkání zdramatizoval.
56:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Bohuslávek (5:7).
54:58
Posledních pět minut utkání budu ještě napínavé.
53:14
Chomutov vstřelil důležitou snižovací branku na rozdíl jedné branky.
53:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Martin Peksa (5:6).
52:12
Vyloučen hráč Jakub Bohuslávek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
52:12
Chomutov má výhodu přesilové hry, která se mu náramně hodí.
51:40
Dušek sklepl míček na Švehlu a ten kombinuje za bránou Veselého.
50:42
Chomutov má stále naději vyrovnat.
50:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Filip Samuel Dušek (4:6).
50:07
Švehlova střela dvakrát zblokovaná.
49:06
Kellermann rozehrává v obranném pásmu.
48:17
Veselý předvedl další fantastický zákrok.
47:21
Duškovu střelu vychytal Veselý.
45:12
Chomutovská střela šla přímo do brankáře hostí.
42:58
Slanař vychytal dloubáček kladenského útočníka.
42:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Tomáš Bubeník (3:6).
40:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Marek Macura (3:5).
40:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Daniel Šebela (2:5).
38:59
První šanci v přesilovce Kladna dokázal Slanař chytit.
38:32
Vyloučen hráč Patrik Karger družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
38:01
Ondřej Slanař vyrazil nohou vyloženou šanci.
37:03
K dnešnímu utkání přihlíží v Městské SH Chomutov 105 diváků.
37:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Filip Molhanec (2:4).
34:35
Kellermann netrefil vyloženou šanci na vyrovnání před prázdnou brankou Veselého.
33:18
Rauscherova přihrávka před bránou neprošla na Zelinku.
32:24
Domácí už také v plném počtu.
31:10
Hosté hrají v plném počtu a mají výhodu kratší přesilovky.
30:15
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
30:15
Počet sil na hřišti se vyrovná.
30:00
Jsme přesně v polovině zápasu.
29:50
Chomutov má dobrou příležitost k vyrovnání.
29:05
Vyloučen hráč Daniel Šebela družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
27:52
Bachmaier nedokázal projít mezi dvěma hráči.
26:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Martin Peksa (2:3).
26:32
Chomutov opět dokázal snížit stav utkání.
26:12
Ondřej Slanař viděl záludnou střelu jednoho z kladenských hráčů a míček dokázal vyrazit.
24:48
Michal Marek našel Matyáše Rauschera, ale ten nedokázal zpracovat jeho nahození.
24:25
Buly v rohu hřiště pro Chomutov.
23:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor, asistoval Jakub Bohuslávek (1:3).
23:43
Kladno zvyšuje stav utkání na 3:1.
22:40
Peksa zachytil jejich rozehrávku a posílá míček do rohu hřiště, kde jako první Dušek.
22:02
Kladno v klidu rozehrává na své polovině hřiště.
21:27
Domácí hrají v plném počtu.
20:15
Chomutov vyvezl míček do bezpečné vzdálenosti.
20:01
Buly druhé třetiny vyhrál Florbal Chomutov.
20:00
20:00
19:59
Střely po první části: Chomutov - 5, Kladno - 5
19:40
Druhá kladenská přesilovka se přesune i do druhé třetiny.
19:28
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matyáš Bachmaier (1:2).
16:50
Kladno využívá přesilovku tři sekundy před koncem zmíněné přesilové hry a ujímá se znovu vedení.
14:53
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:53
Kladno si také zahraje svoji první přesilovku za faul na Matyáše Bachmaiera.
13:05
Macurova klička na kladenského hráče mu moc nevyšla a málem ztratil míček.
10:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Daniel Kellermann (1:1).
10:36
Filip Samuel Dušek střílí vyrovnávací branku z dorážky.
10:20
Peksova střela šla hodně mimo branku.
08:05
08:05
Bachmaier dostal od domácích obránců moc místa ke střele a přesně střílí pod ruku domácího brankáře Ondřeje Slanaře úvodní branku zápasu.
07:09
Švehlova nahrávka krosem byla velmi čitelná a hosté jdou do přečíslení, který nevyužívají.
06:17
Další kladenská střela šla také mimo branku.
05:33
Filip Sochor zkusil vystřelit z dálky, ale střela šla hodně nad branku.
03:58
Hosté hrají v plném počtu.
02:56
Kanonýři vyváží míček do svého útočného pásma.
01:56
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
01:56
Chomutov má jako první příležitost si zahrát přesilovku.
01:03
Zelinka zkoušel dát míček před branku, ale nikdo nedokázal vystřelit.
00:02
Úvodní buly zápasu vyhrál tým Kanonýři Kladno.
00:01
Dnes domácí výběr Martina Bociana se utká se známým a ne moc oblíbeným soupeřem z Kladna. Letos se už utkají potřetí v tomto ročníku a utkají se s nimi ještě jednou na Kladně 3.11.2019 v SH Bios Kladno. Předpokládá se, že dnešní utkání bude velice vyhrocené, protože v minulém utkání už vypadalo, že se oba mančafty ke konci utkání poperou. nakonec utkání skončilo ve prospěch Kanonýrů, kteří vyhrály 6:4.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Filip Molhanec, Vojtěch Doucha, Filip Sochor, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Martin Peksa, Daniel Kellermann, Filip Samuel Dušek, Petr Švehla, Jakub Holovej