1:2
1:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice 3:6
20. Jakub Píša, 32. Martin Novák, 60. Tomáš Brožek - 8. Tomáš Sekyrka, 9. David Přech, 29. Ondřej Veselý, 38. Jan Morávek, 45. Tomáš Sekyrka, 56. Tomáš Brzobohatý; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 16 - Kryštof Ernst 22; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme a gratulujeme soupeři. Dnes vyhrál tým, který měl více štěstí v koncovce. Komentář trenéra hostů: Výborný týmový a bojovný výkon nás posunul k první výhře v sezóně a myslím, že jsme byli lepší.
60:00
59:15
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek (3:6).
55:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brzobohatý, asistoval Matěj Beniačik (2:6).
55:31
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
50:47
Vyloučen hráč Jan Morávek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
44:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Sekyrka, asistoval Matěj Beniačik (2:5).
40:00
40:00
37:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek, asistoval Patrik Holý (2:4).
32:13
Vyloučen hráč Vojtěch Prokop družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Vít Hovorka (2:3).
28:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval David Camrda (1:3).
20:00
20:00
19:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Vojtěch Prokop (1:2).
09:25
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
08:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Přech, asistoval Jan Morávek (0:2).
07:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Sekyrka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Tomáš Brožek, Patrik Holý, Jan Morávek, David Přech, Daniel Kolín
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Filip Kopřiva, Filip Šimek, David Vettermann, Jakub Píša