2:0
3:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - Florbal Ústí 6:0
16. Filip Langer, 31. Filip Langer, 31. Kryštof Maňour, 50. Ivan Tomčo, 55. Ondřej Horažďovský, 56. Ivan Tomčo; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 20 - Tadeáš Dittrich 27; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:0;
60:00
Střely na branku: Tatran 10 - Ústí 10
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Rozhodně nejlepší zápas v letošní sezóně. Jsme stále na začátku naší cesty, ale krok za krokem se pořád zlepšujeme. Těším se na naše další výkony. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Vladimíra Trčky: Dnes jsme narazili na asi nejlepší tým soutěže. První dvě třetiny se nám na užším hřišti špatně přecházel střed hřiště, zlepšení přišlo až ve třetí třetině. K tomu všemu faktor Langer a výborný Kříž v bráně... Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře.
60:00
59:53
Semerád střílí dva metry před brankou, kterou nakonec přestřeluje.
59:04
Secký se od svého vyloučení nějak rozjel a teď strká do všeho, co mu padne pod ruce. Tentokrát to schytal Chochlovský.
58:00
Beneš si počkal na rozhodnutí Tatranu, v momemtě 3 na 1, balónek vypichuje a posílá svůj tým do přečíslení, ze kterého bohužel nic není.
55:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Lukáš Kříž (6:0).
55:25
Kříž posílá svůj neskutečný výhoz na Tomča, který se nemýlí a doslova Dittricha koupe.
54:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Ondřej Papoušek (5:0).
54:55
Horažďovský se trefuje přes ruku mezi ruce Dittricha a navyšuje skóré.
54:40
Tatran ukazuje svou sílu jak na balónku v útočném pásmu, tak i na balónku v obraném pásmu.
53:35
Tomčo opět do dvou hráčů, nakonec mu to přece jen vyšlo, ale při střele mu míček sjíždí po čepeli a omylem seká svého protihráče. Sudí usoudil volný úder pro Ústí.
52:29
Kawulok pokoupal pár hráčů na hřišti a nakonec i vystřelil, ale to mistra Kříže ve své svatyni nijak neohrozilo.
50:47
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
49:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Filip Langer (4:0).
49:50
Probíhala diskuze o tom, zda gól bude platit. Branka padla v momentě, kdy se Sattler na polovině hřiště držel za nos. Nakonec se shodli na tom, že gól uznají.
49:20
Luxusní kros od Pojara, který bohužel ničím dalším nekončí, jelikož náhru po krosu chytá Fořt.
48:01
Secký a naproti němu samotný Kříž, který si svou helmou drží stálou nulu.
47:21
Papoušek na posledním přichází o balónek, ale naštěstí tým hostí toho nevyužili.
46:00
Většinu času v oslabení je na balónku tým domácích.
45:37
Tomčo zkouší do dvou hráčů, ale tentokrát mu to nevyšlo, jelikož o svou hůl přichází.
45:02
Přerušená hra od Papouška, který zašlápl balónek.
44:01
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
44:01
Ústí mají možnost snížit skóré, jelikož mají další přesilovou hru.
43:30
Trčka prošel celé hřiště a náhle před brankářem mu to sjelo.
43:10
Vlček neváhavě vytáhl míček z branky a kryje tím svůj tým.
42:00
Dlouhý výběh v podání Vybírala Kříž svou nohou chytá a zůstává neprůstřelný.
40:01
Třetí buly vybojovali Úštěčtí a ta hned poté skončila za mantinelem.
40:00
40:00
Střely na branku: Tatran 11 - Ústí 6
40:00
39:00
Kříž momentálně podržel svůj tým, když jeden z ústečáků poslal tahanou dělovku z pravého mantinelu.
38:36
Papoušek v šanci, kterou neproměnil. V jeho domění byl faul, který sudí bohužel nepískli a tak se prostě vykašlal na backcheck a vykoupal tím tak své spoluhráče.
36:32
Lehčí faulík od Tatranu na pány z Ústí rozhodčí posoudil jako volný úder.
