2:0
4:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 7:3
20. Ondřej Ančinec, 33. Jiří Mutínský, 34. Matěj Korbel, 50. Tomáš Zdeněk, 53. Marek Pokorný, 58. Jiří Mutínský, 60. Adam Zahraj - 4. Štěpán Vácha, 14. Štěpán Vácha, 44. Michal Záboj; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Louda 25 - Martin Baloun 23; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: "Pro nás zbytečný zápas, špatný trénink, náročná a nákladná cesta. Za to všechno můžeme sami, přístup je o ničem a výsledky tomu odpovídají, důvod, proč hráči našich týmů a klubů hrají letošní sezonu mi zatím zcela uniká. Soupeři gratulace."
60:00
Komentář metodika domácích - 1.část: "Do zápasu jsme vstoupili přesně tak, jak tomu odpovídá docházka v posledním týdnu. Na 100% přístupu hráčů musíme určitě zapracovat. Do druhé třetiny jsme nastoupili jinak, koncentrovaně a na florbale a výkonu to bylo hned znát."
60:00
Komentář metodika domácích - 2.část: "Ve třetí třetině soupeř kousal, nicméně jsme ho už do zápasu nepustili. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas."
60:00
59:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (7:3).
59:25
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
57:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Tomáš Smolka (6:3).
53:49
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
52:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Pokorný, asistoval Tomáš Zdeněk (5:3).
50:29
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jiří Mutínský.
49:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Adam Zahraj (4:3).
43:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Viktor Melkes (3:3).
42:00
Vyloučen hráč Vojtěch Bigas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
33:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Tomáš Zdeněk (3:2).
33:37
Vyloučen hráč David Vondra družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Adam Zahraj (2:2).
22:45
Vyloučen hráč Jaromír Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
19:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Matěj Korbel (1:2).
13:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Jiří Petr (0:2).
10:25
Vyloučen hráč Marcel Kalfiřt družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
03:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Baloun; hráči v poli: Jiří Petr, Adam Kopal, Ondřej Valenta, Štěpán Vácha, Filip Bezpalec