36:01
Nepřesný kros od Semeráda, Tatran tím tak získává balón.
34:40
Trčka se pokusil přejít přes Kerzla, ale ten má své postavení postavený na stopro!
30:50
Tatran ve svém oslabení využil několik přečíslení, ale neproměněných.
30:33
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
30:33
Dneska bude souboj ne nahřišti, ale mezi vyloučením.
30:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Jakub Kerzel (3:0).
30:17
Do prázdné se nemýlí mistr Maňour, který si dobře odskočil na odkryté místo.
30:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer z trestného střílení (2:0).
30:07
Langer a jeho klasický nájezd. Svým backhandem překonává Dittricha a máme tu rozdíl dvou branek.
29:05
Moravec dnešnímu zápasu obětuje své bloky, které jsou stoprocentní.
28:19
Přerušení hry pro defekt Langerovy boty.
26:28
Vyloučen hráč Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
26:28
Máme tu další přesilovou hru v podání týmu hostí.
26:20
Bude se vylučovat a tak to Ústí zkouší v šesti.
24:24
Pojar ztrácí míček na polovině hřiště, po kterém se okamžitě vrhnul Secký a nabírá rychlost do zakončení. Kříž připraven a neprostřelen.
23:30
Dittrich má během pár minut mnoho nechytatelných zákroků.
22:20
Moravec předvedl neskutečný blok, kterým velmi pomohl Křížovi.
21:41
Ústí získalo balónek a chvíli trápilo domácí hráče, ale Kříž jistí.
18:32
Vyloučen hráč Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
18:32
Máme tu třetí přesilovou hru, kterou zkusí využít hoši z Tatranu.
18:20
Langer na Vavrouška, Vavroušek na Wojnara a Dittrich pro všechny nepochopitelným způsobem chytá.
17:49
Přečíslení ze strany domácích 3 na 1 končí střelou Papouška mimo branku.
17:12
Ústí po obdrženém gólu se žene do velmi aktivního a agresivního napadání, které ale klukům z Tatranu zatím nedělá problém.
15:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (1:0).
15:09
Langer sbírá ústeckou náhru a žene se do útoku, do kterého se dostal přes tři hráče a bezkompromisně zavěšuje do právého horního rohu.
14:00
Tomčo získává na své polovině míček a svou největší rychlostí se žene do protiútoku, při kterém mu na druhé straně nabíhá Langer. Tomčo zkouší sám na sebe, ale Dittrich má jeho backhand pod kontrolou.
12:12
Fořt vs Kříž, 0:1!
10:49
Vyloučen hráč Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
10:49
Uvidíme, zda kluci ze severu využijí svou první přesilovou hru .
09:30
Dittrich po střele z mantinelu stále drží svůj tým.
08:56
Tomčo přeběhl skoro celé hřiště, ale bohužel jeho střela končí za mantinelem.
07:49
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
07:49
A máme tu první přesilovou hru, kterou si zahrají domácí.
07:33
Fořt sbírá kros a tak uklidňuje hru.
06:51
Ústí chybí přesná náhra, tak aby mohli vůbec zakončit.
06:00
Na rozchytání poslal svou střelu z půlky Vybíral, při které Kříž nemusel ani zvedat ruce.
03:54
Papoušek střílí z mantinelu, ale Dittrich s klidem chytá. Po odražení se Papoušek znovu pokouší o tahanou, kterou opět gólman hostí kryje.
01:49
Tatran zatím předvádí svou nedobytnou obranu.
00:05
Po vyhrané buly ze strany domácích se tatraňáci vydali hned do prvního přečíslení, které končí v bloku hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Filip Vybíral, Jakub Fuchsig, Jan Peška, Jan Sattler, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Jan Pojar, Matěj Moravec, Ondřej Papoušek, Ondřej Horažďovský
00:00
Dobrý večer, dnes se domácí postaví proti silnému týmu ze severu, kterým je Florbal Ústí. Věříme, že uvidíme očekávaný kvalitní florbal.